Gaz 69 - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
boreg na chermolowym forum jest Banan i on ma do sprzedania gaza po kapitalnym remoncie, zatgadaj z nim co do ceny może sie dogadacie
ale coś tu mały ruch bardzo
  
 
Chce jak za zboze . A ja potrzebuje porzadnej ramy i budy. Z reszta chce sie pobawic sam...
  
 
czy to forum jeszcze działa ?????????
boreg no i jak masz juz gaza ??
  
 
Dareczku działa tylko nie ma problemów z naszymi samochodzikami a że nas mało to i tematów nowych jak na lekarstwo.
Boreg pewnie znalazł tylko nie chce się pochwalić
  
 
Cytat:
2004-03-09 16:54:49, kacper97 pisze:
Dareczku działa tylko nie ma problemów z naszymi samochodzikami .




Jak się nie jeżdzi to nie ma problemów
  
 

Coś się chrzani to forum dubluje posty



[ wiadomość edytowana przez: Zbychu-z-Patrola dnia 2004-03-09 19:24:39 ]
  
 
Poszukiwania Gaza zostaly zawieszone ze wzgledu na urzadzanie i przeprowadzke do nowego mieszkania na blizej nieokreslony termin, gdyz nie udalo mi sie znalezc nic jezdzacego - wszystko co ogladalem nadawalo sie do generalnego remontu, a na to obecnie, ani czasu, ani mozliwosci . Na razie przesiadlem sie na ogórka, zrobie nim przeprowadzke, a pozniej pomysle nad zamiana na cos co ma naped na 4 kola...
...a juz troche brak blotka .

A forum rzeczywiscie zdycha
Czyzbyscie wszyscy posprzedawali samochody?

[ wiadomość edytowana przez: boreg dnia 2004-03-09 20:35:52 ]
  
 
o widze jednak że ktoś żywy jeszcze tu ostał
Zbychu mu z Maldkiem prawie co tydzień sprawdzamy czy można już by było nową trase obmyślec i po terenie sobie jeździmy o i woda na tej małej rzeczce przybrała bo ostatnio jak przejeźdząłem tam to stopnie mi się pod wodą skryły, ale to był błąd mój że tam jechałęm bo teraz mam zamarznęte autko i ma teraz taki hamulec ręczny że go ruszyć nie moge
A w nadchodząca sobote znów sobie planujemy pojeździć i mamy jeszcze jednego nowego kolege z uazem.
Resor mam naprawiony, teleskopy już leżą i czekają na sprzyjające warunki żeby je zmotać no i jeszcz przeróbke zrobie na resory od żuka które też juz mam
Przemek pisał coś u chermola o wyprawie wiosennej i chciał bym już na nią mieć to porobione
  
 
Cytat:

Przemek pisał coś u chermola o wyprawie wiosennej i chciał bym już na nią mieć to porobione




Przemek to on jeszcze żyje? Myślałem że go jego antagoniści już zegryżli
  
 
"Caluski Ola". ...
  
 
witam całkiem mozliwe ze w najblizszym czasie bede nabywał 4x4 wiec pytanko zastanawiam sie nad 2 samochodami
1)Lada NIva
2)Gaz

który wybrac??

za łada przemawia przedewszystkim pełno sezonowosc(zamknieta metalowa konstrukcja)ale kompletnie nie orientuje sie w cenach osiagach i warunkach trakcyjnych (chodzi mi gdyby te dwa samochody ze soba skonfrontowac) który z tych samochodów polecilibyscie?
  
 
Musisz sie zastanowic, po co ci 4x4. Jezeli szukasz calorocznego samochodu na dluzsze i krotsze weekendowe wyjazdy to Niva, jesli chcesz poszalec w terenie w poblizu domu, raz na jakis czas pojechac na jakis rajd i miec duzo frajdy i zabawy kup Gaza. W przypadku obu samochodow niezbednia jest praktyka warsztatowa - Gaza latwiej naprawic.
  
 
Witam wszystkich.
Poszukuję Gaza 69 wersja komandorka, konkretnie chodziło by mi nawet o samą bude ponieważ reszte mam, a buda zjedzona niestety. Jakby ktoś coś wiedział to prosze o info.
  
 
No nivki są super kiedyś o takiej myślałem, ale to stare czasy