OC/AC gdzie kupujecie

Szukaj na forum: 

Sortuj posty wg daty: 
rosnąco malejąco
 >> wyświetlony od najstarszych postów <<
 Autor 
 2017-07-29 21:52:10

Witam wszystkich forumowiczów,

mam pytanie, sądzę że bardzo na czasie, w związku z ostatnimi podwyżkami.. Gdzie kupujecie swoje OC/AC korzystacie z usług zaufanego multiagenta, bezpośrednio z ubezpieczyciela czy może z jakiejś porównywarki internetowej (jeżeli tak to jakiej )?

Ja dzieląc się moim doświadczeniem, muszę przyznać że zawsze najlepszą ofertę dostaje u multiagenta. Porównywarki internetowe pokazują mi jakieś ceny z kosmosu 500 zł wyższej niż powinienem zapłacić (za najtańsze OC), w ubezpieczalni cena taka średnia, a agent jakoś zawsze jest wstanie zaoferować najtaniej.

Ciekawi mnie czy macie podobne odczucia ? W Anglii każdy korzysta z porównywarki i tam jakoś są wstanie zaproponować przez internet fajną ofertę, a u nas ...
2017-08-27 22:28

2017-08-03 09:51:25

Warto sprawdzić co oferuje nam obecny ubezpieczyciel, jaką cenę i ewentualnie porównać z innymi firmami, tak abyśmy mieli ogląd na całość. Pakiet AC jest w chwili obecnej bardzo drogi, szczególnie dla kierowców mających stosunkowo mały staż za kierownicą.
2017-09-01 09:02

2017-10-12 15:52:09

Ja zawsze kieruję się ceną i porównuję oferty różnych towarzystw. Korzystanie z porównywarek ubezpieczeń to możliwość zaoszczędzenia nie tylko pieniędzy, ale też cennego czasu. Zestawienia ofert można dokonać w dowolnej chwili i o dowolnej porze dnia. Nie ma też znaczenia termin skorzystania z porównywarki, ponieważ cenę OC można zarówno sprawdzić na miesiąc przed jej końcem, jak i dzień wcześniej. To naprawdę duża wygoda. Dodatkowo nie trzeba wychodzić z domu, aby kupić ubezpieczenie. W kilkanaście minut można załatwić wszystkie formalności, a polisę otrzymać na adres mailowy. Przy ostatniej polisie korzystałem z porównywarki towarzystwa https://www.mtu24.pl/direct/forms/calculation/newKom/CalculationRegisterS1.seam

[ wiadomość edytowana przez: ynos89 dnia 2017-10-12 15:57:28 ]
2017-10-18 13:53

2017-10-15 12:00:07

Witam Wszystkich na forum. Ceny pakietu AC wzrosły, podobnie jak AC więc warto wczesnej porównać kilka ofert i wybrać tą najlepsza, mając swojego agenta ubezpieczeniowego możemy zyskać na OC nawet kilkaset zł.

-----------------
www.MotoLedy.pl
2017-10-15 11:57