Polecane warsztaty montujące instalacje LPG - Strona 19

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ze swojej strony chciałbym polecić Zakład Instalacji i Montażu
MOTORGAZ Tadeusz Grabowski

adres: 64-980 Trzcianka koło Piły
ul. Gorzowska 25
kom. 0 697 637 991
tel. 0 67 216 26 81
email: motorgaz@wp.pl
www:www.motorgaz.pl

Zakład z tradycjami, fachowa, profesjonalna i miła obsługa. Już nie raz wybawili mnie z opresji. Od Poznania około 90km.



[ wiadomość edytowana przez: sn00zer dnia 2011-11-27 20:57:13 ]
  
 
Kraków
Uwaga na Auto Test przy Jana Pawła w Krakowie !!!


Szukałem dobrego fachowca ,,gazownika" zdecydowałem się na niego, bo podsunęła mi go jedna osoba z forum mondeo (wyboru oczywiście dokonałem sam).

Na swojej stronie reklamuje się, że montaż u niego to ,, spalanie gazu o 10 % większe od benzyny".....
,,Wszystko ustawiane i sprawdzane na hamowni"- jednym słowem perfekt... ale tylko na jego stronie internetowej...

No i jego doświadczenie(dla mnie marne) a twierdzi, że wywodzi się z krakowskiej Politechniki...

Mam Mondeo III 1.8 125 KM i w trasie pali 7.5 benzyny.

Założyłem instalację BRC sequent 24 za 2700 + 130 zł jakiś środek który wtryskuje do baku z gazem zamiast lubryfikacji, raz na rok.

Po wyjeździe z warsztatu przy Jana Pawła w Krakowie przejechałem 200 km i spalanie w trasie przy delikatnej jeździe ( obroty nie przekraczały 3000 tyś.) wyniosło 10,5 litra ........

Zwróciłem się do pana ,, speca " - on stwierdził, że ,,gaz musi się ułożyć, jak przejadę 1000 km, to wtedy on może to wyregulować"

Przejechałem jeszcze więcej a samochód w trasie benzyny spalał normalnie 7.5, a gazu 10.5 l ...

Łaskawy pan zgodził się że na pierwszym przeglądzie to wyreguluje i co...
Po przejechanie całego baku ( trasa) okazało się że po jego wspaniałej regulacji teraz pali 11.5 litra.....!!!!

Filtr powietrza wymieniony, przewody i świeczki także, a pan montażysta twierdzi raz, że to silnik zaczął brać także więcej benzyny(standardowa wymówka partaczy ,, wina silnika "), raz że tak już musi być, a jeszcze raz że
ten typ tak ma...

Ostrzegam wszystkich uważajcie na Auto Test przy ulicy Jana Pawła w Krakowie, bo to naprawdę kiepski fachowiec.

  
 
To prawda, pan Darek jest the BEST ale teraz pracuje na własnym

ROGALSKI SERWIS
ul. Bałtycka 18 A Olsztyn

604 990 866[/B]

koło stacji Auto gaz i sklepu Żabka[B]

  
 
Cytat:
2009-02-07 11:50:25, body3 pisze:
Polecam warsztat w Olsztynie przy ul. Porannej 21. Chłopaki widać się znają na tym co robią ,są weseli i nie drodzy. Jeździłem swoją Beemą po wszystkich a oni zrobili Polecam ich




A najlepszy z nich to Darek
ROGALSKI SERWIS
604 990 866
ul. Bałtycka 18A
  
 
Cytat:
2004-10-26 14:51:27, BeeMWe pisze:
Warmińsko-Mazurskie OLSZTYN Szczerze polecam warsztat w Olsztynie na ulicy Lubelskiej 29. Dobra i fachowa obsługa, przyjazne ceny, a szczególnie dobry jest pan Darek (nazwiska nie pamiętam) fachowiec w każdym calu i miłośnik marki BMW. Jeśli macie Bawarke i chcecie założyć gaz napewno Wam pomoże zrobić to dobrze i zaoszczędzić kase. Warsztat na Lubelskiej już nie istnieje, ale teraz Pan Dariusz jest osiągalny w Olsztynie w zakładzie na ulicy Porannej 21. Polecam jego usługi. [ wiadomość edytowana przez: BeeMWe dnia 2006-09-17 19:18:17 ]

Pan Darek teraz pracuje na Bałtyckiej 18 A tel. 604 990 866
  
 
W Kielcach polecam
Auto Gaz System Moćko Andrzej
na ul Kruszelnickiego 150.
tel 41-3683295, 608598282.
Wiazd od ul Bat. chłopskich przez ul miedzianą.

Zamontowałem juz u nich 4 samochody i poleciłem kilku moim znajomym. wszyscy są zadowoleni. Nie mają najtaniej, ale wszystko solidnie ustawione i zamocowane. Bardzo dobrze znają sie na instalacjach typu Stag. Chyba najlepiej w kielcach. Robią też mechanike samochodową. Polecam ich
  
 
Jak ktoś potrzebuje założyć LPG dla diesla, to w Krakowie mogę polecić LPG House. Ja już przerabiałem u nich dwa auta z floty (MAN i Scania), na razie mam pozytywne wrażenia

LPG House
31-261 Kraków, ul. Rusznikarska-Deptak 15
tel. 48 12 3834007
fax 48 12 4153553
biuro@lpghouse.pl
  
 
Ja jestem bardzo zadowolony z warsztatu:

WROCŁAW

Power LPG


Karkonoska 39
53-015 Wrocław
tel. 609 011 740

biuro@powerlpg.pl


[ wiadomość edytowana przez: krzysiek_wroc dnia 2012-03-20 15:22:22 ]
  
 
LPG House - polecam gorąco! Gazowałem u nich R420. Czuję, że auto ma kopa i dużo mniej zupki łyka, bo zamiast samego ON lata na mieszance. Co najważniejsze robota wykonana szybko - jeden dzień i po sprawie. Duży plus - dojeżdżają do klienta w całej Polsce
(przyjechali do mnie na wieś pod Warszawą).

Polska.Net Sp. z o.o.
ul. Rusznikarska-Deptak 15
31-261 Kraków

tel.: 48 12 3834007
tel.: 48 12 3834008
fax: 48 12 4153553
e-mail: biuro@lpghouse.pl

http://www.lpghouse.pl/
  
 
Polecam warsztat w Koziegłówkach, przy ul. Myszkowskiej 21 (tel. 34/314 00 04; 787 280 089 www.grandservice.pl ). Profesjonalnie i szybko. Wybrałam zestaw instalacyjny za 1999 zł, ale wiem, że ceny instalacji sekwencyjnej zaczynają się u nich od 1488 zł. 2 lata gwarancji bez limitu km
  
 
Dobry gazownik jest w Katowicach na Paderewskiego 28 JARD-SERWIS robią też przeglądy instalacji. mapka dojazdowa, bo troche problem z dojazdem jest --> www.autogazownik.pl
  
 
Serdecznie polecam warsztat LPG-BRC Wrocław
  
 
CZAKRAM

33-100 Tarnów - Dojazd 2


Mogę polecić, sekwencyjna instalacja świetnie się spisuje.
  
 

EKO ALMA we Wrocławiu
Radwanice
ul.Grafitowa 2


Montaż wykonali poprawnie,instalacja bez zastrzeżeń-będę ich polecał.
  
 
A w Warszawie kogo możecie polecić?
  
 
warsztat który moge polecac to TOMGAZ
JÓZEFÓW UL.NADWISLAŃSKA 58 TEL,534665004 CENA I JAKOSĆ WYKONANIA DARDZO DOBRA POLECAM
  
 
Polecam:
AG Czech
Raszyn al. Krakowska 94
  
 
Polecam
Kościuszki 44 (dawny LOK)
Dębica

[ wiadomość edytowana przez: mobitos dnia 2014-02-24 19:20:01 ]
  
 
Dzięki za wszystkie przydatne adresy,na pewno w wolnej chwili sprawdzę kilka z nich tak z czystej ciekawości i napisze opinię na forum. Jeżeli macie jeszcze jakieś namiary to śmiało piszcie w tym wątku.
  
 
Witam

Ja chciałbym polecić nowy warsztat
AR-GAZ
www.ar-gaz.com.pl
w Tarnowskich Górach na ulicy Nakielska 39.
Zawiozłem tam swój autobus (espace 4) do zagazowania i wszystko wykonane jak należy. Instalacja, druciki itp wszystko odpowiednio przymocowane, wykonanie czyste i solidne. POLECAM. Prawdziwi fachowcy i pasjonaci.