Pieniądze ze skarpety przelać na konto?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
hej,
przez jakiś czas odkładałem kasę w tak zwaną skarpetę ... uzbierało mi się około 100 tyś - trochę mi strach to trzymać w domu... boje się, że po wpłacie na konto prywatne zapuka do mnie skarbówka..

możecie podpowiedzieć co powinienem zrobić ?
Pozdrawiam

  
 
Jak masz sensowne potwierdzenie tych oszczędności to nie masz się czym przejmować. Urząd skarbowy jak ma potwierdzenie w liczbach nie będzie się czepiał. Chociaż jako zabezpieczenie możesz zawsze wpłacić na kilka różnych rachunków, by nie trzymać wszystkiego w jednym banku, bo to nigdy nie wiadomo. Mam zaufanie do banków, ale po swojemu Najlepiej wybierz sobie w 2-3 bankach lokaty i tam wpłać, te pieniądze niby niewiele ale będą zarabiać.
  
 
Wydaje mi się, że tak duże pieniądze na pewno nie powinny być w skarpecie. Schowaj je do banku!
  
 
w skarpecie są najbezpieczniejsze! wiem co mówię
  
 
Ja trzymam na koncie więc polecam też tak zrobić.
  
 
Nie przelewaj nigdzie tylko zainwestuj. Pieniądze tylko tracą przez inflację.
  
 
Teraz to chyba warto by mieć w złocie bo cały czas idzie w górę.
  
 
Najlepiej zainwestować w coś, co przyniesie zysk - złoto to jest bardzo dobry pomysł.
  
 
Uważałabym z przelewaniem pieniędzy na lokaty, bo aktualnie pieniądz traci na wartości Niedługo procenty będą ujemne i zamiast zarabiać, to będziemy tracić na lokatach. Moje pieniądze zostają w skarpecie