Polecane warsztaty montujące instalacje LPG - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Auto-Serwis-Gaz
ul.Przemyslowa 2
27-600 Sandomierz
tel (0-15) 644-56-00

standardowo montuja instalacjie Lovato na butlach Stako i wielozaworach Tomasetto,
  
 
Witam,

Polecam zakład POLGAS:

Warszawa
ul. Księcia Bolesława 1/3
tel. (22) 685-18-16

Jeżeli chcecie mieć gaz zrobiony (naprawiony/serwisowany) profesjonalnie to właśnie tam.

Pozdrawiam,
  
 
www.abart.com.pl
  
 
Opolskie
AUTO GAZ Opole ul.Zielonogórska 6
tel.077/4581835, 0609723446
Narawde mogę polecić ten warsztat gdyż posiadają już pewną renome bo jest to ich trzeci warsztat z kolei w naszym województwie i ceny mają całkiem przystępne przykładowa instalacja do gaźnika to koszt 1100zł (Tomasetto) , a przy tym obsługa jest bardzo sprawna i w razie każdej ustaerki szybko potrafią zaradzić. POLECAM!!
  
 
Mazowieckie , sekwencyjny wtrysk do 4 cylindrowych silników O.M.V.L za 3700zł tel.604510394 smialo polecam.
  
 
Trójmiasto:

Przy stacji PKP Gdynia Orłowo (dojazd mijając Klif po lewej). Pan Paweł jest nie do zagięcia w każdej sytuacji związanej z LPG.

PS. Nie wiem w jakich godzinach czynne, bo nie jestem właścicielem, jak wydają mi się co niektórzy autorzy postów w tym wątku.

Rozmawiając z innymi kierowcami dochodzę do wniosku, że przy montażu instalacji nie należy kierować się różnicami w cenie rzędu kilkuset złotych - chyba im drożej tym lepiej, a na gazie i tak oszczędzisz.
  
 
KRAKÓW

Polecam GAZ-HURT na Cystersów. Zrobiłem tam Astre 1.4 16 V na LANDI i chodzi OK. Mało pali i wszystko dograne.

Nie polecam na Dobrego Pasterza. Siostra robiła tam Felicie i tragedia dużo pali instalacja bez filtra gazu, poskładana z różnych firm.

W 1997 robiłem poloneza w Fugazi na Lindego zrobili Ok ale to był gaźnik nie wiem jak sie znają na nowocześniejszych.

Pozdrowienia
  
 
KRAKÓW

Polecam GAZ-HURT na Cystersów. Zrobiłem tam Astre 1.4 16 V na LANDI i chodzi OK. Mało pali i wszystko dograne.

Nie polecam na Dobrego Pasterza. Siostra robiła tam Felicie i tragedia dużo pali instalacja bez filtra gazu, poskładana z różnych firm.

W 1997 robiłem poloneza w Fugazi na Lindego zrobili Ok ale to był gaźnik nie wiem jak sie znają na nowocześniejszych.

Pozdrowienia
  
 
KRAKÓW

Polecam GAZ-HURT na Cystersów zrobiłem tam Astre 1.4 16V na LANDI i jestem zadowolony. Instalacja nie droga (1950 PLN) a chodzi jak trzeba żadnej różnicy w pracy silnika. Pali około 8-9 l/100.

Polecam też Fugazi robiłem tam w 97' poloneza i byłem zadowolony do końca. Ale do Astry instalacje mieli droższą i nie przekonali mnie czy wiedzią jak to dobrze zrobić. Ale kto wie może zrobiliby też dobrze.

Nie polecam na Dobrego Pasterza siostra robiła tam Felicie 1.3 w 99' i zwalili to. Instalacja poskładana z różnych firm dużo pali. I co jakiś czas trzeba jeździć do czyszczenia bo inst bez filtra gazu.

Pozdrawiam
  
 
A W KATOWICACH KTOŚ ZNA DOBREGO GAZOWNIKA
  
 
A ja polecam wszystkim
AUTO GAZ CENTRUM
w Antoniówce koło Radomia na trasie w kierunku Kozienic
są najlepsi w centralnej Polsce
tel. 48 3222077
dyshel
  
 
W KATOWICACH to znam na terenie bazy byłego trans-budu, wjazd od strony ul Kolejowej.
  
 
dla gażnikowców polecam na kwitnącej w w-wie w domku jednorodzinnym zakładałem tam 7 lat temu i cały czas serwisowałem wszystko ok
  
 
Pomorskie
Gdynia

Nie pamiętam dokładnego adresu, ale jest to na początku Słonecznej (zaraz za Witawą)
Warsztat istnieje od miesiąca, ale facet który tam montuje zajmuje się gazem od roku 1992 (na początku Gazownia na Chylońskiej) i ma naprawdę duże doświadczenie.
Dodam jeszcze, że przez jakieś dwa lata montował gaz w Rumii (stacja diagnostyczna)
Przerabiał mi już dwa samochody (i wielu znajomym), zawsze bez większych problemów.
Jak kupię następny to nie będę się zastanawiał gdzie jechać.

Pozdrawiam: EirGree
  
 
PODKARPACKIE
Trzebownisko k/Rzeszowa
ERAPOL a teraz chyba to się INKO nazywają.....zresztą nazwa tu nie ma znaczenia, ważne, że moje autko chodzi lepiej nawet na gazie niż na benzynie, no i ceny są najniższe chyba w okolicach Rzeszowa
telefony : 501 486 031
(0..17) 772 24 67
Ja naprawdę polecam
  
 
Kujawsko - pomorskie
Toruń
dwa zakłady Elpigazu:
TO TU - róg Polnej/Chrobrego,
ja tam zakładałem, poleciłem kilku znajomym, wszyscy zadowoleni, obsługa świetna (dla przykładu - niedawno wymieniałem tam fitr gazu - filtr z wymianą - 10 zł)

Auto - Gaz Rygielski - ul. Gdańska
też niezła obsługa (kilku znajomych tam jeździ) ceny jednak wyższe niż w TO TU, róznica w instalacji sięga 200-300 zł
  
 
Alba-Gaz (różowy garaż na terenie magazynów)
Warszawa
Al. Prymasa Tysiąclecia 83
tel. 8624864

Toyota Corolla '99 1,4 kat.
Wczoraj załozyli mi instalację Lovato. Koszt 1700.
Szybko, sprawnie i przyjemnie. Pierwszy przegląd po 1000km.
CHłopaki znają się na rzeczy. Jestem ciekaw jak instalka będzie się sprawować.Jak narazie SUPER!
Pierwsze tankowanie 41 zł
Był ze mną kolega, któremy coś nie grało w instalacji.. podregulowali ją za free.

POLECAM



[ wiadomość edytowana przez: advocem dnia 2004-05-27 10:45:13 ]
  
 
polecam warsztat MOTO GAZ w Krakowie ul. Płaszowska
instalka na gaźniku chodzi fajnie wszystko bez problemow, niedrogo
  
 
A CO POLECICIE W OLSZTYNIE LUB OKOLICY ??
  
 
ja w 100% popieram JarkaFAS!!!
wlasnie niedawno wrocilem z Torunia.
warto bylo sie pofatygowac 200km zeby zalozyc gaz w TOTU!
REWELACYJNY ZAKLAD!
nie dosc, ze 800pln taniej niz w gdansku za identyczna instalacje, to jeszze do tego baaaaardzo mila, fachowa obsluga.
jako, ze jestem z Gdanska zaoferowali sie, ze na przeglad moge wpasc kiedy tam bede w okolicy i nawet w sobote specjalnie przyjdzie!!!
To sie nazywa podejscie do klienta!

i naprawde bardzo bardzo symatycznie!
a instalacja jak do tej pory (na razi tylko podroz do Gdanska i troche tutaj na miejscy testow) nie stwarza problemow. i nie czuc zupelnie roznicy miedzy LPG a benzyna (IIgen + Nicolaus)

TELEFON: (056) 664-47-20
FAX: (056) 664-47-20
E-MAIL: torun1@elpigaz.com"> torun1@elpigaz.com
WWW: www.autogaz.torun.pl