Schemat al-600

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
poszukuje schematu podłączenia sterownika autronic al-600... jezeli ktos dysponuje takowym to przosze o przesłanie na piotrekrm@interia.pl
  
 
Cytat:
2006-05-19 19:21:30, piotrekrm pisze:
poszukuje schematu podłączenia sterownika autronic al-600... jezeli ktos dysponuje takowym to przosze o przesłanie na piotrekrm@interia.pl



sprobuj: www.google.pl a jezeli nie znajdziesz to: +12V (LPG) niebieski, zelony - masa, fiolet - TPS, brazowy - lambda do do ECU, bialy - do sondy. Uwaga: w AL-6004 jest zupelnie inaczej!
  
 
mnie akurat chodzi o sterownik 600D dzieki wielkie za pomoc !!!
  
 
czy zasada strojenia al-600 jest taka sama jak np. sterowników lecho lpg? biorąc pod uwage ze jestesmy zaopatrzeni w testerek
  
 
Cytat:
2006-05-23 22:26:54, piotrekrm pisze:
czy zasada strojenia al-600 jest taka sama jak np. sterowników lecho lpg? biorąc pod uwage ze jestesmy zaopatrzeni w testerek



TSL Lecho i AT-600 sa prawdopodobnie identyczne (mam tylko schemat TSL), z tego co wiem, AT-600 jest tez wykonany na LM324.
  
 
Nie
tsl to w uproszczeniu "tylko" woltomierz. pokazuje napiecie na sondzie i tyle.
AT natomiest ma przełącznik test work wywołując w AL600 dwie funkcje. Testów i pracy.
  
 
Cytat:
2006-05-27 12:27:35, lpglpg pisze:
Nie tsl to w uproszczeniu "tylko" woltomierz. pokazuje napiecie na sondzie i tyle. AT natomiest ma przełącznik test work wywołując w AL600 dwie funkcje. Testów i pracy.



Mylisz sie. Mam schemat TSL'a. Oprocz "woltomierza" na 3 diodach ma przelacznik: "praca", "test" i pozycja "neutralna". oczywiscie jest kilkakrotnie mniejszy od AT i kosztuje o polowe mniej.
  
 
Ha !!!
Chyba kolega kolegów wprowadza w błąd. A to nie ładnie!
sprecyzujmy więc:
1. na stronie dystrybutora, Firmy AC nie ma innych informacji jak tylko na temat TSL-02. Mam nadzieję więc, że tylko o tym mówimy, że kolega nie ma na myśli nic innego.
2. według mojej wiedzy przełącznik ten ( i tu zgadzam się w 100%) rzeczywiście ma przełącznik 3 pozycyjny, aleeeeeeeeeeeee
służy on do wyboru rodzaju istniejacej sondy.
I tak: poz.I sonda 1V,
poz. 0 sonda 5V,
poz. II sonda 1,8V.
http://www.ac.com.pl/autogaz/tsl02/


Mylę się?
  
 
Jest jeszcze TSL firmy lecho i działa on tak jak HeSk opisał. Ma przełacznik wprowadzający kompa w tryb serwisowy. Zwiera czerwony kabelek do masy.
  
 
Cytat:
2006-05-27 14:44:56, lpglpg pisze:
Ha !!! Chyba kolega kolegów wprowadza w błąd. A to nie ładnie! sprecyzujmy więc: 1. na stronie dystrybutora, Firmy AC nie ma innych informacji jak tylko na temat TSL-02. Mam nadzieję więc, że tylko o tym mówimy, że kolega nie ma na myśli nic innego. 2. według mojej wiedzy przełącznik ten ( i tu zgadzam się w 100%) rzeczywiście ma przełącznik 3 pozycyjny, aleeeeeeeeeeeee służy on do wyboru rodzaju istniejacej sondy. I tak: poz.I sonda 1V, poz. 0 sonda 5V, poz. II sonda 1,8V. http://www.ac.com.pl/autogaz/tsl02/ Mylę się?



OCZYWISCIE,ze sie mylisz. Mam taki tester (TSL-01) i pelni funkcje identyczna jak AT-600. NIE f-mu AC tylko LECHO. Wielkosc testera: tak jak Stag2W. Podeslac fotke ?
  
 
Cytat:
2006-05-27 14:44:56, lpglpg pisze:
Ha !!! Chyba kolega kolegów wprowadza w błąd. A to nie ładnie! [...]



Kolego lpglpg. Czytaj uwaznie ! Nizej pisze: TSL Lecho i AT-600 sa prawdopodobnie identyczne (mam tylko schemat TSL), z tego co wiem, AT-600 jest tez wykonany na LM324. Napisalem wyraznie: TSL LECHO. I KTO TU KOGO WPROWADZA W BLAD ?
  
 
OOO czyli to jasny dowód, że nie pozjadałem wszystkich rozumów jak to inni koledzy sugerowali. Poprostu nie doczytałem,że to TSL ale Lecho.
Nieładnieeee.
  
 
Cytat:
2006-05-27 13:15:45, HeSk pisze:
Mylisz sie. Mam schemat TSL'a. Oprocz "woltomierza" na 3 diodach ma przelacznik: "praca", "test" i pozycja "neutralna". oczywiscie jest kilkakrotnie mniejszy od AT i kosztuje o polowe mniej.


Temat trochę stary ale nigdzie nie znalazłem wyjaśnień. W której pozycji przełącznika lecho TSL jest tryb test , a w którym praca? Chciałbym spróbować sobie sam wyregulować instalację/ mam sterownik stag 2l/. Porównywałem to z AC TSL-02 ale tam zmiana położenia przełącznika dopadsowuje go tylko do typu sondy tj: I - sonda 1V, 0 - sonda 5V, II- sonda 1,8V.

[ wiadomość edytowana przez: bilion11 dnia 2016-04-18 16:38:10 ]