Lada samara RHD

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam użytkowników.Zalogowalem sie ponieważ ostatnio zakupiłem od starszego Anglika samare 1.5GLX bodajże .nie używał jej od końca lat 90 stała garażowane przejechane niecałe 60.000 km .Auto traciło garaż właśnie i co i je uratowałem przez co miałem ciche 3 dni w domu 🤕😅.Ogolnie uwielbiam stare auta ale innej marki tu zadziałał bodziec młodości i nostalgi.auto nie ma żadnej rdzy stan poprostu szok . W uk zostało ich kilka sztuk nikt nie przywiązywał do nich wartości żadnych zreszta jak u nas jak się zaczęło duze fiaty polonezy syrenki złomować za bezcen a teraz ludzie płaca majątek. Auto dostało nowy gaźnik pompę wody pasek płyn olej filety taki serwis No i jeździ super. Pytanie moje jest takie czy jest na takie auto jakiekolwiek zainteresowanie w Pl ? Czy poprostu do garażu i niech stoi ? Pozdrawiam i
  
 
Niech stoi. Tym bardziej RHD. Nie u nas, nie teraz. Ale ciekawostka fajna i interesująca. Na zlotach pewnie będzie zainteresowanie, ponieważ, jak i ja, nikt nie widział na żywo taką konstrukcję.

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
Dzięki za odpowiedz ,czyli raczej nie dostałbym tyle żebym miał mobilizacje ja sprzedać troche nie będzie pasować do kolekcji ale coz taki rodzynek ze wschodu Hah .. i pomyłka w pierwszym poście 45.000 przejechane.. będę obserwował forum w miarę możliwości może jakiś gadżet nawet dokupić do niej.. pozd.. ps. Kolor. Taki ciemny czerwony i 5 drzwi ma jeszcze niebieskie naklejki w koło .. nie wiem jak zdjęcia wstawić..
  
 
Chętnie bym zobaczył autko, bo fajna ciekawostka. Bardzo ładna, zadbana Samara,na naszym rynku to kwota około 5k zł. Nie mam pojęcia ile warta RHD, ale myślę, że raczej mniej.

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим