Szukam dobrego blacharza z okolic Kalisza

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
zebralem wreszcie troche funduszu na remont mojego kombi, coprawda nie jest tego wiele, ale co miesiac bedzie przybywalo wiec mysle ze nawet w ratach dam rade to wreszcie rozpoczac...
szukalem po znajomych ale widze ze z tego nic nie bedzie.. albo nie chca sie podjac remontu mojego fiacika, albo mi to zdecydowanie odradzaja bo szkoda ich czasu i moich pieniedzy po podobno to i tak sie rozpadnie...
okolice Kalisza - moze byc nawet Poznan czy Wroclaw.. byle by byl dobry no i nalepiej nie drogi

zmiany ktorych chce dokonac sa dosc spore wiec nie bede sie rozpisywal, ale chodzi miedzy innymi o takie cos jak obnizenie dachu okolo 15cm, przyokraglenie tylu, zaspawanie przednich postojowek, migaczy, tylnej klapy itp... wymiana swiatel na nowe, ogolnie nowy samochod mam zamiar budowac na bazie starego, na pierwszy plan przede wszystkim usuniecie rdzy jest potrzebne, no i potem przerobki, ocynkowanie calej blachy tez wchodzi w gre...
poszerzenia nadkoli i zderzaki na zamowienie tez mam zamiar zrobic, ale tego nie wymagam od blacharza, mam juz firme upatrzona ktora powinna to zrobic ladnie.

Gdyby ktos znal kogos kto by potrafil do tego podejsc bez textu "nie warto tego robic" to bylo by niezle
  
 
W sumie nie polece ci rzadnego blacharza bo o tym już rozmawialiśmy na gadu, ale chcialem wyrazić swoją opinię co do twojej wizji kombiaka.
Chciałbym ci odradzić wszelkiego typu zaokraglenia do kanta gdyż go to tylko popsuje, jak równiez zderzaki. Fajny jest natomiast pomysł z obniżonym dachem, może to dość ciekawie wyglądać jak w warszawie lowrider .
Ja mam taką małą wizje kombiaka która pozwole sobie ci przedstawić.
Po pierwsze zawieszenie koniecznie nisko, nie musi być twardo , do tego szerokie felgi 13x( 7 lub 8 cali ) jakiś klasyczny wzór, ats classic lub crommodory, do tego brak zderzaków, zaspawane przednie kierunki jak u vieviora..tylne lampy zostawil bym oryginalne. Lakier taki jak przedstawiony na zdjęciu :



do tego poszukałbym przedniej atrapy którą bym wychromował. Uwierz mi, że plastiki do kanta nie pasują, ani żadne progi itp bajery. Musisz uderzyć w kierunku klasycznym.
Fajnie by rowniez wyglądał w barwach karetki, wlasnie z takimi przeróbkami. Pomyśl o tym !
  
 
niestety moj expertyment idzie w inna strone.. chce zrobic fiata 125p w wersji 2003 cos jak nowy vw garbus czy mini cooper...
jak to wyjdzie sam nie wiem, byc moze nie wszystkim sie bedzie podobac... jeszcze zobaczymy

ps. gleba, szerokie chromowane felgi - spoko, wszystko bedzie co potrzeba...

a co do lakieru beda najprawdopodobniej dwa kolory, jakie i jak polaczone jeszcze nie wiem, ale napewno na jeden nie uda mi sie zdecydowac

[ wiadomość edytowana przez: _Maly_ dnia 2003-11-10 00:08:59 ]
  
 
Blacharz jest. Mieszka z jakie dwiescie metrow (po lewej stronie) za Kokaninem w kierunku na Konin. Zastaniesz go w domu, jesli przy brami bedzie stac czarny terenowy Opel Frontera. Gosc jest naprawde dobry, niedrogi. Pomysl. zrobil motocykl z silnikiem malucha (kiedy nie slyszalo sie w polsce o instalacji gazowej, on chcial pozyczyc od mojego ojca 11 kg butli gazu, aby przetestowac to). Polecam go. Powolaj sie na mnie (Lukasz Kurek).
  
 
znam tego goscia, to dobry kumpel mojego kumpla, ale to on mi wlasnie powiedzial zebym dal sobie z tym spokoj.. bo nie warto tego robic i bede zalowal ze wywalilem kupe pieniedzy a i tak z tego kupa bedzie... wiec nie chcialbym dawac samochodu komus kto mi mowi takie rzeczy....;/
  
 
Panowie korzystał tu ktoś z usług serwisu przy Podmiejskiej http://www.moto-uslugi.com/warsztaty/kalisz/mechanik-blacharstwo-lakiernictwo ? jakieś opinie? Ewentualnie polećcie jakiś zaufany warsztat w Kaliszu?