LPG GDAŃSK?????

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Posiadam Carinke na gazie ale z instalacją Holenderską i mam problem bo mi przestala gadac na gazie a na bezynie jest oki. Mam brak napięcia na elektromagnesie przy mieszalniku i niewiem gdzie w GDAŃSKU można znaleść fachofca od HOLENDRA. Może MA ktaś jakieś namiary ????
  
 
Jeżeli to na pewno problem braku napięcia na elektrozaworze, to każdy średniej klasy elektryk spokojnie sobie poradzi z tym problemem
  
 
Z holendrami jest cholerny problem z serwisem jeśli chodzi 0 3miasto.Możesz spróbować na Szybowcowej .
  
 
Cytat:
2003-12-14 20:01:01, danield pisze:
Z holendrami jest cholerny problem z serwisem jeśli chodzi 0 3miasto.Możesz spróbować na Szybowcowej .



albo na sopockiej w argazie, tam sie chyba znaja na tym! ale musisz gadac z takim typem w ciemnych wlosach a nie w siwych bo ten w siwych to jest max du@!#$w sprawie gazu!
  
 
W którym to jest miejscu na tej Sopockiej?
  
 
Jest jeden dobry fachura - Gdynia Stocznia naprzeciw pomnika. Po stronie stacji benzynowej (jadąc z Obłuża) musisz skręcić w pierwszy wjazd na prawo. Stoją tam stare magazyny. Druga uliczka na lewo i jesteś. Rozmawiaj tylko z Wojtkiem. Jest naprawdę całkiem niezły. Może Ci pomoże.
  
 
Cytat:
2003-12-17 17:56:48, danield pisze:
W którym to jest miejscu na tej Sopockiej?



To jest jak jedziesz spacerowa na osowe, i kolo castoramy masz rondo, na rondzie zjezdzasz pomiedzy zjazdem do castoramy i zjazdem do osowej w taka polna droge i do gory na osiedle domkow, i to jest zaraz po prawej, ja tam mam gaz zakladany i serwisowany i nie narzekam na nich.
  
 
Dzięki,już kojarzę w którym to jest miejscu.