Czesci made in Russia

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
powiem Wam jedno ... obecnie produkowane części do Lady są do dupy... ruskim brakuje jeszcze z jakieś 20 lat żeby doścignąć to co mieli w ZSRR.

kupiłem nowe bębenki do zamków (bo stare kluczyki sie wytarły) no i dziś wymieniałem... kurew napuszczałem co świat nie widział... nie dość ze jest ch..owe podejście do odkręcenia klamki to jeszcze te nowe gówno (tzw. bębenek zamka) mi w rekach się w rekach rozleciał... no i muszę kupić nowy zestaw (tym razem już fiatowski)....

i jeszcze klosz do tylnej lampy do 2106 był chyba sklejony guma arabska bo przy zakładaniu się rozleciał w rekach.

no nie wiem albo ja mam zezowate szczęście albo te ruskie części to totalne badziewie... oryginalne części są o niebo lepsze jakościowo... Wy tez macie takie doświadczenia z nowymi częściami do Lady?
  
 
Przestań kupować podjebki z Ukrainy.
  
 
Miałem to samo z jakością mechanizmu do szyb z jacarsu - metalowy sznurek się zaczął targać...
Wieszaki tłumika z jacarsu? Wytrzymują z 2 miesiące, parcieją, kruszeją i puszczają.
  
 
Bo kupujecie tanie podjebki. Gumy tylko bałakowo. Żyją dłużej od nas. Koniecznie trzeba mówić, że chcemy oryginał, inaczej dostaniecie podjebki.
  
 

Dobrze mówisz Wadim, ale kto ci teraz z młodzieży wie, kto produkuje/ produkował oryginał na fabrykę avtovaz.
I sprzedawcy często z duma twierdzą że mają oryginał, bo przecież "made in russia"

Faktycznie większość części to białoruś, ukraina, czechy itp.

Elementy gumowe, jak pisał przedmówca BRT - Balakovo (Балаково.
Rewelacyjnie te się spisują w zawieszaniu produkty pod marką SEVI (СЭВИ.
  
 
Cytat:
I sprzedawcy często z duma twierdzą że mają oryginał, bo przecież "made in russia"



Akurat jeśli chodzi o jacars to w większości przypadków mają często nawet po trzy różne odpowiedniki w trzech różnych cenach I produkty ze słowem "ORYGINAŁ" w opisie faktycznie to najwyższa jak na ładę półka. Ja mam o tyle dobrze, że mieszkam 2 km od ich sklepu, także w razie potrzeby można wszystkiego pomacać
  
 
Cytat:
2017-07-02 13:36:54, unicycle-qxy pisze:
Akurat jeśli chodzi o jacars to w większości przypadków mają często nawet po trzy różne odpowiedniki w trzech różnych cenach I produkty ze słowem "ORYGINAŁ" w opisie faktycznie to najwyższa jak na ładę półka. Ja mam o tyle dobrze, że mieszkam 2 km od ich sklepu, także w razie potrzeby można wszystkiego pomacać



Nic, tylko zazdrościć.