Polecane warsztaty montujące instalacje LPG

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam
Jeśli moderator - tego nie zakwestionuje to proponuję byśmy zamieszczali tu adresy warsztatów montujących gaz które są godne polecenia : ze względu na jakość, cenę czyli takich w których my zamontowaliśmy gaz i jesteśmy zadowoleni.
Proponuję by ewentualne kolejne posty w temacie...zaczynać od nazwy województwa i miasta by łatwiej wyszukać potem warsztat w swojej okolicy...
PZDR Vincent
  
 
Ze swojej strony zaproponuje żeby wpisywać te informacje według jakiegoś szablonu, np.:

================
MOTO NEW GAZ
ul. Autostradowa 100
BYDGOSZCZ, (kuj-pom)
tel. (52) 343-43-43
www.motonewgaz.pl

Najprostsza instalka do Poloneza na gaźniku z montażem - 1150zł (LOVATO). W ofercie również instalacje IV gen., także BRC. Robią przeglądy!

Ja i kilku moich znajomych tam zakladaliśmy. Profesjonalny montaż, estetyczne wykonanie. Nie najlepiej regulują ale po kilku próbach jest OK.
================

Czyli:
1. Namiary:
- ulica
- miasto koniecznie wytłuszczonym drukiem, najlepiej dodatkowo województwo - bardzo ułatwi to przeszukiwanie
- nr telefonu
- adres internetowy
2. Przykładowa cena, oraz ew. oferta w skrócie.
3. Własna opinia o firmie, na jakiej podstawie (z dośwaidczenia, opowieści itp).

Jeżeli ktoś chce coś dodać do istniejącego już wpisu to proszę go zacytować - pisanie "moto gaz w bydgoszczy robi fuszerke..." może wprowadzić zamieszanie jeśli np. są dwie firmy o podobnej nazwie lub dwa oddziały jednej firmy.
Myślę że jeśli będziemy się tu trzymać takiego prostego schematu to pozwoli to na łatwiejsze przeszukiwanie wszystkich pozycji i wpłynie pozytywnie na przejrzystość wątku.

Mam nadzieję że temat ten pozwoli wielu userom na podjęcie właściwej decyzji przy wyborze warsztatu, z którego będą całkowicie zadowoleni. ::

Pozdroofka dla wszystkich zagazowanych i "planujących"
Race


[ wiadomość edytowana przez: Race_D dnia 2003-12-08 02:14:04 ]
  
 
Sekwencyjny wtrysk gazu!!!!!!!! SZYBKO, TANIO, SOLIDNIE!!!!!

Woj. mazowieckie
Siedlce
ul. Staffa 3
Firma As-Car
tel.(0..25)633 79 30; 0 607 213 812
e-mail: as-car@siedlce.cc
strona: www.as-car.siedlce.cc

Polecam ich usługi. Bardzo solidny zakład i fachowa obsługa.
Z ciekawszych zagazowanych aut można wymienić:
Mercedes 3.2 6cylindrów,
Volvo S80 2.8 TURBO,
Volvo 850 2.5 TURBO,
I wszyscy klijenci są bardzo zadowoleni.
  
 
AUTO GAZ

Adam Króliczek

44-313 Wodzisław Śl.

ul. B. Chrobrego 15 A

tel. /032/ 455 42 37

kom. 0605 228 151


Stronka WWW


Niskie ceny, profesjonalna obsluga....
  
 
ja polecam swój warsztat .
a niech mi to ktoś zabroni!?.
to nara.
  
 
Jak ktoś jest z katowic to niech pisze na mojego maila jan@silesianet.pl, bo znam jeden bardzo dobry warsztat (facet podchodzi do tego z sercem) no tylko nie chce mi się teraz szukać jego nr ani dokładnego adrsu. Jeżeli komuś coś to pomoże to jest na ul. Kolejowej na terenie bazy ciężarówek.
  
 
witam . zapomniałem podać namiary na mój warsztat.

jastrzębie zdrój
ul. przemysłowa 21
tel/fax (032) 4719137

www.eko-car.com

zapraszam


[ wiadomość edytowana przez: croma1 dnia 2004-01-15 22:09:26 ]
  
 
BURY
Zebrzydowice woj. śląskie

stanowczo odradzam !
z 4 znanych mi samochodów, które robili ŻADEN nie był dobrze zagazowany.
  
 
No ja osobiście polecam:
STEFANOWSKI GAZ
Łódź ul. 1 maja 47
tel (042) 638 00 52, 638 00 55
  
 
GODNY POLECENIA WARSZTAT

EM-GAL AUTO NA GAZ
Warszawa ul. Zręby 1
tel. 022 614-48-34 lub kom.0502 999 691

czynni są od poniedziałku do piątku 8-17

Miła i fachowa obsługa.
Wiem że klienci przyjeżdżają z Gdańska do nich z autami trudnymi(amerykańskimi) w tym się najbardziej specjalizują.
Ja robiłem u nich Renaul Megane wtrysk gazu i jest super, a robią auta gwarancyjne (NOWE) .
POLECAM BO WARTO teraz nigdzie indziej bym nie pojechał.
Konkretny warsztat umawia na konkretną godzine i tak obsługuje
  
 
ładnie wszyscy piszecie o montażach, ale co w przypadku posiadaczy aut którzy mają już kilka lat instalacje, a te jak wiadomo trzeba poddawać rególarnym kontrolom.
czy w tym orzypadku też możecie podać adresy dobrych nie oszukujących i wywiązujących się z swojej pracy warsztatów.
W moim przypadku: śląsk.

Pozdrawiam: Bufi.
  
 
Powiedzcie mi jak najtaniej można zainstalować gaz do gaźnikowca gdzie i za jaką cene , regulacje itp moge przeprowadzić sam , chodzi mo o fakt instalacji no i kwestii formalnej żeby dało sie to zalegalizować, czy jest możliwośc zalegalizowania używanej instalacji?

[ wiadomość edytowana przez: karrol dnia 2004-02-26 10:14:56 ]
  
 
Zakład Usługowo Handlowy AUTO-GAZ Leszek Korejwo
Sprzętowa 3C Olsztyn
Zakładzik instaluje tanio i szybko!!!!! Jak dotąd nie mam problemów.!! Odpukać w nie malowane.
Montują instalacje ELIGAZ .
  
 
POLECAM!!!

www.elpigaz.com

EKO-PAL
80-298 GDAŃSK, ul. Szybowcowa 1
tel./fax (0-5 249 74 80
tel. kom. 0 602 35 44 99

CZYSTY ZYSK!!!!!!!!!!!!!!!


  
 
Polecam
województwo łódzkie

NAGAZ Stefanowski kiedyś STEFANOWSKI GAZ
Łódź ul. 1 maja 47
tel (042) 638 00 52, 638 00 55

Są w stanie poradzić sobie z każdą instalacją i do każdego samochodu. Duża wiedza i doświadczenie


  
 
Cytat:
2004-02-19 20:50:40, Pepsi23 pisze:

POLECAM!!!

www.elpigaz.com



..każda instalacja czy tylko do poldka są dobre?


  
 
JA POLECAM ZAKŁAD W ŁOMIANKACH NA SZEROKIEJ 16 TEL. 4254144 GAZEM ZAJMUJĄ SIĘ OD 9 LAT ROBIĄ WSZYSTKIE RODZAJE INSTALACJI OD GAŻNIKA DO HOLENDERSKICH WTRYSKÓW SEKWENCYJNYCH. PROFESJONALNIE PLASTIKOWE KOLEKTORY, TURBO,OBD. A CO WAŻNE PRZEZ TEN CAŁY CZAS NIE ZMIENILI ADRESU / KOMU SIĘ ZWINĄŁ ZAKŁAD W KTÓRYM MONTOWAŁ INSTALACJĘ TO WIE O CO MI CHODZI/
  
 
Cytat:
2004-02-18 16:08:49, Boola pisze:
A w KRAKOWIE??



Zadzwoń: 2629616
Adresu nie pamiętam. Przenieśli się niedawno w okolice BP na Rybitwach.
2 lata ich znam, 2 auta u nich zagazowałem, nie mam powodu do narzekań.
Pozdro.
  
 
Z czystym sumieniem mogę polecić zakład EKO-CAR w Jastrzębiu Zdroju. Bardzo dobra obsługa, szybko, sprawnie, profesionalnie jak do tej pory auto spisuje sie bez zarzutów naprawde polecam !!

Dokładny adres:
EKO-CAR
ul. Przemysłowa 21
44-337 Jastrzębie Zdrój
tel. 032 4719 137
  
 
Gosc nazywa sie Ignac , 4 lata u nis serwisowalem i montowalem gaz, gosc naprawde ma leb do tego czym sie zajmuje ,jesli bo ktos szukal kogos kto naprawde solidnie to zrobi w mazowieckim to oto nuemr 604510394.