Szybkie pytanie, szybka odpowiedź - Strona 161

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Strumienica dolotu michaela(ta chromowana gruszka) coś daje przy modyfikacjach gaźnika i przeróbce dolotu? Leży mi taka na strychu i nie wiem czy wrzucić lepiej ją czy rurkę z 600tki? Chodzi oczywiście o Malucha.
  
 
Czy dolne wahacze wraz ze stabilizatorem od 132 pasują do 125p ?
  
 
chyba ktoś z fsoak, miał włożone do pn-a zawieszenie ze 132.
  
 
Ktoś ze znajomych ?
http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/3707748,wroclaw-wypadek-na-legnickiej-trzy-osoby-poszkodowane-zdjecia,id,t.html ?
Szkoda autka .
  
 
Tak. Szkoda.

Jak jest wojna muszą być ofiary
  
 
Panowie, dylemat dotyczy mostu od Fiata 131. Jedyne co o nim wiem to przełożenie - 4,1. Czy ten most się czymś różni od wyrobów FSO z tym samym przełożeniem? Wiem, że trzeba by przespawać to i owo, ale chodzi głównie o jego wytrzymałość. Czy jest taka sama jak mostu FSO czy lepsza i nada się do auta mocy 150KM? Z góry dziękuję za wszelkie podpowiedzi.
  
 
Cytat:
2015-01-10 18:05:09, drtomee pisze:
Panowie, dylemat dotyczy mostu od Fiata 131. Jedyne co o nim wiem to przełożenie - 4,1. Czy ten most się czymś różni od wyrobów FSO z tym samym przełożeniem? Wiem, że trzeba by przespawać to i owo, ale chodzi głównie o jego wytrzymałość. Czy jest taka sama jak mostu FSO czy lepsza i nada się do auta mocy 150KM? Z góry dziękuję za wszelkie podpowiedzi.


miałem u siebie most ze 131 o przełożeniu 4.44 trzeba było troche pospawać i zmienić z bębnów na tarcze. dawał rade , zaspawany również
  
 
Cytat:
2015-01-08 22:11:24, mar125 pisze:
Tak. Szkoda. Jak jest wojna muszą być ofiary



Chyba jak jest wojana?
  
 
Czy ktoś z was zakładał sprzęgło firmy STATIM do 126p ? Jakieś opinie ? dodam że sprzęgło będzie jeździć w rajdówce
  
 
osobiście nie używałem, ale jeszcze się nie spotkałem z dobą opinią o czymkolwiek ze statima.
  
 
aż tak ciężko wydać kilka zł więcej, chyba że masz za darmo to jeszcze docisk bym założył ale tarcz odpuścił, nie pamiętam jakie to było ale kiedyś rozsypała mi się okładzina prawie w nowym sprzęgłe
  
 
Nie chodzi o cenę tylko o dostępność obdzwoniłem wszystkie sklepy w których zaopatruje się w części do 126p i nigdzie nie ma nic innego niż Statim na alledrogo tez pustka jedyne co znalazłem to tarcza LUKa ale cena to 160 zł. Chyba po prostu zrobię tak, że mam firmę w okolicy co nabija nowe okładziny na tarcze sprzęgłowe i zawioze im z dwie sztuki żeby zrobili
  
 
Ja mam w jednym z maluchow docisk statima i chodzi to dobrze. Problematyczne moze bych lozysko oporowe. Sa przypadki ze nie pasuje do widelek bo ma za szeroka obudowe.

http://olx.pl/oferta/sprzeglo-fiat-126p-nowe-CID5-ID8VVW5.html#9ea5d0c05c

http://olx.pl/oferta/sprzeglo-fiat-126p-docisk-i-tarcza-CID5-ID8lnW5.html#9ea5d0c05c

[ wiadomość edytowana przez: zolo dnia 2015-02-16 21:00:49 ]
  
 
chyba bym wolał założyć jakąś używkę, przynajmniej tarcz jak co to napewno coś znajdę w dobrym stanie bo kilka kompletów mi się wala
  
 
http://sklep.regmot.com.pl/tarcza-sprzegla-fiat-126p-fabryczna-5201876,3,14735,429
  
 
Kurde , tak głupio mi proponować , jako że jestem zieleniną na F&F , ale może warto stworzyć jakiś dział wzajemnej pomocy ?
Jedni z nas zajmują się mechaniką , inni budowlanką , jeszcze inni np. informatyką .
Generalnie chodzi o to aby każdy z użytkowników może zaoferować swoją wiedzę/pomoc/rabat w kwestiach których zajmuje się zawodowo . Non profit , lub z dużym upustem .
Oczywiście tylko dla forumowiczów i na zasadzie pełnej dobrowolności .
Zrobić wątek w którym każdy będzie miał swoją prezentację pomocy dla innych FiatFuriatów .
Ze swojej strony oferuję zakup części z 25 % rabatem od ceny allegro .

[ wiadomość edytowana przez: Besslein dnia 2015-02-17 22:06:57 ]
  
 
Jakbyś jeszcze pochwalił się jak te twoje aukcje znaleźć...
Inicjatywa bardzo słuszna, pytanie tylko gdzie to umieścić, giełda?
  
 
No nie podawałem nicka z Allegro żeby nie być posądzanym o nachalną reklamę . jacek4196 .
Ze swojej strony służę wszelką pomocą : autolaweta / pomoc w uzyskiwanu odszkodowań / części / warsztat / zniżki w hurtowniach .
  
 
Gdzie umieścić ? Na ogólnym . Znamy się po nickach , raczej nikt obcy tego nie będzie w stanie wykorzystać .
Panowie wypowiedzcie się . Jak nie mam racji to opieprzcie mnie w prostych słowach . A może ktoś wie jak to sensowniej ogarnąć ???

[ wiadomość edytowana przez: Besslein dnia 2015-02-17 23:30:41 ]
  
 
mam pytanie w sprawie opon,
rozglądam sie od jakiegoś czasu za ciekawszą alternatywa dla moich obecnych opon 185/70/13 na 7calowej feldze, szukałem 185/60 żeby nie było maks balona ale tez zeby oponabyła bardziej sztywna na winklach.
Znalazłem continentale 175/65/13 i czy taka opona nie będzie "za mała" do poloneza??