Wypatrzone Omeski - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
a ktos chce kupic omege???bo ja mam taka jedna na sprzedaz



pozdr
  
 
Radziu Ciebie tez naprostujemy na "normalna" cene... Dwoch dych sie gosciowi zachcialo

12.000 dostaniesz i basta
  
 
jak niby ta oma ma zamiar złapać 280 km/h

szósty bieg kolo dołożył???

a skąd mu się wzięło te dodatkowe 40 km??

chyba nie doceniam szpeców od tuningu

  
 
Wczoraj ustrzelilem taka sztuke:



Dwie rury... ale dymek tylko z jednej






[ wiadomość edytowana przez: dramar dnia 2003-10-30 09:37:58 ]
  
 
Cytat:
2003-10-30 09:36:28, Dramar pisze:

Dwie rury... ale dymek tylko z jednej




No ale dlaczego z prawej????????
  
 
He... widocznie prawicowiec tym jezdzi
  
 
To jest oma Macieja z firmy AGMA.pech ze nie leci z 2 rurek...on mi zakladal mojego duo do mojej malej.polecam firme wszystkim chcacym kombinowac z tlumolami.




pozdr
  
 
To jest oma Macieja z firmy AGMA.pech ze nie leci z 2 rurek...on mi zakladal mojego duo do mojej malej.polecam firme wszystkim chcacym kombinowac z tlumolami.




pozdr
  
 
Co to znaczy pech ?? Albo leci albo nie...

Ty tez masz Radziu tylko jedna dymiaca ??
  
 
u mnie sluchaj 4 dymia jak odpale rano na ssaniu to dopiero jest bialo ale taki urok duzych silnikow ze pala na ssaniu tyle co....



pozdr
  
 
A jak ja bym zaloazyl 4 rury to bede szybciej jezdził?
  
 
Piotr, jasne Widzę, że apetyt rośnie w miarę jedzenia, czyżby było juz za wolno


pozdrawiam

Robert
  
 
Nieeeeeeeeee, to był kij w mrowisko.
Bo widzsz mam marne zdanie na temta ulepszania samochodu.
Dla mnie car musi byc jak najbardziej zblizony do orginału wtedy ma dopiero odpowiednią wartość. No i czarny musi byc, moze być tez czarny albo oba naraz .
Czego brakuje twojej zafirce ?
W/g mnie niczego, no przydał by sie naped 4x4, taki chocby na sprzegle hydraulicznym (calibra, vectra turbo itp itd).
Ale jestem tolrencyjny w sprawie upiększania wizulanego, ot brewki
spoiler przedni, dyskretna lotka.
A cztery rury to bym zostawił dla samochodów co to maja pojemnosci ponad 4 literki i 8 cylindrów lub up, ot co.
Ale jestem szajbus, wiem wiem.
Jak Bóg i gielda pozwoli to moze.......



[ wiadomość edytowana przez: piotrs dnia 2003-10-30 16:42:49 ]
  
 
Piotrze, znam dokładnie Twoje zdanie to też był "kij" ja mam podobne. Najbardziej zbliżone jest w kwestii koloru, może być każdy byleby czarny

A co do Zafirki, to oprócz tego, że nie jest Omegą EVO 500, MV6 czy też Lotusem........ brakuje jej tylko V-Techa
  
 
aaaaa........ no to już kumam..... Ta EVA to z prostej przyczyny:
Piotr chciał mieć spoilery ale musiały być seryjne......
  
 

  
 
Piotr jak zalozysz dobrze zrobiony wydech bedziesz szybciej jezdzil.A koncowek mozesz miec ile Ci sie podoba.
Dra Ty tez cos wspominales o wydech duo u siebie


pozdr

[ wiadomość edytowana przez: CzaRny3000 dnia 2003-10-31 11:59:24 ]
  
 
Ja właśnie bede zmianial wydech u siebie.
Ino nie chce mi sie dac 1000 PLN za koniec i srodek.
Założe wydech od starszej siostry mv6.
Spokojnie można - no i dwie PYPKI (czyt. po ros.) z tyłu.

Właśnie byłem na mieście, w koncu mowie zmienie filtr powietrza. bo jak sprawdzilem pare dni temu, to porazka była. Sądziłem ze klient zmienial go wraz z olejem.
MIalem wczesniej 2.0, a teraz to co zobaczylem mnie zszokowalo. Nie wiedzialem ze w tym silniku taki duzy wplyw bedzie miec filtr na prace silnika.
Odpalam po zmianie silnik, kurcze, inna bajka samo odpalenie. Wczesniej sam moment odpalenia byl glosniejszy, teraz jak mlynek do kawy. Cichutko i plynnie, zero jakiegolwiek falowania w perwszej chwili pracy silnika.
I zrobilo sie wyczuwalnie ciszej w kabinie. Nie ma takich pierdzen, jakie czasem skads sie braly, przy zmianie obrotow, spadku.
No i musialem sprawdzic odejscie .
No, jest inaczej, nie ma jakichs dziur w dynamice.
Teraz jeszcze przewody, zostaly i bede mogl spokojnie spac.
Nawet silnik inaczej sie wylacza. Spokojnie, cicho, bez zadnych jekow jak bywalo wczesniej.
  
 
Hej

Własnie cos takiego namierzylem... wiec

ABS, aluminiowe felgi, auto. skrzynia biegów, centralny zamek, elektryczne lusterka, elektryczne szyby, szyberdach, wspomaganie kierownicy (brak klimy) przebieg - 171 000 (??)
cena 14950
Kontakt: Fenix tel.(089) 533 30 35

http://www.gratka.pl/moto/tresc.phtml?id_rubryka=1&marka=Opel&model=Omega&id_region=0&z_dnia=-1&rok_produkcji_od=1991&rok_produkcji_do=1993&cena_od=0&cena_do=-1&inte=on&gaze=on&biur=on&id_podrubryka=1&nr=14

Auto wyglada nieglupio.... no i sedan
  
 
i jeszcze jedna - CZARNA, czyli super gut dla niektórych


cena: 14.5 tys. zł
rocznik: 93
silnik: 3.0, 24V
kolor: czarny metalic
opis: automatic, szyberdach, ABS, klima, elektrycznie sterowane lusterka, elektryczne sterowanie szyb, komputer, drewno, welur
ogłoszenie z dnia: 2003-10-23

niestety kontakt zablokowany. KOsztuje to 1pln, by zobaczyc go
link: http://www.gieldasamochodowa.com/ogloszenia.asp?index=1&id=1223503

Powiem szczerze ze gdybym juz nie mial, to z pewnoscia bym pojechal je zobaczyc...