Odstraszacz na gryzonie do samochodu

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Hej, czy ktoś z was korzysta z odstraszacza na gryzonie? Chętnie dowiem się jak to wygląda w praktyce, czy faktycznie jest skuteczny? Przez zakupem chciałabym się was doradzić.

[ wiadomość edytowana przez: Biały dnia 2018-08-02 14:32:41 ]
  
 
Mój tata ma coś takiego i bardzo sobie chwali. Spełnia swoją funkcję
  
 
kiedyś myślałem, że to bubel, ale nie byłbym sobą gdybym nie spróbował... przetestowałem i powiem wam, że to działa...
  
 
Z tego co wiem to koszt zakupu takiego odstraszacza nie jest wysoki a tak jak piszecie- sprawdza się bardzo dobrze, szczególnie polecam jeżeli problem z gryzoniami jest notoryczny, chodzi o myszy jak i szczury w samochodzie.
  
 
W życiu wcześniej nie słyszałem o odstraszaczach na gryzonie w samochodzie...
  
 
Używam i jestem zadowolona z tego gadżetu.
  
 
Ja również mogę polecić, ciekawy sprzęt i czasem naprawdę pomocny
  
 
Jest wyżej informacja na ten temat. Najlepiej zakupić właśnie specjalne produkty dostępne na rynku.
  
 
Ja niedawno kupowałem na gryzonie i kuny to w sklepie Petrostar - mają i stacjonarne i online. Mi wiadomo wygodnie online i jak na razie mam spokój i nic się nie dzieje, a kuny mi wcześniej dawały popalić
  
 
Cytat:
2018-05-22 16:55:26, kingol pisze:
Hej, czy ktoś z was korzysta z odstraszacza na gryzonie? Chętnie dowiem się jak to wygląda w praktyce, czy faktycznie jest skuteczny? Przez zakupem chciałabym się was doradzić. [ wiadomość edytowana przez: Biały dnia 2018-08-02 14:32:41 ]



Mi pomaga zwykła kostka do wc
  
 
Mi pomaga zwykła kostka do wc
  
 
To gryzonie są aż takim dużym problemem? Może z raz w życiu słyszałem że znajomemu kuna coś pogryzła ale bez przesady. Może zależy też od miejsca zamieszkania...
  
 
Gryzonie to bardzo duży problem. U mnie nie raz kuna pogryzła kable. U kumpla myszki lubiły mieszkać pod maską.
  
 
Ja też mam kostkę do WC pod maską
  
 
nie uzywam raz pamietam takie jakies woreczki byly z sirscia ale co jak nie pamietam. na szcescie nie mialem takiego problemu
  
 
Na szczęście ja nie mam takich problemów.