Czechosłowacki wiosenny zlot Łady 17-19.05.2019 - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
w tym problem, ze do tej pory nie doczekaliśmy sie sprawozdania z kilku wypraw, nie wspominajac o zdjeciach, ktore moglby zachecic

[ wiadomość edytowana przez: glod dnia 2018-05-23 23:03:46 ]
  
 
No cóż ...

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
 TERMIN CZESKIEGO ZLOTU ŁADY W MNICHOVO HRADISTE 17-19 MAJ 2019

Ja jak zwykle się wybieram i polecam innym


-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим

[ wiadomość edytowana przez: SzokoLada dnia 2019-02-19 20:59:26 ]
  
 
W tym roku też się wybieram

Proponuje od razu zabrać sobie krzesełka i krem do opalania bo jak zwykle są z tym problemy
  
 
No dobra, to jedziemy.
  
 
na czeskiej stronce o zlocie info że prawdopodobnie zlot odbędzie się ale już nie na lotnisku tylko na campingu prihrazy bo lotnisko wynajęte dla kogoś innego.... po niedzieli mają dać znać co i jak.....
  
 
Dobrze wiedzieć

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
Cytat:
2019-03-23 23:40:42, alinixhi pisze:
na czeskiej stronce o zlocie info że prawdopodobnie zlot odbędzie się ale już nie na lotnisku tylko na campingu prihrazy bo lotnisko wynajęte dla kogoś innego.... po niedzieli mają dać znać co i jak.....


To jakaś część atrakcji chyba odpadnie... Z drugiej strony może wymyślą w to miejsce coś innego, równie ciekawego. Zobaczymy.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Jedynie co może odpasc, to tylko wyścigi.

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
Hej,

Czy ktoś sie wybiera już w piątek 17.05 na zlot ??

Pomijam póki co jaki będzie harmonogram imprezy, bo jeszcze nie przebrnąłem przez tyle tłumaczeń z czeskiego forum.

Tomek
  
 
Kto sie wybiera na zlot do Czech ?

Zostały niecałe 2 tygodnie
  
 
Ja mam takowy zamiar się wybrać....
Ale jest odwieczny dylemat która
  
 
Cytat:
2019-05-05 13:29:23, rennsport pisze:
Kto sie wybiera na zlot do Czech ? Zostały niecałe 2 tygodnie



A to ma jakiś wpływ na twój wyjazd?

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
Co ma wpłynąć na mój wyjazd? Stwierdzam fakt, że do zlotu zostały niecałe dwa tygodnie. Dobrze było by wiedzieć kto się wybiera.
  
 
No to tak:
Ty
SzokoLada
Glod
SitektWroc
Nowy- (obiecał)
Emde (tak sądzę)
AndrzejKrakow (tak przypuszczam)
Przemek (obiecał)
Morphio (jak baba go puści 🤭

To taka moja lista 😜

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
Może może może ale jak coś to tylko na jeden dzień więc się okaże. Za duzo roboty mam
  
 
W zasadzie najważniejszy dzień, to sobota. Ale ja zawsze zostaje do niedzieli, bo jest mega nocna impreza.

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
no własnie kombinuje jak by to zrobić bo kobita w piatek ma nocke i bym musial w nocy z piatku na sobote wyjechać i w sobote kolo 18 wyjechac do domu zeby w niedziele robic to co powinienem w sobote zobaczymy
  
 
Jeżeli chodzi o mnie to daję sobie max 30% szansy na wyjazd. W ub. roku super było poimprezować z Ladusa i ekipą ale sam zlot mnie nie porwał, więc nie mam szczególnej napinki na ten konkretnie zlot. Ale na dziś jeszcze nie mówię definitywnie nie.

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
Cytat:
2019-05-05 19:14:05, SzokoLada pisze:
No to tak: Ty SzokoLada Glod SitektWroc Nowy- (obiecał) Emde (tak sądzę) AndrzejKrakow (tak przypuszczam) Przemek (obiecał) Morphio (jak baba go puści 🤭 To taka moja lista 😜



Panowie, a ktos z Was nie bedzie wracal w sobote poznym popoludniem lub wieczorem do polski, przynajmniej do glownych miast dolnego slaska czyli wroclaw, legnica, jelenia gora czy opole?