Centralne smarowanie w maszynach rolniczych

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cześć, mam w planach trochę modernizacji w gospodarce i mam pytanie, czy ktokolwiek z Was może kojarzy dobrych speców od centralnego smarowania, najlepiej w zachodniej polsce? W kocću to forum moto, wiec na pewno częśc z Was zna się nie tylko na samochodach
  
 
sprawdź sobie firmę gacol, moja firma kiedyś z nimi współpracowała (nie wiem jak teraz, bo już jestem w innej ), dostarczali nam smary. A z tego co pamiętam to ofertę mieli szeroką jeżeli chodzi o smarowanie i centralne też tam było. Opinie o nich też gdzieś na pewno znajdziesz
  
 
Ok, jasna, już się biorę za szukanie a powiedz mi, nie znasz kogoś, dla kogo coś takiego wykonywali?
  
 
Wiesz co, nic sobie nie przypominam niestety. Coś chyba słyszałem, że ogólnie robią swietną robotę, ale nie pomogę niestety z konkretami ;/ poważnie, szukaj opinii, bo firma raczej znana w branży, więc coś sobie na pewno znajdziesz. Chyba, ze ktoś coś jeszcze?
  
 
Super, dziękuję za pomoc Jestem już w kontakcie Jak coś z tego wyjdzie, to też coś jeszcze napisze, dla takich jak ja teraz co szukają informacji i opinii.
  
 
Jak na razie wszystko idzie w dobrym kierunku. Bardzo dobry kontakt z nimi, profesjonalna obsługa, to się bardzo ceni. Oferta którą otrzymałem naprawdę roi wrażenie. Na chwilę obecną jak najbardziej moge polecić