Tarcze klocki które wybrac ???

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam mam problem bo nie wiem ktore tarcze z klockami najlepiej sie sprawdza a mianowicie chodzi mi o firme RACER ,GTPARTS czy KRAFT ??? tylko darowac sobie komentarze typu ze wszystkie typu chinskiego czy cos w tym stylu gdyz potrzebuje wymienic a w stara kaczke (forda ka) z 1997 roku nie zamierzam zbytnio inwestowac dlatego musze cos z tego wybrac pozdrawiam POMOCYY
  
 
3 x czytałem Twój post i dalej "nie ogarniam"

Polskie klocki firmy Breck do Twojej "kaczki" to koszt 20 zł (przód) tyle samo kosztuje Lucas. I to są podstawowe dobre klocki. Valeo kosztują 30 zł. Więc nad czym tu się zastanawiać ???

A Ty piszesz o jakichś Kraftach Racerach pytam sie po kiego grzyba ?

-----------------
--- Biały ---
ten zły admin
  
 
Jezeli akurat jestescie na czasie wymiany klockow hamulcowych z Forda, to sprawdzcie akcje promocyjną Forda w Autoryzowanym serwisie. Pakiet promocyjny obowiazuje dla poszczegolnych modeli, ale nie jestem w stanie wymienic u ktorych
 
 
Moon, moni chodzi o to by było to jak najtaniej, a nie sądzę że w serwisie wyjdzie ją to najtaniej, nawet z uwzględnieniem promocji. Od siebie mogę polecić klocki od kamoki, jeśli chodzi o cenę, to powinnaś być zanteresowana.
  
 
Można spokojnie kupić bardzo dobre klocki i tarcze hamulcowe w sklepach internetowych, nie muszą być to koniecznie oryginalne w serwisie. Polecam zerknąć na naszą stronę, gdzie pomożemy i doradzimy. Z lepszych firm masz ATE, Brembo czy Textar.