Toyota Rav4 2004r 2.0 D4D 116ps Błąd P1670

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam pojawił mi sie taki bład jak w tytule P1670 niby sprawdziłem ze to bład systemu pompy wtryskowej. Masy posprawdzałem i wyczyscilem, moduł EDU na kielichu tez odkrecilem i wyczyscilem i nawet zamieniłem ten modułna inny i dalej to samo, dodam ze auto wogole nie traci mocy tylko zapala sie check, jak go skasuje to za 2-3 odpalenia sie ponownie zapala. Moze ktos wie co to moze byc?? z góry dziekuje za pomoc
  
 
Cytat:
2017-08-18 17:41:18, land-car1983 pisze:
Witam pojawił mi sie taki bład jak w tytule P1670 niby sprawdziłem ze to bład systemu pompy wtryskowej. Masy posprawdzałem i wyczyscilem, moduł EDU na kielichu tez odkrecilem i wyczyscilem i nawet zamieniłem ten modułna inny i dalej to samo, dodam ze auto wogole nie traci mocy tylko zapala sie check, jak go skasuje to za 2-3 odpalenia sie ponownie zapala. Moze ktos wie co to moze byc?? z góry dziekuje za pomoc


Odczytaj testerem Toyoty to będzie opis kodu i nie będzie wątpliwości czy to taki nr czy przekłamany.
Injection pump system wg opisu ale nie spotkałem takiego kodu w zyciu o takim nr .Przewaznie wywala 78 czyli p1226 p1227


-----------------
Toyota Lexus diagnostyka i naprawa
Rowniez hybrydowe i wersje USA
Tester toyoty Intelligent Tester 2 Techstream
Kodowanie kluczy takze w przypadku zgubienia Mastera.
Naprawa elektroniki.
Regeneracja sterownikow Air bag.
Wpisywanie nr.Vin w komputer

[ wiadomość edytowana przez: Bigelektron dnia 2017-08-18 23:15:03 ]
  
 
Cytat:
2017-08-18 23:11:29, Bigelektron pisze:
Odczytaj testerem Toyoty to będzie opis kodu i nie będzie wątpliwości czy to taki nr czy przekłamany. Injection pump system wg opisu ale nie spotkałem takiego kodu w zyciu o takim nr .Przewaznie wywala 78 czyli p1226 p1227 [ wiadomość edytowana przez: Bigelektron dnia 2017-08-18 23:15:03 ]



Niestety mam tylko chińskiego Foxwella którymi tez daje opis kodu niby po polsku ale ja nigdy sie tym nie sugeruje bo wiadomoze te tłumaczenia sie nadaja ale przepisze jak mi ten chiński śmieć przetłumaczył
P1670- Moduł Sterujący Pompy Wtryskowej Błąd Testu Pamięci ROM

Jedynie co mogę jeszcze zrobić to sprawdzić Techstream na lapku i ciekawe czy coś innego pokaże. Najlepsze jest to ze ta Ravka ma 300 tys na liczniku i zapitala jak mało która a miałem ich troche
  
 
land-car1983 - to odczytaj tech-stream'em ten błąd.