Gaz 69

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam,
proponuje rozpoczac dzial (watek GAZ'a 69) wiem ze niektorzy beda BARDZO zainteresowani .

Damian
  
 
No dobra, przyznaje sie. Nivka juz prawie sprzedana Mikolajowi, zaczalem poszukiwania nastepnej zmoty. Jakby ktos wiedzial o jakims ladnym Gazie69 za rozsadne pieniadze...
Pozdrawiam


[ wiadomość edytowana przez: boreg dnia 2003-12-08 19:32:21 ]
  
 
zdrajca ...zawyjesz jeszcze za nivką zobaczysz ....
  
 
Nivka jest cool! Ale coz, uczucie silniejsze .
  
 
hmmmm mi tez gaz się podoba ale ....nivka to jest nivka ...
  
 
Kacper w imieniu Mikolaja prosze o nienakrecanie kolegi Borga na Nivke, bo jeszcze sie rozmysli

Damian
  
 
Boreg nie sprzedawaj ... Mikołaj szukaj innej Nivy...
  
 
Zastanowie sie . Jak Damian wyszykuje Nivke, to kto wie... Jednak na razie trwaja intensywne poszukiwania Gieza....
  
 
boreg to ta jazda moim gazem tak Cię zmieniła z nivy na gaza ?
nivą nie jeździłem więc nie moge nic powiedzieć na ten temat, którym autkiem się lepiej w terenie poruszać. Niva jest napewno bardziej wygodna po terenie (spręzyny) ale co do trwałości i zdolności ternowych to trudno to tak szybko rozstrzygnąć
  
 
Na Gaza choruje juz od dluzszego czasu. Przejazdzka Twoim pozwolila mi sie ostatecznie przekonac . To autko rewelacyjnie sie prowadzi...
  
 
Cytat:
To autko rewelacyjnie sie prowadzi...

No.... i nie udalo Ci sie zakopac ani tez nie stuknales kogos. To fakt
  
 
Masz racje . Szkoda ...
Pozdrawiam
  
 
Borgu i jakie plany poczyniłes ??? posiadasz nadal Nive czy juz jesteś pieszym ??
zdrajco
  
 
Jeszcze posiadam , aczkolwiek stoi nadal w Katowicach . I nie wiadomo czy wroci...
  
 
Uff, ciezko teraz. A co znajde jakiegos ciekawego Gaza to mi ktos podkupi . A pomalu sie przyzwyczajam do tych duzych czerwonych .
  
 
było Nivki nie sprzedawać teraz byś nie marudził
  
 
Widzieliscie to -> offroad po finsku. Az slinka cieknie .
  
 
Niniejszym oznajmiam, ze Niva zostala sprzedana. I, ze za dwa tygodnie (okolo) zaczynam proby z nowym sztruclem...
  
 
Lądek?

Damian
  
 
Cytat:
Lądek?


Nie. Londyn. ... . Bo Boreg zawisnie wszedzie i sie zakopie. Ale to z Misia i nie moje.