Polecane warsztaty montujące instalacje LPG - Strona 16

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Moim zdaniem najlepszy Auto-Gaz w Lublinie jets na ul.Bursaki 6 chłopaki mają wieloletnią praktykę w motażu instalacji gazowych,niskie ceny ...ich stronka www.gaz-lublin.pl
Profesjonalnie i miło
  
 
witam właśnie odebrałem volvo xc 90 2,9 biturbo 272 km instalacja trwała 3 dni wszystko poszło gładko i bezproblemowo. Warsztat nazywa sie Nico w Poznaniu na górczynie 609314551. facet jest po studiach i widać że wie co robi-polecam
  
 
Polecam warsztat w Olsztynie przy ul. Porannej 21. Chłopaki widać się znają na tym co robią ,są weseli i nie drodzy. Jeździłem swoją Beemą po wszystkich a oni zrobili Polecam ich
  
 
Cytat:
2008-12-12 09:09:18, KUBA31 pisze:
zakładałem w prima gaz na rowerowej w lublinie) byłem u nich 5 razy i nie dali rady jak tylko wyżuciłem na luz prz 60 km/h to auto odrazu gasło pojechałem wiec do alba gazu i zajeło im to 5 min nie wiem co zrobili (wzieli 30 pln) auto nie gaśnie i jest super .ja polecam ich jako najlepszych w lubline.



Na Rowerowej zawyżają ceny, oczywiście po wykonaniu usługi. Dwa razy tam bylem, i zawsze cena była inna od podawanej telefoniczne, oczywiście wyższa kilkukrotnie.

Nie polecam, chyba ze ktoś nie liczy pieniędzy.
  
 
każdego szkoda. ale pozostaje ci rzecznik praw konsumentow.


Cytat:
2009-02-07 14:41:43, Chrobry pisze:
Na Rowerowej zawyżają ceny, oczywiście po wykonaniu usługi. Dwa razy tam bylem, i zawsze cena była inna od podawanej telefoniczne, oczywiście wyższa kilkukrotnie. Nie polecam, chyba ze ktoś nie liczy pieniędzy.

  
 
Ja jak zwykle polecam croma1. Byłem wczoraj na przeglądzie. Jak zwykle profesjonalne podejście. Warto zrobić pare km i byc pewnym, że auto dobrze trafiło.
A i plus blisko Czechy
  
 
alba gaz lublin
byłem wczojaj na 5 przeglądzie i jak zwykle jestem zadowolony.
  
 
Chętnie polecę sprawdzone warsztaty w Państwa okolicy (szczególnie w zakresie systemów holenderskich np. Prins VSI).


  
 
Cholera.... miał byś temat z poleceniami warsztatów godnych uwagi z zrobił się kącik autoreklamy...
Kolego Prins - już wiemy że polecasz te instalacje w Naszym rejonie...
  
 
Cytat:
2009-02-07 14:41:43, Chrobry pisze:
Na Rowerowej zawyżają ceny, oczywiście po wykonaniu usługi. Dwa razy tam bylem, i zawsze cena była inna od podawanej telefoniczne, oczywiście wyższa kilkukrotnie. Nie polecam, chyba ze ktoś nie liczy pieniędzy.


omijajcie prima gaz z lublina oni tylko pieniadze biorą a o gazie pojęcia wcale nie mają to są osł............chamscy,niemili,bez wiedzy,

prima gaz to katastrofa!!!!!!!!!!!!!!!!!
  
 
Ja polecam Auo-Gaz Bursaki6 montaż i serwis instalacji gazowych, regulacjie,naprawa parowników,legalizacje...
www.gaz-lublin.pl, Bursaki 6
telefon/fax: (081)747-15-02
montaż/serwis: 0 503-100-661
instalacje holenderskie/legalizacje: 0 503-101-130
  
 
BBG DACHAU GmbH ma znakomitych montażystów
specjalizacja PRINS, inne też założą
montują także w Polsce
przy okazji można wyczyścić wtryski keihin
prinsczyszczenie.pl
  
 
Zdecydowanie polecam warsztat w Katowicach :

http://www.kopi-autogaz.pl/

Bardzo dobre podejście do klienta.
Instalacja przeprowadzona bardzo profesjonalnie wszystkie kabelki w peszlach nic nie wisi nic nie wystaje.

Auto chodzi rewelacyjnie wzrost spalania przy instalacji STAG 300 (4 generacji) 1l ( z 6l na benzynie do 7l gazu w cyklu mieszanym, z 7l benzyny do 8 l gazu w cyklu miejskim)

Przerobione auto to Opel Astra 2 z silnikiem 1.2 16V z 2004r.

Chodzi idealnie, brak spadku mocy(przy tak słabym silniku była by to tragedia) po 1000km darmowy przegląd przy którym jeszcze poprawiono mi pewne drobiazgi jak wskaźnik poziomu gazu.

Na razie zrobiłem 5000km odpukać rewelacja.

Cena instalacji jest wyższa niż u innych gazowników o ok 200-400zł ale warto zapłacić tą cenę.

Nie polecam gazowników z ulicy Ściegiennego w Katowicach robiłem tam fiata seicento 900 chyba z 10 razy tam byłem nim auto jeździło. kolega założył tam gaz i klnie jak szewc oddał do poprawy do kopi-autogazu i fura śmiga jak nowa (instalacja była tak spartolona ze jak mechanicy to zobaczyli to uwierzyć nie mogli )
  
 
Szukam opini o warsztacie Centro-Gaz Tomasz Stańczuk Katowice, ul. Kolejowa 17
proszę o wypowiedzi osób które montowały lub naprawiały instalacje gazową w tym warsztacie,
dziękuję z góry.
  
 
Witam,
Poszukuje Dobrego Gazownika do wymiany filtrów no i przy okazji sprawdzenia i regulacji instalacji KME Diego G3 w okolicach Szczecina.
Pozdrawiam
  
 
Posiadam auto sprowadzone z Holandii (Volvo S80) z fabryczną instalacją Vialle na gaz ciekły. Przy przebiegu 220tyś km, auto na instalacji przestało działać, wtedy wydawało mi się, że pojadę do byle jakiego serwisu lpg i to naprawie, ale rozczarowałem się gdy w 6serwisach lpg, każdy zamykał maskę, „bo nie naprawiają fabrycznych instalacji”.
Znajomy polecił mi firmę z Piaseczna, która to mi naprawi (jestem z Garwolina, czyli 70km). Uśmiech mi się pojawił na twarzy, gdy po rozmowie telefonicznej z firmą Adgaz umówiłem się wkońcu na naprawę instalacji. Okazało się, że w zbiorniku znajduję się pompa, która przestała działać. Dwa dni trwała operacja, trochę kosztowna(900zł)ale podobno raz na 150tyś km. Zrobiłem już 30 tyś km. od naprawy i wszystko ok. Szczerze mogę polecić firmę Adgaz z Piaseczna, uczciwie podchodzą do sprawy, mimo opinii w Internecie. Ich link:WWW.adgaz.eu, tel.227110478
  
 
Witam Wszystkich,
Poszukiwałem do niedawna dobrego i taniego "gazownika" na terenie Warszawy i okolic. Nie znalazłem żadnych opinii na temat Gas-Poll-u ale z racji ceny i tego że miałem do nich blisko wybrałem warsztacik
GAS-POLL przy ul. Szarych Szeregów 5b.
Zainstalowali wczoraj do mojej Astry II 1,4 16v kombii -STAGA 300 i zbiornik 55 l za 2tysie i wyrobili się w około 8h Raczej niedrogo jak na Warszawę.
Czy polecam? trudno powiedzieć po jednym dniu jazdy. Ale cała robota robi dobre wrażenie, estetycznie i bez problemu. Silnik chodzi równo i nic jak na razie złego się nie dzieje. Nie odczuwam różnicy w jeździe g/b Jak będzie potem zobaczymy pierwszy bezpłatny przegląd po 1000 km.
pozdrawiam

[ wiadomość edytowana przez: Asteriks dnia 2009-06-25 12:16:15 ]

[ wiadomość edytowana przez: Asteriks dnia 2009-06-25 12:17:11 ]
  
 
Jeśli chodzi o legalizacje, badania i takie pierdoły to polecam z ręką na sercu Lech-Kol Koluszki. Szybko, sprawnie i naprawde nie drogo.. Ja miałem w jeden dzień wszystko załatwione. 501-306-898 robili mi w kwietniu wiec numer chyba aktualny
Pozdrawiam.

[ wiadomość edytowana przez: Piotrek65 dnia 2009-07-10 00:33:55 ]
  
 
Bardzo ale to bardzo polecam firme eko-car z Jastrzebia-Zdroju.
Instalacja VSI-PRINS zaszczepiona do DODGE RAM 1500 V8 Magnum.
Pozdrawiam Croma1 za fachowo zamontowaną instalacje i polecam innym ten warsztat.
  
 
Ja polecam warsztat we Wrocławiu:
Alma
ul. Robotnicza 8
tel.: 071 3117397

Mają duży ruch, ale za to działają szybko i bardzo dokładnie. Ja akurat zakładałem ESGI 2 na reduktorze Stefanelli N i listwie OMVL. Jak na razie wszystko działa elegancko.

Pozdrawiam,
miko