Wyprzedaż felg i nie tylko..

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam pora zrobić małe porządki w moich zapasach i pozbyć się zalegających i raczej już nie przydatnych dla mnie rzeczy...

Felgi FSO:
1 komplet:
Pięcio ramienne felgi z poloneza Caro kupione z poldkiem jeździłem na nich jakieś pół roku sprzedaję wraz z oponami które są tylko do upalenia lub śmietnik.
stan jak na foto:

piąta felga a raczej koło ciągle w poldku w bagażniku.
Cena 250 pln
2 komplet:
Felgi OZ kiedyś jeździły na moim 125p kilka set km na nich zrobiłem i wszystko było ok.
teraz kilka lat leżenia przenoszenia ich z miejsca na miejsce odbiło się na ich stanie.
opony tez śmietnik...
Tych felg ma 6 do sprzedania:

cena 300pln
Felgi do starych audi
felgi 14 cali marki Ronal z oryginalnymi dekielkami ze znaczkiem Audi rozstaw śrub 4x108 ja miałem je na audi 80 b3
felg mam 4 sztuki na fegach ślady użytkowania i tego że leżały sporo czasu

Dwie opony widoczne na fotce są gratis do felg długo leżały wiec raczej do niczego się nie nadają.
Cena 200 pln
Felgi do mercedes Audi
Felgi firmy MSW rozstaw śrub 5x112 rozmiar to 15" na 7' szerokie zdjęte z mercedesa model 190
na nich nie jeździłem ale nie widać żeby były krzywe. ktoś je kiedyś polerował wiec też do odświeżenia...

niestety zaginął jeden dekielek opony gratis też tylko do stania lub zdjęcia.
cena 200 pln

Dokładniejsze zdjęcia każdej ze sprzedawanych felg mogę wysłać na mail.
Dla poważnie zainteresowanych mogę zdjąć opony z felg na koszt kupującego wysyłka jest możliwa ale to do ustalenia przez pw i na koszt kupującego.

[ wiadomość edytowana przez: _Areo_ dnia 2018-02-18 16:06:32 ]
  
 
Arek, OZ zabieram, odbiorę w nadchodzący łykend

Jak będziesz miał coś jeszcze wyprzedawać z tematu FSO/FIAT to wiesz gdzie mnie szukać
  
 
Czyli oz sprzedane. Dogadamy wszystko w sobotę
Felgi od mercedesa też już sprzedane.
  
 
Tak sprzedane
  
 
Felgi od caro też sprzedane. Zostały tylko te 14" do audi
  
 
Witam porządków w garażu ciąg dalszy :
komplet zwrotnic do 125p wraz z tarczami oczywiście piasty itp też w komplcie
są to zwrotnice z mojego pierwszego fiata który niestety zakończył życie po kolizji.
foto: