Olkusz 26 paźdź.

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mam pytanie: kto z krakowskiej ekipy wybiera się na to spodkanie do Olkusza?Tylko tak bardziej konkretnie poproszę odpowiadaćbo zależy mi na tym żeby w przypadku wyjazdu większej grupy jakieś spodkanie wyjazdowe ustalić, godzinę itd.
  
 
Jak brat rzuci gazem to my jedziemy...
PS Ma ktoś sztywny hol ?
  
 
nie mam sztywnego ale mam dlugi wiedzialem ze wy mnie nie zawiedziecie. Mam nadzieje ze Schweppes zawita na zajezdnie i tak sie zakreci ze na drugi dzien pojedziecie do olkusza
  
 
Ja bym sie przejechal ale dopiero ok 14 moge jechac jakbyscie poczekali to jade.
  
 
kurka... zbieram sobie na zimowki i ogolnie cieko przde... chyba ze jakos kaske skoluje to co innego
  
 
  
 
ja jade ale w tej chwili nie mam jeszcze kasy na wache i nie wiem czy bede jechał maluchem czy mnie ktoś weźmie
  
 
ja się postaram pojechać i myślę, że pojadę
  
 
Na Ciebie licze szczególnie W ogóle to myślę że można się dogadać z Rekinem i zrobić tak żeby poczekali z próbą sprawnościową do np.15 i wziąć jeszcze ze sobą Chopperka.Myślę że to wykonalne
  
 
Jak to milo ze ktos o mnie mysli Jak cos to o 14 jestem gotow do drogi
  
 
Wiec jak zawita ktos z krakowa i czy mam czekac na was czy nie
Troche mnie nie bylo na forum bo neta nie mialem i jestem do tylu z informacjami.
  
 
Napewno ktos bedzie jak mozecie poczekac z kreciolem do 15 to byloby extra. Wiec jak grupo krk poczekacie na mnie do tej 14?
  
 
jasne, że poczekamy. umówmy się może 14-14:30 /nie wiem, ile się do olkusza jedzie/ na zajezdnii... lub pod makro
  
 
kolo 14 pod makro byloby ok.do Olkusza jedzie sie ok 30 minut spokojnym krokiem,tzn.80 na godz.Koniu i Schweppes jak pojada to mogą chcieć jechać wczesniej bo z holem to pewnie pojadą wolniej.Choć może nie doceniam prezesów
  
 
Cytat:
czy mam czekac na was czy nie


dzieki - nie musisz sie fatygowac. ja z konradem znamy juz miejsce, wiec mozemy poprowadzic grupe , no chyba ze zmiana adresu...
Cytat:
kolo 14 pod makro byloby ok


rozumiem, ze stacja Orlen jak zwykle. jakies lozysko sie wymieni na szybko . co do godziny - to jak najwczesniej, zeby oklusz nie czekal zbyt dlugo. wiec chopper napisz o ktorej mozesz byc na stacji i ta godzina to oficjalna godzina odjazdu...
  
 
Chopper juz pisał że może być o 14 więc ustalmy że 14:10 ostateczny termin wyjazdu z Kraka tak żeby na 15 juz być na placu w Olkuszu
  
 
To już ciemno będzie...będe musial zalożyć halogeny
  
 
zabierze mnie ktoś po drodze

konik
  
 
Postaram sie wyrobic na ta 14:10 zeby juz byc na tej stacji. Ta stacja jest gdzies jak sie jedzie z huty i za makro w prawo tak? Bede napewno.Jakbym sie mial kilka minut spoznic to dam znac smsem do kogos.
  
 
Cytat:
Ta stacja jest gdzies jak sie jedzie z huty i za makro w prawo tak?


tak. pierwsze na roku mcdonald's, nastepny orlen.