Polecane warsztaty montujące instalacje LPG - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
A co powiecie o firmie Czakram z Tarnowa? Samemu chcę założyć gaz do Corsy b w K-wie i z tego co tu czytam to polecacie Gaz-Hurt na Cystersów oraz Fugazi. Ale do Tarnowa nie daleko. Nie wiem tylko jak u nich z cenami?
Mają również filie w Wawie i Rzeszowie. Może ktoś i ch zna?
http://www.czakram.pl/index.php
  
 
Ja polecam KAM-GAZ szybko i tanio. Piekary Śląskie ul Bytomska (obok Kauflanda) .....::oLeCaM:::.....
  
 
a kogos z Wrocławia ??????
  
 
Śląskie
Gliwice

nie polecam na rogu pszczynska nowy swiat, partacze i jeszcze pol auta rozwala, a jak sie im cos mowi ze jest zle to oni twierdza ze to tak ma byc.
  
 
Tarnów,
CZAKRAM, ul. Krakowska 105, tel. 0146276062.
Instalka BRC BLITZ (mam silnik na monowtrysku) za 1600zł (zbiornik toroidalny 42l)
Czas montażu ok 4h (jedna kompetenta osoba!!!)
I najważniejsze... nie gaśnie, nie dusi się. MIODZIO.

Jak najbardziej polecam ::

[ wiadomość edytowana przez: keza dnia 2004-06-15 16:45:45 ]
  
 
Nie polecam warsztatu w Mrągowie na ul.Wojska polskiego.Auto mi ciągle nawalało.Jeździłem kilka razy i nie potrafili zrobić.Dopiero jak im powiedziałem,co może być(a ciężko było się dowiedzieć),to zrobili
  
 
Na śląsku godna polecenia firma to ANTA dokładniej w Tychach na u.Strzeleckiej 69 tel.3275225,montowane tam są urządzenia firm ELPIGAZ lub AG(Autogas System)do wszystkich typów pojazdów,wszystkich dostępnych generacji,godna polecenia jest również dwuletnia gwarancja ogólnopolska wydawana przez firmę.


www.anta.com.pl

[ wiadomość edytowana przez: penki dnia 2004-07-07 13:52:43 ]
  
 
a co

łódzkiem
  
 
1. Odradzam : Sosnowiec ul. Piłsudzkiego - przez telefon wszystko OK., po podjechaniu zaczęli wymyślać, że jest OBD2 (a nie jest - tacy "fachowcy") i chcieli wcisnąć wtrysk gazu za 6 tys. !!! do 4 cylindrowca (tyle to kosztuje ale do V8 ! - wiem bo instalowałem)
2. Polecam : AUTO-EKO-GAZ Pszczyna ul.Bieruńska 64 : http://www.autogaz.bls.pl/
Prawie "od ręki", nawet inst. do wtrysku dla silnika 8 cyl., ale czasami tez trzeba poczekać, bo mają dużo klientów. Fachowo (orócz pań, które odbierają telefony itp. - one gadają głupoty na całego ...), konkretnie i bezproblemowo - bez wciskania "kitu" itp. Ceny też konkurencyjne.
  
 
W Gdańsku-Osowie: "ARGAZ: ul. Sopocka tel. w książce tel.

Instalacja Landi-Renzo w Nissanie Micrze rok 1990 na gaźniku elektronika polska - wszystko działało bez zarzutu

POLECAM

  
 
czy znacie dobry zaklad w Lodzi lub okolicach (oprocz NAGAZ)?
  
 
KRAKÓW:


Z czystym sumieniem mogę polecić Green Gaz. Od czasu montażu nie było żadnych problemów z samochodem.
Szybka , sprawna obsługa i konkurencyjne ceny.

dokładny adres:
Green Gaz
ul. Powstanców Wielkopolskich 7a

606550558 , 659-20-11


Natomiast nie polecam tego zakładu na Rybitwach który rekomendował Perzan. Całkowity brak profesjonalizmu.
Podobnie Dobrego Pasterza , też kiepsko.
  
 
Cytat:
2004-07-15 15:17:52, qeb pisze:
czy znacie dobry zaklad w Lodzi lub okolicach (oprocz NAGAZ)?



Ja zakładałem w zeszłym tygodniu:
Montaz, serwis regulacja
Jacek Tomanek - Kwiatkowka 20, 10km od Tomaszowa Maz.
tel. 609257089


z czystym sumieniem moge polecic tego czlowieka

przykladowe ceny:
instalka II gen z kompem i zb w kolo -1500pln
wskażnik 6 pozycyjny zużycia paliwa+100 pln
dolozenie kompa do instalki al700 okolo 300pln

Kilku moich znajomych u niego robiło i każdy był zadowolony. Zrobiłem 250 kilometrów do Tomaszowa i też jestem zachwycony



[ wiadomość edytowana przez: gerusik dnia 2004-07-28 12:19:09 ]
  
 
Proszę o adres dobrego zakładu w Kielcach - wielopunktowy wtrysk.
  
 
Chyba najlepszy zakład w Krakowie to FUGAZI na ul.Lindego lecz nie należy do tanich.
  
 
Może ktoś poleci zakład w LUBLINIE ?
  
 
Cytat:
2004-02-25 11:24:12, Maykel pisze:
Polecam
województwo łódzkie

NAGAZ Stefanowski kiedyś STEFANOWSKI GAZ
Łódź ul. 1 maja 47
tel (042) 638 00 52, 638 00 55

Są w stanie poradzić sobie z każdą instalacją i do każdego samochodu. Duża wiedza i doświadczenie



Ta, akurat tylko u mnie sobie nie poradzili.
Może sobie radzą we własnych instalacjach, ale wody im się do tyłka nabrało, klientów juz traktują z góry - do tego długie kolejki.
A moja Omesia jak dużo paliła przed ich regulacją - tak paliła po regulacji.

Choć uprzedałem że sama regulacja to za mało.
Kazali mi wszystko po koleji wymieniać - a pojechałem żeby coś konkretnie ktoś doradził
Wymieniać po koleji to ja sobie sam mogę, a nie trafionych część z powrotem nie chcieli przyjąć :/

Bez komentarza
  
 
a może ktoś polecić coś w szczecinie?? Mam do zagazowania POLO 1,3 z 86r. (gaźnikowiec)
  
 
Cytat:
2004-01-30 22:18:45, genio21 pisze:
GODNY POLECENIA WARSZTAT

EM-GAL AUTO NA GAZ
Warszawa ul. Zręby 1
tel. 022 614-48-34 lub kom.0502 999 691

czynni są od poniedziałku do piątku 8-17

Miła i fachowa obsługa.
Wiem że klienci przyjeżdżają z Gdańska do nich z autami trudnymi(amerykańskimi) w tym się najbardziej specjalizują.
Ja robiłem u nich Renaul Megane wtrysk gazu i jest super, a robią auta gwarancyjne (NOWE) .
POLECAM BO WARTO teraz nigdzie indziej bym nie pojechał.
Konkretny warsztat umawia na konkretną godzine i tak obsługuje





Skorzystałem z rady i tez założyłem tam LPG. Zrobili to w 7 godzin. Miło czysto i profesjonalnie.

Polecam
  
 
Cytat:
2004-08-20 12:09:02, Cezary_p pisze:
Cytat:
2004-01-30 22:18:45, genio21 pisze:
GODNY POLECENIA WARSZTAT

EM-GAL AUTO NA GAZ
Warszawa ul. Zręby 1
tel. 022 614-48-34 lub kom.0502 999 691

czynni są od poniedziałku do piątku 8-17

Miła i fachowa obsługa.
Wiem że klienci przyjeżdżają z Gdańska do nich z autami trudnymi(amerykańskimi) w tym się najbardziej specjalizują.
Ja robiłem u nich Renaul Megane wtrysk gazu i jest super, a robią auta gwarancyjne (NOWE) .
POLECAM BO WARTO teraz nigdzie indziej bym nie pojechał.
Konkretny warsztat umawia na konkretną godzine i tak obsługuje





Skorzystałem z rady i tez założyłem tam LPG. Zrobili to w 7 godzin. Miło czysto i profesjonalnie.

Polecam



A ile kosztowało? (jeśli można spytać)
Zastanawiam się nad założeniem LPG u siebie. Getz 1,6 16V MPI,
kolektor nie jest plastikowy. Ile może to kosztować w tym warsztacie w przypadku mojego auta?