Szybkie pytanie, szybka odpowiedź - Strona 162

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
185/60 wygląda najlepiej w mojej opinii
  
 
oki a która opona teoretycznie będzie lepiej trzymać w zakręcie 185/60 czu 175/65 (zakładamy ze na feldze 7 calowej)
  
 
moim zdaniem ta co ma więcej bieżnika na asfalcie i mniej jest naciągnięta - 185?
  
 
Szybkie pytanko do metaloplastyków, technologów obróbki etc.
Mam potrzebę wyciąć dość "finezyjny" powiedzmy kształt z kątownika aluminiowego o grubości 10-12mm. Materiał to PA38. Cięcie wodą odpada bo raz, ze nie chce mi się rysować a dwa, że chcę zachować kąt prosty bez rozcinania bo ma to być mocowanie czujnika VR i nie chcę składać tego z 2 części. Czym najłatwiej idzie ciecie takich materiałów? Kątówka (z jaką tarczą)? Piła szablasta?
  
 
wyrzynarka

http://point24.pl/wp-content/uploads/2013/12/wyrzynarka1.jpg
  
 
Nie no nie będę kupował wyrzynarki do jednego cięcia - mam kątówkę i piłę szablastą - i ewentualnie piłkę ręczną do metalu.
  
 
to do recznej kup sobie brzeszczot z drobnymi zebami ( nie falisty )
  
 
Panowie, czy ktoś wie gdzie mógłbym zregenerować gwintowane zawieszenie, a właściwie amortyzatory firmy AVO?

[ wiadomość edytowana przez: zayon dnia 2015-03-14 06:31:30 ]
  
 
jak zamocować auto na lawecie z płaską podłogą, bez otworów do mocowania pasów wzdłuż kół? o podłodze mniej więcej takiej jak TU.
  
 
Cytat:
2015-03-06 10:53:07, Furiosus pisze:
Szybkie pytanko do metaloplastyków, technologów obróbki etc. Mam potrzebę wyciąć dość "finezyjny" powiedzmy kształt z kątownika aluminiowego o grubości 10-12mm. Materiał to PA38. Cięcie wodą odpada bo raz, ze nie chce mi się rysować a dwa, że chcę zachować kąt prosty bez rozcinania bo ma to być mocowanie czujnika VR i nie chcę składać tego z 2 części. Czym najłatwiej idzie ciecie takich materiałów? Kątówka (z jaką tarczą)? Piła szablasta?



Nie wiem na ile to ma być duże, ale za czasów zabawy w modelarstwo finezyjne kształty wycinałem takim sprzętem.

  
 
Sorry za posta pod postem, ale tym razem ja mam pytanie.

Ile waży seryjne koło zamaszyste do OHV ??
  
 
Powinno ważyć : 7,55 kg.
Ale wiem, że były takie które ważyły 8.5 kg i takie które ważyły 7,00 kg.
  
 
Jedzie ktoś może Jedlinę ? Odcinki jak w poprzednich sezonach ?
Bo strona organizatora generalnie nie informuje o niczym .
  
 
Ja jadę odcinki dwa place (podobno bez pachołkolandi) i jeden mini oes nawierzchnia asfalt i kostka na razie tyle wiadomo


[ wiadomość edytowana przez: jarecki126p dnia 2015-03-25 23:31:11 ]

[ wiadomość edytowana przez: jarecki126p dnia 2015-03-25 23:31:52 ]
  
 
No to się spotkamy . Ja jadę na prawym , samochodem mechanicznie totalnie seryjnym , z chłopakiem dla którego będzie to pierwszy start w życiu . Jakiekolwiek miejsce powyżej ostatniego będzie sukcesem
  
 
Może ktoś podpowiedzieć jaki gaźnik od motoru najlepiej zadoptować to Fiata 126p ???
  
 
Od czego są te dekle ?
  
 
Łada, pasują do 125p
  
 
Pytanie:
Ile zębów ma pasek wspomagania w 132? Może ktoś ma numer katalogowy?
  
 
Już mam. Pasek 68 zębów szer. 15 mm oznaczenie Gates 5026