(s) rózne części do Fiata 127 (mk1, mk2 i mk3)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jak w temacie: sprzedam wspomaganie układu hamulcowego do Fiata 127 mk3 Sport, cena 100 zł: http://allegro.pl/fiat-127-wspomaganie-ukladu-hamulcowego-i-inne-i6735340795.html
Inne części dodam i opiszę wkrótce.
  
 
Sprzedam do Fiata 127:

głowice 1300 Sport, trzy sztuki do wyboru

zegary z obrotomierzem, dwie sztuki do wyboru

Lampy i szkła

zderzaki mk1

serwisówka Haynes

[ wiadomość edytowana przez: Pereira dnia 2017-08-01 22:36:58 ]
  
 
Nowe aukcje

Głowice 1300 Sport

Zegary z obrotomierzem

Lampy i szkła tanio

Zderzaki mk1
  
 
Hej!

Czyszczę magazyn, robię totalną wyprzedaż części. Okazyjne ceny, mile widziany odbiorca hurtowy

Zdjęcia i ceny dodam nieco później.
Na pewno są stalowe zderzaki i tylne boczne szyby mk1, głowice 1050- 1300, deska, atrapa, cewka, aparat zapłonowy, rozrusznik, wahacze tył, trochę galanterii z różnych modeli, jakaś skrzynia IV bodaj z mk1.

Poza tym wyprzedaję też części do Golfa mk1 i Renault 15/17

[ wiadomość edytowana przez: Pereira dnia 2018-02-22 12:49:06 ]
  
 
Kilka zdjęć, dokładniejsze też mam i mogę pokazać, jakby ktoś chciał.









Dystanse, w tym 2 szt zmieniające rozstaw z 4x98 na 4x100:


Znalazłem jeszcze to, niekompletny aparat 1300 i nowy, nigdy nie zakładany przegub:


Ceny podam później.
  
 
Podaję promocyjne ceny pojedynczych części:
- szyby mk1 tylna z uszczelką 30 zł i boczne tylne, prawa i lewa 20 zł/szt,
- zderzaki metalowe przód i tył, stan taki sobie- 30 zł/szt,
- obudowa wentylatora 10 zł,
- atrapa 40 zł,
- wahacze 20 zł/szt,
- plastikowe elementy wnętrza od 1 do 10 zł, osłona przeciwsłoneczna i pedał gazu 10 zł/szt,
- licznik wraz z osłoną od... nie wiem czego, uszkodzony, na części- co łaska
- lampy przednie (chyba 126p) 2 zł/szt,
- rozrusznik chyba 1300 40 zł,
- pompki paliwa 3 szt- 10 zł/szt,
- głowice bez wałków, jedna 1050 na mniejszych zaworach, ale po portingu, druga 1050/1300 na dużych zaworach 50 zł/szt, wraz z dekielkami i korkami, może brakować w którejś popychaczy,
- wałek rozrządu, uszkodzona krzywka, do ewentualnej przeróbki 10 zł,
- licznik z obrotomierzem, seryjny ale przerobiony na wzór Abartha 40 zł,
- cewka zapłonowa z radiatorem 40 zł,
- aparat 1300, uszkodzona kopułka, ale daję drugą, sprawną- 40 zł,
- aparat 1300 bez kopułki i palca 20 zł,
- nowy, nie używany przegub 1300 - 30 zł,
- kolektor ssący chyba 1300 po portingu 30 zł,
- króćce aluminiowe, niektóre po piaskowaniu, nie zakładane, koło rozrządu wyglądające na nowe, z nalotem korozji 10 zł/szt,
- obudowa termostatu (być może w środku jest termostat, nie wiem) 20 zł,
- rurka do wody, dźwignia ręcznego, jakaś linka, zamek, drobiazgi od 1 zł do 10 zł,
- skrzynia biegów, model nieznany 1 zł/kg
- miska olejowa 1300 wraz z drobnymi elementami silnika całość 15 zł.

Tak pobieżnie licząc wychodzi około 800 PLN, przy zakupie łącznym cena byłaby inna, do uzgodnienia. Czekam na propozycje

Mogłem o czymś zapomnieć lub przegapić. Coś się być może jeszcze znajdzie, ale raczej drobiazgi.
Jeśli nie pójdzie w całości, to będę sprzedawał pojedyncze części.
Do podanych cen należy oczywiście doliczyć koszty wysyłki, o ile pamiętam, to przeciętnie 16 zł za paczkę płatną z góry, a 21 zł za pobraniową (muszę sprawdzić). Oczywiście, wysyłka skrzyni czy szyb to zupełnie inna bajka...
Jak zauważycie błędy w opisie to dajcie znać, poprawię.

Mam jeszcze gdzieś linki zmiany biegów od CC.
Cenę dystansów podam, jak pomyślę, ale niedrogo. Są stalowe cienkie i bardzo grube, aluminiowe oraz zestaw na jedną oś zmieniający rozstaw z 4x98 na 4x100.

Wkrótce wystawię osobno lusterka Vitaloni Californian 2 szt.

[ wiadomość edytowana przez: Pereira dnia 2018-02-26 20:51:20 ]
  
 
Całość wraz z lusterkami zarezerwowana.
  
 
Potrzebuje tylna lewa szybe - 10 lat zlotów na koncie i brakuje juz miejsc na naklejki
Moje tulejki tam sie znajda?
  
 
Popytam, może kolega zrezygnuje z tej jednej szyby.
Tulejek nie mam, może dam Ci coś w zamian? Czy mi się zdaje, czy pytałeś kiedyś o linki zmiany biegów do CC?
  
 
Witam.
Czy są fotki tego kolektora ssącego od 1300? Poszukuję też wałek rozrządu do 903 idealny, do 1050 wresja brazylijska,wałek rozrządu do sport 1050, tłoki na szlif od 76,4
Moje gg:5682198

Cytat:
2018-02-26 20:47:56, Pereira pisze:
Podaję promocyjne ceny pojedynczych części: - szyby mk1 tylna z uszczelką 30 zł i boczne tylne, prawa i lewa 20 zł/szt, - zderzaki metalowe przód i tył, stan taki sobie- 30 zł/szt, - obudowa wentylatora 10 zł, - atrapa 40 zł, - wahacze 20 zł/szt, - plastikowe elementy wnętrza od 1 do 10 zł, osłona przeciwsłoneczna i pedał gazu 10 zł/szt, - licznik wraz z osłoną od... nie wiem czego, uszkodzony, na części- co łaska - lampy przednie (chyba 126p) 2 zł/szt, - rozrusznik chyba 1300 40 zł, - pompki paliwa 3 szt- 10 zł/szt, - głowice bez wałków, jedna 1050 na mniejszych zaworach, ale po portingu, druga 1050/1300 na dużych zaworach 50 zł/szt, wraz z dekielkami i korkami, może brakować w którejś popychaczy, - wałek rozrządu, uszkodzona krzywka, do ewentualnej przeróbki 10 zł, - licznik z obrotomierzem, seryjny ale przerobiony na wzór Abartha 40 zł, - cewka zapłonowa z radiatorem 40 zł, - aparat 1300, uszkodzona kopułka, ale daję drugą, sprawną- 40 zł, - aparat 1300 bez kopułki i palca 20 zł, - nowy, nie używany przegub 1300 - 30 zł, - kolektor ssący chyba 1300 po portingu 30 zł, - króćce aluminiowe, niektóre po piaskowaniu, nie zakładane, koło rozrządu wyglądające na nowe, z nalotem korozji 10 zł/szt, - obudowa termostatu (być może w środku jest termostat, nie wiem) 20 zł, - rurka do wody, dźwignia ręcznego, jakaś linka, zamek, drobiazgi od 1 zł do 10 zł, - skrzynia biegów, model nieznany 1 zł/kg - miska olejowa 1300 wraz z drobnymi elementami silnika całość 15 zł. Tak pobieżnie licząc wychodzi około 800 PLN, przy zakupie łącznym cena byłaby inna, do uzgodnienia. Czekam na propozycje Mogłem o czymś zapomnieć lub przegapić. Coś się być może jeszcze znajdzie, ale raczej drobiazgi. Jeśli nie pójdzie w całości, to będę sprzedawał pojedyncze części. Do podanych cen należy oczywiście doliczyć koszty wysyłki, o ile pamiętam, to przeciętnie 16 zł za paczkę płatną z góry, a 21 zł za pobraniową (muszę sprawdzić). Oczywiście, wysyłka skrzyni czy szyb to zupełnie inna bajka... Jak zauważycie błędy w opisie to dajcie znać, poprawię. Mam jeszcze gdzieś linki zmiany biegów od CC. Cenę dystansów podam, jak pomyślę, ale niedrogo. Są stalowe cienkie i bardzo grube, aluminiowe oraz zestaw na jedną oś zmieniający rozstaw z 4x98 na 4x100. Wkrótce wystawię osobno lusterka Vitaloni Californian 2 szt. [ wiadomość edytowana przez: Pereira dnia 2018-02-26 20:51:20 ]



[ wiadomość edytowana przez: mechanik34 dnia 2018-03-17 14:42:55 ]
  
 
Wszystkie części zarezerwowane.
  
 
Wykopałem tylną szybę wraz z uszczelką do mk1, cena 50 zł


Oraz dwa gaźniki, jeden 32 DMTR 34 (pozostałe oznaczenia 250 oraz 86) i drugi bardzo podobny, bez oznaczeń, ale króćce wychodzą z niego odwrotnie. Oba niekompletne, w słabym stanie, na części bądź do remontu. Cena za oba 20 zł



[ wiadomość edytowana przez: Pereira dnia 2018-08-12 23:26:12 ]
  
 
Gaźniki sprzedane, szyba nadal aktualna.
  
 
Tylna szyba do mk1 nadal do sprzedania, gdyby się ktoś pytał