Gdzie najlepiej sprzedać samochód?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jak w temacie. Gdzie najlepiej wystawić samochód na sprzedaż, żeby szybko znalazł się kupiec? Na allegro chyba niekoniecznie, co? Może jakiś komis w Warszawie?
  
 
No to poszukaj jakichś komisów, najlepsze są takie przy salonach, autoryzowane, to szybko Ci sprzedadzą, bo ludzie mają zaufanie do takich. No i też z ceny mocno nie zejdą.
  
 
Kumpel wystawiał w komisie Lexusa na Puławskiej. Tam są też ogłoszenia osób które poszukują auta, więc możesz podjechać i sobie sprawdzić. On akurat sprzedał szybko, może tydzień postał.
  
 
Dzięki!
  
 
Wstawienie auta do komisu to już strata ponieważ zapłacisz prowizję od zakupu i musisz isę z tym liczyć,zdecydowanie najlepiej jest moim zdaniem wystawiać swoje prywatne ogłoszenia na portalach aukcyjnych.
  
 
Zgadza się. Ja oddałem do komisu samochód. Został sprzedany z 18000 zł, a ja dostałem 14000 zł. Już drugi raz bym tak nie zrobił. Lepiej szukać kupca na własną rękę.
  
 
Olx z wykupioną opcją zamieszczenia ogłoszenia na otomoto (nie wiem jak to teraz wygląda). Sprawdzony sposób, jeśli auto nie jest jakimś super unikatem, a cena jest adekwatna do stanu technicznego powinien się szybko sprzedać.
  
 
Ja sprzedawałem na pewnym portalu internetowym, wtedy możesz uzyskać trochę lepszą cenę. W końcu nie masz pośrednika przecież.
  
 
A co dokładnie masz na myśli pisząc o "pewnym portalu" ? Podaj szczegóły bo każdy na forum jest ciekawy. Poza tym jeżeli nie zależy nam na sprzedaży z dnia na dzień,to spokojnie znajdziemy kupca prywatnie i tym samym uzyskamy o wiele lepsza cenę,bez pośredników i prowizji.
  
 
Cytat:
2016-07-04 09:51:02, KowalMark pisze:
Jak w temacie. Gdzie najlepiej wystawić samochód na sprzedaż, żeby szybko znalazł się kupiec? Na allegro chyba niekoniecznie, co? Może jakiś komis w Warszawie?



Na allegro moze nie, ale lepiej najpierw popytać ile dają komisy, tam też często zaniżają cenę.
  
 
Może olx?
  
 
Cytat:
2016-08-12 11:01:01, toptrade pisze:
Może olx?



to jest w sumie dobry wybór, chociaż ta stronka zawiera sporo nieuczciwych osób, więc musisz być ostrożny, ja raz się dałem na laptop naciągnąć.
  
 
Cytat:
2016-07-13 18:11:04, WszystkozAmeryki_com pisze:
Wstawienie auta do komisu to już strata ponieważ zapłacisz prowizję od zakupu i musisz isę z tym liczyć,zdecydowanie najlepiej jest moim zdaniem wystawiać swoje prywatne ogłoszenia na portalach aukcyjnych.


Absolutnie zgadzam się. Wystawić prywatnie auto i telefon grzeje się od rozmów.
  
 
Trudno się z tym nie zgodzić, najlepszą opcją jest bezpośrednia sprzedaż auta, kiedy to sam dyktujesz warunki oraz cenę. Możesz wystawić auto na niemal każdym portalu aukcyjnym, taktyka jaką obierzesz jest dowolna.
  
 
Najlepiej wystawić na sprzedaż na allegro albo otomoto.
  
 
w komisach itp tylko kasę zabiorą i tyle z tego będzie, jedyny plus jest taki że nie ty obsługujesz kupujących, sama polecam olx, choc teraz trzeba płacic za ogłosdzenia to jednak dużo osób tam wchodzi
  
 
otomoto polecam
  
 
Ewentualnie na facebookach w wielu miastach znajdują się grupy zamknięte - takie mini-giełdy na których można sprzedawać i kupować.
  
 
Każdy serwis czy też portal ogłoszeniowy, aukcyjny będzie tutaj wskazany, im szersze pole działania w kwestii sprzedaży samochodu tym w zasadzie szybciej sprzedaż po pomyślnej dla Ciebie kwocie.
  
 
Czy ktoś zna jakiś komis w Krakowie, w którym szybko, sprawnie i w rozsądnej cenie można sprzedać auto?