Blokada alkoholowa w samochodzie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Warto zamontować blokady alkoholowe w autach? mam na myśli firmowe samochody. Słyszałem, ze dużo firm to stosuje. Co o tym sądzicie? widziałem, że są to koszty około 100zł miesięcznie.
  
 
Według mnie warto, zawsze bezpieczniej
  
 
Warto, u nas w firmie transportowej mamy w kilku autach. Koszt jest zależny od tego skąd kupujesz, jaki dystrybutor. 98zł miesięcznie kosztuje taka blokada jak kupisz w http://www.alkomaty-sklep.eu/ , i dodatkowo montaż 600zł + kaucja 1000zł. Braliśmy stamtąd to od razu Panowie montują w samochodach. Po 3 dniach od zamówienia przyjechali zamontować.
  
 
Cytat:
2018-05-21 13:45:11, Kubek532 pisze:
Warto, u nas w firmie transportowej mamy w kilku autach. Koszt jest zależny od tego skąd kupujesz, jaki dystrybutor. 98zł miesięcznie kosztuje taka blokada jak kupisz w http://www.alkomaty-sklep.eu/ , i dodatkowo montaż 600zł + kaucja 1000zł. Braliśmy stamtąd to od razu Panowie montują w samochodach. Po 3 dniach od zamówienia przyjechali zamontować.



Dziękuję za odpowiedź i namiar, sprawdzę tę firmę jestem przygotowany na takie koszty, bo wiem, ile mniej więcej kosztuje montaz blokad alkoholowych przez różne firmy. Właśnie te blokady chcę zamontować w autach firmowych więc na pewno będą przydatne.
  
 
W tej kwestii mam podobne zdanie i także uważam, że zdecydowanie warto bo tego typu blokada może uratować życie jeżeli nie kierowcy to na pewno pieszym, powinna być obowiązkowa w każdym aucie.
  
 
Witam,
nie orientujecie się, czy w grę wchodzi tylko dzierżawa? Zna ktoś firmę, która po prostu taki sprzęt sprzedaje wraz z montażem i okresową kalibracją? Z góry dzięki za odpowiedź!
  
 
Szczerze mówiąc to nie znam firmy która sprzedaje tego typu sprzęt, natomiast co do kalibracji to jeżeli już ktoś ma to w swojej ofercie to na pewno w grę wchodzi również ich serwis oraz obsługa. Ktoś może przybliżyć koszty kupna takiej blokady?
  
 
Jeśli przytrafiły Ci się sytuacje, że pracownicy byli na podwójnym gazie, to myślę, że warto zastosować to rozwiązanie z blokadą alkoholową.
  
 
Ja akurat pierwszy raz o tym słyszę, ale brzmi na ciekawe rozwiązanie. Jak to działa?
  
 
W firmie rozwiazanie genialne, ale prywatnie dla wlasnej samej kontroli myślę, że również.
  
 
A czy ktoś zna koszty montażu takiej blokady? B jak stwierdziliśmy: pomysł jest bardzo dobry, natomiast dalej nic nie wiadomo odnośnie tego ile kosztuje tego typu blokada, im więcej informacji tym lepiej.
  
 
Jestem za, bezpieczeństwo ponad wszystko.
  
 
Taka blokada powinna być w każdym jednym aucie moim zdaniem, tyle się słyszy cały czas o ofiarach pijanych kierowców!

[ wiadomość edytowana przez: andzej dnia 2020-05-20 14:17:52 ]

[ wiadomość edytowana przez: andzej dnia 2020-05-20 14:18:14 ]
  
 
Taka blokada to super sprawa. Nic mnie tak nie denerwuje jak pijani kierowcy . Ciekawa jestem tylko jak to działa w przypadku nietrzeźwego pasażera. W każdym razie i tak jestem na "TAK"