Polecane warsztaty montujące instalacje LPG - Strona 15

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco

witam.
jestem juz na stałe na warsztacie w jastrzębiu.

Cytat:
2008-07-22 23:13:01, croma1 pisze:
jestem pewien bo wpadam na jakis nkilka godzin

  
 
Witam !!! POlecam warsztat AUTO-MILEK na ulicy Szewskiej w Lublinie.Rzetelna i profesjonalna obsługa miła atmosłera . Wszystko zostalo zrobione od ręki i za nie duże pieniadze.Naprawde polecam
  
 
Witam!!!
Jaki dobry warsztat w Zabrzu?Zna ktos BAS ul.pawliczka25 ?
Będe wdzieczny za pomoc.

[ wiadomość edytowana przez: Endi67 dnia 2008-08-18 15:18:02 ]
  
 
NOMAR
53 - 438 Wrocław
ul. Legnicka 52A

web http://nomar.boo.pl
mobile +48 609 37 55 11
mail info.nomar@gmail.com
  
 
Dla mnie jest tylko jedna firma w Tarnowie i regionie EXPERT Roczniak. Zakladalem gazik do Carinki 96' - 1,6 - poszlo tanio i solidnie. Niedawno zastanawialem sie nad opcja zagazowania Avensiski - wszyscy mowili, ze drogo, ze sie nie oplaca, ze sie silnik zuzywa, ze gaazowanie VVT-i jest bez sensu.
No, ale kolesie od Experta, nie darmo sa Expertami - 10 miesiecy - poza standardowa obsluga typu wymiana filtrow i okresowe kontorole - wszystko jest ok. Zuzycie gazu na poziomie 9-10 litrow - w miescie. Przy 1,8 to niemal tyle ile benzyny.
Goraco polecam Expertow!
  
 
EKO-CAR.COM
Z wynalaskami tylko oni sobie radzą SAAB 9000 TURBO AERO ,instalacja PRINS spalanie około 11L.I co najistotniejsze programowanie na chamowni z pomiarem mocy na benzynce i na gazie .
  
 
Auto WIS Warszawa Bemowo, ul. Dywizjonu 303 nr 139. Zakladalem tam I gen. Montaz na "4" mozna sie przyczepic troche do niego - slaba izolacja konektorow, jednak w ogolnym rozrachunku zalozyli to dobrze. Na piatke natomiast jest regulacja, auto jest dynamiczne, silniczek cyka jak zegarek.
  
 
WWW.GAZEO.PL
  
 
Fugazi Gaz Kraków ul. Lindego
Szybko, fachowo, chłopaki się znają na rzeczy. Instalacja wykonana porządnie, zakonserwowane miejsca przewiertów itp. Polecam.
PS instalacja BRC seq24 z 2 letnią gwarancją bez limitu kilometrów w Mitsubishi Galant EA2A.
  
 
Pomorskie, Trójmiasto, Gdańsk
4x4 autogaztechnik Rostkowski
Kielnieńska 183
Gdańsk
www.gazwsamochodzie.pl

Warte polecenia. Naprawili mi mojego Forda z instalacją LPI Vialle podczas gdy inni gazownicy tylko mnie kasowali za tak zwane regulacje i nic to nie dawało. GORĄCO POLECAM!
  
 
Polecam EKO-CAR z Jastrzębia-Zdroju.Instalacja fachowo zamontowana ,tylko bez chamowni sie obyło bo mój DODGE jest bity na cztery łapy.Instalacja PRINS na 450ps , zb.toroid 95l
  
 
www.topgas.pl
  
 
Ja montowałem instalacje BRC do swojego Opla Omegi w firmie Tomgaz ul. Jagiellońska w Szczecinie i jestem zadowolony. Instalacja działa bez zarzutu, no i przede wszystkim w dostępnej cenie. Zakład został przejęty przez nową załogę, fachwowo, czyściutko i przede wszystkim szybciutko. Polecam no i dajcie gazu!
  
 
Jest taki warsztat LPG w Krakowie, gdzie.....

1. Sruby przykrecaja momentem: "chwila-moment"
2. Pan nie slyszy jak wtryskiwacz stuka
3. Drugi pan tez nie slyszy jak wtryskiwacz stuka
4. Nie beda jechac autem zeby sprawdzic dlaczego przelacza sie na benzyne (nigdzie nie bede z panem jezdzil)
5. Reduktor mam za slaby bo taki chcialem...
6. Dysze wkrecili z gory w kolektor zamiast podprowadzic pod gniazda (nie bedzie problemow, bedzie pan zadowolony)
7. Nie ma filtrow do wymiany "bo ludzie tego duzo biora".
8. Upieraja sie przy malych dyszach - a potem mowia ze to ja takie chcialem (!!!).
9. Jak nie ma bledu cisnienia to znaczy ze jest wszystko ok.
10. cisnienie 1,5 spada do 0,8 i to jest ok.
11. Zalozyli mi reduktor europegas chociaz zaplacilem za zavoli (co mam w papierach)
12. Jak pierwszy europegas padl to zalozyli drugi, regenerowany, do 150 koni. (instalacja na gwarancji)
13. Pan tez mial takie auto i mu falowaly obroty, ale to normalne (hhhhehhehe).
14. Wszyscy zadowoleni tylko ja sie ciagle czepiam niewiadomo czego.

A wszystko to przeciez dlatego ze beemkami to jacys nienormalni ludzie jezdza....


Fajnie nie? Polecam uslugi zakladu w Krakowie przy ulicy Na dolach. Bylo ich trzech, juz jest dwoch, a przyszlosc przed nimi swietlana...
Kurcze a moze to jest jakas parowozownia? Gdzie ja pojechalem, heheheh.
NIE! to ekolodzy. Zieloni jacyc, co to ludzi od samochodow odstraszaja.


  
 
ALBA GAZ LUBLIN Z EWANGELICKIEJ 8
ja robiłem u nich moje bmw e-38 2001 4,4 założylim mi sekwencje prinsa ,przejechałem na instalacji 40 tys. km i jedyne co robiłem to wymieniałem filtry gazu ,auto jeżdzi super ,moja żona jeżdzi megane 1,6 monowtrysku i z tym autem był problem od początku instalacji ( zakładałem w prima gaz na rowerowej w lublinie) byłem u nich 5 razy i nie dali rady jak tylko wyżuciłem na luz prz 60 km/h to auto odrazu gasło pojechałem wiec do alba gazu i zajeło im to 5 min nie wiem co zrobili (wzieli 30 pln) auto nie gaśnie i jest super .ja polecam ich jako najlepszych w lubline.
  
 
alba gaz z lublina
to jest zakład w którym pracują ludzie z pojęciem robiłem u nich forda f-150 2007 lariat instalacje prinsa ,wlew paliwa pod klapką zrobili mi bez dopłaty,tytan jażdzi ekstra,benzyny w mieście palił mi od 25 do 28 litrów a gazu od 25 do 30 litrów.to jest to .mi ten zakład polecił kolega on robił u nich jeepa też jest zadowolony także ja ich polecam.
  
 
A ja z kolei w Warszawie polecam zakład MT AUTO-GAZ,
ul.Mrówcza 214 (Warszawa Radość bodajże)
tel 600 066 066
Trochę daleko od Centrum ale opłaca się tam pojechać.

to ich strona
http://www.auto-gaz.waw.pl/
  
 
Zbrosławice koło Gliwic
ul. Wolności 38
tel. 889 77 11 77


Montujemy instalacje gazowe o najlepszym stosunku jakości do ceny - jakość absolutnie najwyższa, taniej się po prostu nie da

Montujemy w zasadzie tylko instalacje sekwencyjne, w tym:

- do aut o mocy nawet powyżej 75 KM z 1 cylindra
- z niskoomowymi wtryskiwaczami benzyny (tzw peak&hold)
- do aut szczególnie trudnych do poprawnego zagazowania z innych przyczyn
- (!!!!)do aut na monowtrysku i dual-wtrysku (amerykańskie V8, tzw TBI)
- "trudnych" (nie dla nas) silników V5, VR6, boxer, R5, V8, V12, W8, W12

Ponadto montujemy dobrze działające instalacje LPG do samochodów na wtrysku mechanicznym K i KE Jetronic.

O tym, że u nas jest inaczej niż gdzie indziej, świadczą nasi Klienci, odwiedzający nas z rejonów: Kielc, Krakowa, Warszawy, Katowic, Bielska, Opola, Wrocławia, Kalisza, Poznania...

[ wiadomość edytowana przez: SebastianS dnia 2009-01-04 23:36:37 ]
  
 
Chętnie podam namiary na dobry warsztat w Twojej okolicy zajmujący się montażem instalacji gazowych Prins VSI.

Prins VSI - sekwencyjny wtrysk gazu
LPG Shop: www.e-autogas.com
  
 
Najbardziej profesjonalny i najlepszy zakład montujący instalacje gazow to Auto-Gaz Bursaki 6 w Lublinie...miło i żetelnie
Zachęcam jeśli ktoś chce mieć fachowo zrobione auto!!!
Oto ich strona www.gaz-lublin.pl