WYMIANA STACYJKI

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam !
dokonywałem regeneracji stacyjki (była odpięta od auta)w landzie j90. Po naprawie auto pali jest Ok. Ale przestał działać centralny z pilota, oraz nie świeci dioda od immo.
Gdzie może być przyczyna tych zmian , niepokojących.
  
 
Cytat:
2017-11-17 11:59:45, Ryszardj90 pisze:
Witam ! dokonywałem regeneracji stacyjki (była odpięta od auta)w landzie j90. Po naprawie auto pali jest Ok. Ale przestał działać centralny z pilota, oraz nie świeci dioda od immo. Gdzie może być przyczyna tych zmian , niepokojących.

Jak wyjmowales stacyjke bebenek zamka to z boku tego aluminiowego jarzma jest switch obecnosci klucza w zamku stacyjki ,taki bialy plastik z dwoma kablami.
Cos zepsules i teraz jest stale zwarty i widzi klucz w stacyjce pomimo ze jest wyjety.W nastepstwie nie dziala to co niedziala a immo nie wchodzi w stan zazbrojenia wiec dioda security nie mruga .
Teraz kazdy zul z ulicy moze wsiasc i pogalopowac na przejazdzke twoim wozem za pomoca srubokreta.
Sprawdz czy switch jest zniszczony czy tylko wypadl i gdziestam dynda.

-----------------
Toyota Lexus diagnostyka i naprawa
Rowniez hybrydowe i wersje USA
Tester toyoty Intelligent Tester 2 Techstream
Kodowanie kluczy takze w przypadku zgubienia Mastera.
Naprawa elektroniki.
Regeneracja sterownikow Air bag.
Wpisywanie nr.Vin w komputer
  
 
Dziękuję !
i to chyba wszystko wyjaśnia. Zrobię jak radzisz.
Przykre jest jednak to, że naprawy dokonywał "fachowiec" ogłaszający się jako wyspecjalizowany w tej dziedzinie zakład . A przy próbie skontaktowania się z Nim - do dziś nie odbiera telefonu (i to mnie najbardziej niepokoi).
Dlatego ostrzegam wszystkich , przed "takimi fachowcami". Zanim zdecydujesz się na firmę , dokładnie zweryfikuj ją , bo koszty się zwiększą podwójnie.
  
 
Cytat:
2017-11-19 13:43:23, Ryszardj90 pisze:
Dziękuję ! i to chyba wszystko wyjaśnia. Zrobię jak radzisz. Przykre jest jednak to, że naprawy dokonywał "fachowiec" ogłaszający się jako wyspecjalizowany w tej dziedzinie zakład . A przy próbie skontaktowania się z Nim - do dziś nie odbiera telefonu (i to mnie najbardziej niepokoi). Dlatego ostrzegam wszystkich , przed "takimi fachowcami". Zanim zdecydujesz się na firmę , dokładnie zweryfikuj ją , bo koszty się zwiększą podwójnie.


Bo się zawsze trzeba zapytać ile Toyot już zrobili w zyciu .Niema nic gorszego jak haslo naprawiamy auta wszystkich marek...i jak im dasz Toyote to zawsze cos spier.....


-----------------
Toyota Lexus diagnostyka i naprawa
Rowniez hybrydowe i wersje USA
Tester toyoty Intelligent Tester 2 Techstream
Kodowanie kluczy takze w przypadku zgubienia Mastera.
Naprawa elektroniki.
Regeneracja sterownikow Air bag.
Wpisywanie nr.Vin w komputer
  
 
Dokładnie tak. Dlatego auto swoje serwisuję w firmie , w której mechanik przerabiał toyoty w serwisie toyoty przez kilka lat.
Ale ,że auto zostało uziemione w terenie, na " szybkiego" skorzystałem z ludzi którzy dojeżdżają w teren. A przy okazji żerują na słabościach kierowców, które w danej chwili dopadają użytkownika.