Zakup grupowy LEKKIE drzwi, maska, klapa do łady 2105 VFTS

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cześć wszystkim po długiej absencji !

Czy ktoś byłby chętny na komplet lekkich elementów do łady 2105 (VFTS lub nie-VFTS ) - laminatów z włókna szklanego ?

W skład zestawu wchodzi:
-wszystkie 4 drzwi montowane na zawiasy i fabryczną klamkę, pod szyby z poliwęglanu
-maska przednia na zapinki
-klapa tylna na zapinki

Elementy będą na wzór fabrycznych, bez dodatków VFTSowych (bez spoilera i bez poszerzeń na tylnych drzwiach). Do VFTSa trzeba sobie jeszcze przynitować te elementy.

Jeżeli zbiorę jeszcze 2 chętnych, to cena całego tego zestawu wyniesie jedyne 3500 polskich złotych !
Jest to cena od producenta za samo wkykonanie elementów, ja nieodpłatnie rozbieram swoje auto i poświęcam swoje elementy na wykonanie form, również nieodpłatnie zawożę to do producenta oraz odbieram wszystkie elementy nie pobierając za to ani 1 zł !

Temat jest realny i realizacja przewidziana jest w najbliższym czasie, a nie jak to bywa często w bliżej nieokreślonej nieskończoności

  
 
Siemanko. Bardzo specyficzne zamówienie. Więc raczej nie liczysz na liczne odpowiedzi, bo towar pod konkretnego potrzebujacego. U nas na forum raczej trudno o takiego. Co mogę zrobić dla ciebie, żeby Ci pomóc? Mogę udostępnić treść twojego ogłoszenia na swoim FP Lada Fans Polska. Trochę wiary tam jest. Podaj ewentualnie jakieś namiary na siebie, żeby ten ktoś mógł z tobą się kontaktować, jakieś zdjęcia też by się przydały. Zasięg mam dość spory, ale nie zagwarantuje, że się uda.
  
 
Napisałem tego posta dla zasady, potem ktoś czasem mówi "dlaczego nie mówiłeś"

Zdjęć nie mam, bo jak wyżej napisałem, dopiero będę zamawiać wykonanie tego

Wrzuć proszę info na FB, może ktoś będzie zainteresowany. Kontakt do mnie przez FB, wysłałem Ci wiadomość właśnie .

  
 
Ej ludzie spokojnie, bo nie starczy włókna szklanego

Spodziewałem się, że zainteresowanie będzie "spore", ale nie sądziłem że aż tak "ogromne"


Naprawdę nikt nawet maski nie chce mieć lekkiej ?
  
 
Chyba bywasz mało na tym forum! To jest norma u nas.
  
 
Dlaczego od razu szydzić? Po prostu z aktywnych forumowiczów w miarę sensownie to ściga się tylko Morphio a i on aktualnie jest na etapie odpalania silnika. Wiec tez i popytu na to co proponujesz tez nie ma. I tyle w temacie.

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
andrzej krakow - najwyraźniej nie załapałeś mojego sarkazmu. Był to żart skierowany jednie w mój pomysł, a nie szydzenie z któregokolwiek z forumowiczów
  
 
No, może to nie do Ciebie było adresowane 😜

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
Haha. Magiczne.
  
 
a samych klap bez drzwi się nie da ?
  
 
Na forum kojarzę jeszcze kolegę ze Szczecina (od rajdowej 2105) ale możliwe, że już pogonił auto bo dawno nic nie pisał w swoim wątku...

Andrew - jest jeszcze kilka osób, które ścigają się Ładami w Polsce ale nie znajdziesz ich raczej na forum. Cześć z nich prowadzi fanpejdże na FB, to wiew na pewno.

PS No a reszta rajdowego Opola ? Oprócz Adama był ktoś jeszcze przecież.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Cytat:
emde pisze: PS No a reszta rajdowego Opola ? Oprócz Adama był ktoś jeszcze przecież.

z resztą rajdowego półświatka jest tak samo jak z Yedi, wymarli albo się jeszcze nie narodzili
  
 
Cytat:
2018-05-03 00:37:21, morphio pisze:
a samych klap bez drzwi się nie da ?



Da się. Jest jeszcze jeden zainteresowany klapami. Poczekam jeszcze z tydzień - dwa (może ktoś się jeszcze zgłosi) i dowiem się jaka będzie cena za maskę + klapę przy danej liczbie osób.

  
 
czekam spokojnie