VIN CODE gdzie go można rozszyfrować ;)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam, może ktoś wie ( lub zna linka do www) gdzie można rozkodować VIN CODE opelka

VINcode : W0L0JBF35X1104605


moje ogłoszenie o chęci zakupu vectryB z kratą, ciężarówa jest nadal aktualne


dzięki za namiary

Tomek K_Tychy
  
 
Mozna na http://www.autobaza.pl
Koszt: jeden sms chyba za 2zl

pzdr
  
 
jezeli chodzi ci o to co oznaczaja cyferki i liczby to taka mozliwosc jest w programie EPC a czy jest to gdzies w necie to nie wiem.
W0L0JBF35X1104605 :
W0L = SWIATOWY IDENTYFIKATOR PRODUCENTA
0 = TA CYFRA JEST NIEUZYWANA
J = VECTRA
B = VECTRA-B
F35 = 5 DRZWIOWY KOMBI
X = 1999
1 = RUESSELSHEIM
104605 = NUMER PODWOZIA
  
 
http://fazzie.fm.interia.pl/vin.htm tu jest ale tylko do Viki B
  
 
dzieki serdeczne


p.s.

znajomy kupił juz brysie zajeb... samochodzik
VectraB ctx z 00r. silnik 2.0 benzyna 160 koników!!!!
poprostu boska fura

...znaczy sie jest nas wiecej opel GÓRĄ

  
 
Cytat:
2003-12-05 07:38:09, tppk pisze:
dzieki serdeczne


p.s.

znajomy kupił juz brysie zajeb... samochodzik
VectraB ctx z 00r. silnik 2.0 benzyna 160 koników!!!!
poprostu boska fura

...znaczy sie jest nas wiecej opel GÓRĄ





Coś tu nie pasuje. Jeżeli się nie mylę, to silnik 2,0 nie był już wkładany po '00 do Vectry. Zastąpił go silnik 2,2 16 V. Poza tym 2,0 na pewno miał tylko 136 koni, a silniki 2,0 16V z Vectr A miały 150 KM ( tych do B nie wkładali ). Tak więc albo coś Ci sie pomyliło, albo silnik musiał być pożądnie dłubniety , albo to jakiś przeszczep .
  
 
Jeżeli ten nr Vin, który podałeś wcześniej, jest nr samochodu, który kupił twój znajomy, to zwróć uwagę, że wg numeru rok produkcji masz 1999, a nie jak napisałeś 2000, poza tym jego silnik fabrycznie ma 136 KM . Na 160 ktoś musiał nieźle pracować. Mi to wygląda na dobry bajer .
  
 
Jest tak jak Gambit pisze według kodu to jest autko z 99 a silnik to X20XEV i ma 136 kobyłem albo kit pocisneli albo ktos go tuningował.
  
 
Cześć dawno mnie nie było bo nie miałem neta coś providerowi zdechło to gwoli wyjaśnienie

Co zaś tyczy bryczki którą kupił mój kumpel to vin który podałem nie jest z niej to numer z vectry którą oglądaliśmy wcześniej ale coś przy niej i jej papierach „śmierdziało” więc daliśmy sobie spokój.

A po furkę którą w końcu kupił jechaliśmy aż do Krakowa to jak już wcześniej pisałem Vectra CTX rok 2000 benzyna 2.0L
a tu VIN WOLOJBF35Y1089503
więc licze na wasze tłumaczenie tego VIN`a
he he heee wino no no jak niemiecki to pewnie musi to być Reńskie pół wytrawne mniam mniam


Pozdrowionka czekam na info
TomekK Tychy
  
 
....haaalo, haaaaaloooo jest tu kto??????????