Fiat 127 Mk2 azzurro Mexico - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Obiecująco bym powiedział. Biegi wchodzą więc ok. Trzeba zrobić jeszcze raz podstawe jak zbieżność, odpowietrzyć hamulce, jakieś zwarcie jest na kombajnie od kierunkowskazów. Juz zapomniałem jak twarde jest zawieszenie hehe. Ale żeby nie było różowo to padł rozrusznik...

Cytat:
2018-08-06 08:50:12, Pereira pisze:
I jak wyszedł test?

  
 
Chyba pojeździmy jeszcze w tym sezonie






  
 
Czyli "choroby wieku dziecięcego" pokonane?
  
 
To się okaże jak zrobimy trochę więcej km. W przyszłym tygodniu przegląd i dłuższa przejażdżka, więc będę mógl coś więcej powiedzieć. Na tą chwilę "grube" problemy są usunięte.

Cytat:
2018-08-22 12:10:56, Pereira pisze:
Czyli "choroby wieku dziecięcego" pokonane?

  
 
Tłumik - powrót do oryginału

  
 
Ale jest sztos z niego Kolor lakieru robi robote
  
 
Dzięki muszę przyznać, że serio robi wow, bo co wyjazd, to auto ma robione foty

Cytat:
2018-08-30 21:04:18, GrzesiekTK pisze:
Ale jest sztos z niego Kolor lakieru robi robote

  
 
Auto po przeglądzie. Bez krępacji można weekendowe akcje uskuteczniać. Kilka rzeczy do poprawy ale... można się trochę już nim nacieszyć



  
 
Nie można było mu wybrać lepszego koloru. Jest powalający
  
 
mam nadzieje że będę miał okazję go zobaczyć w końcu na własne oczy, jestem ciekaw efektu na żywo, już zapomniałem jakie te auto wspaniałe. A może lepiej go nie zobaczyć będę potem żałował że go sprzedałem.
  
 
Nie zazdrość, bo nie będzie chciał chodzić

Daleko chyba nie masz, żeby obejrzeć?

[ wiadomość edytowana przez: Pereira dnia 2018-12-26 21:57:49 ]
  
 
Sorry, że trochę czasu nnie tu nie było. Dzięki raz jescze za miłe słowa odnośnie koloru. Proces wyboru był serio złożony, łącznie z próbnym malowaniem. Lusterka też robią robotę z tym kolorem
@Try3ek
Auto chciałem Ci zaprezentować po włożeniu tapicerki od sporta. Żebyś miał pełen obraz W marcu na pewno będzie można zobaczyć auto na Starym Rynku, bo obiecałem koleżance, że do ślubu ją zawiozę W pierwszych tygodniach stycznia wyjaśni się budżet na rok 2019. Wtedy też będę wiedział czy już na wiosnę będzie środek od sporta... Jak chcesz zobaczyć w jakiej jest kondycji teraz auto, dawaj znać, wpadaj, garaż dla Ciebie zawsze otwarty
Na sezon 2019 na pewno musimy zestroić lepiej zawieszenie, ustawić w końcu zbieżność i dokończyć pierdoły elektryczne w środku i moooże pomyślimy nad inną chłodnicą.