Polecane warsztaty montujące instalacje LPG - Strona 17

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ja polecam w Krakowie:
Montaz instalacji gazowych lpg GEG AUTO-GAZ ul.Karola Darwina 68a Kraków tel 501800023 www.geg.vel.pl
Starannie wykonane montaże i chłopaki znają sie co i jak, polecam zdecydowanie .
  
 
również polecam chłopaków :
P.H.U. "G.E.G." Rafał Gałuszka, Kraków ul. Karola Darwina 68a, tel: 501 800 023
dobra cena, szybko i przedewszystkich im się chce , doradzą, dobiorą graty do auta robią schludnie i czysto, nie ma problemów z gwarancją, przeglądami itp.
Jak komuś zalezy żeby nie mieć pod maską druta za 2300 zł to polecam
  
 
Montowałem ostatnio u siebie w Vectrze 1.6 16V instalacje sekwencyjną firmy Dt gas system i jestem zadowolony.
Wziołem ją na raty bez żadnych problemów bardzo sprawnie to potrwało a sam koszt 2400pln i 5 lat gwarancji bez limitu kilometrów to super sprawa.
Polecam Zakład miesci sie na Unruga 182 w Gdynii na oksywiu przy serwisie KAJA- bardzo łatwy dojaz z obwodnicy bez korków
  
 
Jeżeli zależy Ci na dobrej instalacji i fachowym montażu to bardzo polecam Eko-Car z Jastrzebia-Zdroju.
Instalacja VSI-PRINS do VOLVO S-80 T6
Serdeczne pozdrowienia z Kraka dla croma1 & syn
  
 
Przeglądnąłem wszystkie strony tematu i znalazłem 2 propozycje gazowników w Rzeszowie w tym na 100% już jeden nie jest aktualny a drugi jest poza granicami miasta. Dlatego pytam czy nikt nie zna dobrego gazownika do regulacji.
Powód Łada Samara z silnikiem 1,3 spala 15litrów lpg na 100 kilometrów
  
 
Witam.
W firmie ADGAZ w Piasecznie zakładałem gaz sekwencyjny do trzech swoich samochodów, Fiata Punto 2000r Seata Ibizy 2006r oraz Skody Fabia 2005 rok. Samochody po założeniu gazu sprawdzają się bardzo dobrze nie ma żadnych problemów.Polecam każdemu firme adgaz w Piasecznie do montarzu gazu z pewnością nikt nie będzie żałował wręcz będzie zachwycony z moztarzy gazu w tej firmie. Profesjonalna obsługa, szybki montaż,miła obsługa, nie spotykałem się z tak profesjonalnymi ludźmi i fachowa obsługą.
Polecam ich strona www.adgaz.eu
  
 
Gorzów wielkopolski ul sulęcińska naprawde dobre instalacje zakladaja faceci znaja się na tym co robią.
  
 
Szukam kogoś godnego zaufania w Toruniu lub okolicach, moge nawet się przejechać kawałek byle naprawdę było solidnie - przymierzam się do sekwencji do Marei 1,6
  
 
Pod adresem Polski Mechanik znalazłem stronkę, która pewnie się dopiero rozwija, ale ma potencjał. Chodzi o bazę serwisów z cenami usług. Myślę, że może okazać się przydatna podczas wyjazdów i nieoczekiwanych przygód z samochodami. Tak samo ma się do zakładów montujących instalacje.
  
 
Jako że jestem tu pierwszy raz to zacznę od przywitania.

Chciałbym się dowiedzieć gdzie w moich okolicach, tj woj. kujawsko pomorskie są dobre firmy zakładające instalacje LPG.

Czy mógł by ktoś polecić mi jaką instalację założyć do VW T4 2.5i, jakie ceny instalacji sekwencyjnej (optymalna i byle nie za droga), czy spalanie na LPG sekw. dużo różni się od PB? Ile może więcej spalać auto na zwykłej nie sekwencyjnej instalcji LPG?? Z góry dziękuję
  
 
Witam,
Polecam "Centrum Motoryzacji ADIS" - Białystok, ul Choroszczańska. Zamontowałem tam już trzecią instalację, przedtem STAG-300 teraz Oscar-N /OBD CAN z wtryskiwaczami Hana (odpowiednik Keihin), które chodzą bezproblemowo do 100 tys. km za okazyjną cenę i montaż w 8 godz. Wszystko profesjonalnie - serwis gwarancyjny, przeglądy, diagnoza komputerowa po zapaleniu się "check engine".
Serwisują większość instalacji od BRC Sequent, STAG po zwykłe niesekwencje.
www.adis.com.pl
  
 
Kujawsko-pomorskie,Toruń,ul.Sokola 41 Auto Gaz Centrum.Zamontowałem tam instalacje Sequent 24 firmy Brc.Szybki,fachowy montaż,chłopaki znają się na robocie,wiem bo stałem przy nich cały czasAuto to Citroen C5 2005 poj.1800.Narazie przejechałem 3 tyś km,i nie zauważyłem różnicy między beną a gazem,oby instalka tak dalej się sprawowała
  
 
Polecam firmę Wilmot, ul. Szosa Gdańska, Osielsko koło Bydgoszczy.
Zakład ten założył mi instalację lpg landirenzo omegas przy Oplu Corsa 1.2 16V 80 KM z 2007 roku.
Jestem zadowolony z instalacji, która sprawuje się bez zarzutu. Żadnych problemów ani awarii.
W mroźne dni przy zimnym silniku już po przejechaniu 500 metrów komputer Landi Renzo automatycznie przełącza mi zasilanie z benzyny na gaz. W cyklu mieszanym (70 proc. miasto, 30 proc. trasa) auto spala mi 7,5 litra gazu i to zimą.
Autoryzowany zakład montażowy "WILMOT" założył mi kompletny zestaw Landirenzo Omegas zawierający m.in: komputer Landirenzo Omegas, reduktor parownik Landirenzo LI 02, listwę wtryskiwaczy i przełącznik Landirenzo, a zbiornik firmy Grodków 42 litry.
  
 
Przesyłam jeszcze link do zdjęcia mojej Corsy z instalacją LPG Landi Renzo:
instalacja LPG Landi Renzo Omegas założona w firmie Wilmot

Dziękuję Panu Heniowi z firmy WILMOT z Osielska k. Bydgoszczy który montował mi kompletną sekwencję Landi Renzo przy Oplu Corsa D 1.2 16V, z którą nie mam z nią żadnych problemów. Instalacja spisuje się doskonale. Auto spala zimą 7,5 litra gazu na 100 km w mieście. Nie ma problemów z odpalaniem nawet przy -20 stopniach, silnik pracuje równo i cicho.
Super!!!


[ wiadomość edytowana przez: nowakm4 dnia 2010-02-15 22:42:04 ]

[ wiadomość edytowana przez: nowakm4 dnia 2010-02-15 22:45:17 ]
  
 
Polcem- Kopi auto gas. Katowice Szenwalda 50.
Załozylem tam gaz do mojego citroena c3. przejechałem juz ponad 35 tys km i bez problemowo.
z problemów. kontrolka silnika włączyla sie po ok 300 km jazdy od zamontowania - panowie od razu zamontowali emulator i kontrolka juz si enie pojawiła.
ostatnio zaczęła sie instalacja zrzucać na benzyne. i wogóle nie chciał jechac na gazie - panowie mowią cykaja wtryski i bedzie czyszczenie-ja mowie ze ona od nowości tak cyka. po wymianie filtrów czyszczenie szyny wtryskiwaczy i autko chodzi jak nowe.
za instalacje dałem 2500 pln w 2007 roku.
warsztat kopi oceniam bardzo dobrze. profesjonalne podejscie i pełna informacja na moje pytania.
to warsztat z polecenia. wiec i ja dalej go polecam. to moj drugi samochód na gazie i jak na razie bezproblemowo.
jak chcesz założyć gaz - przejżyj, popytaj i omijaj dziadów i udawaczy z garażu za rogiem.
  
 
Cytat:
2005-12-21 13:50:48, pi3s pisze:
Jezeli chcesz montowac gaz we WROCŁAWIU, lubisz byc traktowany jak ostatni ch.. olewany przez "szefa" i lubisz czeste wizyty z reklamacjami na ktore "nie mozna nic poradzic" to zapraszam do: CITO GAZ Wrocław ul. Grabiszynska moim prywatnym zdaniem: skur...ny ch.je i naciagacze. Pozdrawiam



Witam , ja TEZ NIE miałem tyle szczęścia do CITO GAZ Z UL,GRABISZYŃSKIEJ (STARY PLAC FADROMY) - UWAGA TERAZ WŁAŚCICIEL ZMIENIŁ NAZWĘ ZAKŁADU NA " AG " !!!!! NAZWA INNA WŁAŚCICIEL TEN SAM POJECHAŁEM DO NICH NA MONTAŻ GNIAZDA OD GAZU I .... SZKODA GADAĆ POŁAMALI MI POŁOWĘ ELEMENTÓW OD INSTALACJI I PIJANY SZEF PAN MARCIN KAZAŁ MI JESZCZE ZA TO ZAOŁACIĆ !!!!!!!!!!!!!!!!!!! PONIEWAŻ TWIERDZIŁ ZE NIKT NIE JEST IDEALNY I KAZDEMU MOŻE SIĘ ZDARZYĆ - ROZSTALIŚMY SIĘ W KŁUTNI -ALE NIE ZAPŁACIŁEM TEMU NACIĄGACZOWI I POJECHAŁEM DO INNEGO FACHOWCA KTÓRY MI WROBIŁ WSZYSTKO PROFESJONALNIE )N

P.S. ALE I TAK PADŁEM NA CZĘŚCIACH MUSIAŁEM KUPIC NOWE GNIAZDO ORAZ INNE GADZETY...TRUDNO MOJA GŁUPOTA ŻE POJECHAŁŁEM DO TEGO PIJANEGO CWANIACZKA!!!

LUDZIE ZASTANÓWCIE SIĘ CZY WARTO MIEC TEN STRES CO JA - NIE POLECAM AD GAZ Z UL.GRABISZYŃSKIEJ 163 WE WROCŁAWIU - OKROPNIE TRAKTUJĄ KLIENTÓW !!! ŻENADA
  
 
Witam.
Czy w okolicach Płocka, Gostynina, Kutna, Włocławka może ktoś mi polecić dobrego gazownika? Chodzi o silnik 3.0 v6 z Peugeota z 2003 roku.

Z góry dzięki.
  
 
Kam-Tech, Zgierz, ul. Orla 10 - Stanowczo ODRADZAM!!! Jeśli ktoś nie chce mieć problemów z instalacją gazowa, to niech unika tych "mechaników". Od początku kłopoty - opaski na przewodach wadliwe (albo brak opasek!), nie potrafią dobrze wyregulować auta - moje gasło przy ruszaniu, przy zmianie biegu także! Zmieniłem mechanika i okazało się że dysze włożyli zbyt duże, co sugerował już sam program do regulacji. Wzięli kasę a reszty nie potrafią ogarnąć! ODRADZAM

Zalety:
brak (nawet cena okazała się wysoka)

Wady:
- zły wjazd, - godziny pracy gorsze niż w urzędach, - mało kompetentni i fachowi
  
 
Witam.
Czy w okolicach Jarosławia, Przemyśla ( woj. podkarpackiemoże ) ktoś mi polecić dobrego gazownika, co dobrze dobierze i zamontuje ? Chodzi o silnik benzyna 1,6 w AUDI A4 z 1995 roku.

Z góry dzięki.
gomakos
  
 
polecam w 100%

Kraków, ul. Powstańców 54 "POWER-GAS"

www.power-gas.pl

dobre ceny a i do tego mają zwykle jakieś promocje typu -10%. właściciel p.Jacek zna się na rzeczy, chłopaki robią porządnie, nie drutują, cała obsługa jest super, np. począwszy od pozostawienia samochodu (spisują protokół pozostawienia wozu, co mi się nigdy nie zdarzyło a montowałem gaz już 4 razy!), doradztwo na poziomie, bezproblemowe przeglądy itp. aha, doradzają za darmo, naprawiają źle zamontowane i źle wyregulowane instalacje gazowe. zapraszam na ich stronę, ja ich znalazłem przez allegro.pl ale też znajomy tam robił i poleca (vectra 1,
pozdrawiam
k1c