Bitron video 12V FIAT

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Panowie, do czego to coś służy? Czarna skrzyneczka, Bitron video 12V FIAT.
  
 
A nie ma żadnych cyfr?
To jakiś moduł/ przekaźnik, np. od świec żarowych.
Przykładowo: http://sprzedajemy.pl/temat/bitron
  
 
Coś tam jest podjadę do gatażu i zobaczę co tam jest napisane od świec żarowych na bank nie bo bitron pochodzi z Fiata Ritmo 130TC.
  
 
Bitron 2049002
  
 
Moduł zapłonowy.
  
 
Hmmm z tym modułem auto kompletnie nie wchodzi na obroty, a bez niego jest ok. Ten moduł kupiłwm z cała wiązką silnika z Ritmo 130TC. U mnie nie było takiego modułu, kostka nie była podłączona.
  
 
Program pokazuje że to moduł do Regaty 84-86. Niestety nie widzę z jakim silnikiem. Możliwe że do jakiegoś mniejszego, i w tym tkwi problem.
  
 
Moduł zapłonowy? Hmmm bez tej skrzyneczki silnik chodzi nie krztusi się i nie gaśnie. Czy możesz sprawdzić jaki moduł powinien być oryginalnie przy silniku fiat 132 2000 i.e.? Ewentualnie dla silnika ritmo 130TC?
  
 
Czytam, czytam, szukam, szukam i znalazłem, że to może być wyłącznik zapłonu. Ten co mam istotnie pochodzi z Fiata Regaty, u mnie powinien być inny. Ciekawe jakie ma działanie, skoro u mnie wcześniej go nie było i auto działa. Hmmm znalazłem Bitron model 2049003, który pasuje do Cromy IE oraz IE Turbo. Jeśli mój silnik pochodzi z Argenty 2000 i.e. to może pasować, ale pewności nie mam.
  
 
Ok, sprawa jasna, do argenty jeśli wiązka tego wymaga trzeba mieć moduł bitron fiat numer 2049004. Czy komuś to gdzieś zalega??? Przyjmę, ba zapłacę nawet