Kto chce frezowane tarcze???????

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jesli ktos by chcial miec takie tarcze co ja mam to niech da znac, dzisiaj sie pytalem kumpla o koszt frezowania to wyjdzie 60zetorow

Wiec moge kupic tarcze w sklepie (mam tani sklep), dam do frezowania, i moge wyslac za zaliczeniem pocztowym, koszt mi nieznany ale jak wysylalem szpere(15kg) do Wawy to priorytetem wyszlo 30 zyli wiec moze bedzie jakies 15 zyli

no i oczywiscie do kosztu tarcz, frezowania i wyslania musicie doliczyc koszt jakiegos pifka
  
 
Może jeszcze nie teraz - bo za dużo mam planów na laot - ale jesienią podrzucę do Poznania tarcze do frezowania i...pifko
Thx za info ,z jest taka możliwość
paweł
  
 
Czy tak samo frezowane jak te z allegro, które licytował Bartassti?
  
 
tak to sa te same tarcze

[ wiadomość edytowana przez: dyferencjal dnia 2004-04-20 21:44:56 ]
  
 
Dyferencjał ???a czy np nie warto by kupic tarcz Brembo( są w katalogu) i takie przefrezować???
Bo te ze sklepu to wiesz jak jest...różnie można trafić
Moglibyśnmy np. zamówić kilka kompletów tych tarcz ( byłoby trochę taniej i oddać do frezowania
Co ty na to?
Paweł
  
 
Paweł a ile kosztują Brembo do klasyka??
  
 
Nie pamiętam ( było to gdzieś na forum ) ale postaram się sprawdzić
W każdym razie cena nie była zupełnie zaporowa
Paweł
  
 
Cytat:
2004-04-20 22:03:30, bartassti pisze:
Paweł a ile kosztują Brembo do klasyka??



Poza Brembo jest jeszcze coś ciekawgo, mianowicie tarcze różniace się oz zwykłych "obróbka cyfrową"...Nie wiem jakie to może dawać efekty? Z opinii zasłyszanych przeze mnie jakość tarcz nie może się od siebie istotnie różnić. Chociaż na pewno posiadanie Brembo daje zrozumiałą satysfakcję Ja bym nie chciał frezować takich markowych tarcz...
  
 
kurde szczerze mowiac mozna by pomyslec o tym ale jak slysze Brembo to czuje ze niezla kasiora bedzie za to, a skoro juz robic to wolalbym podpasowac jakies tarcze wentylowane i zaciski z jakiegos innego auta

Wiem ze mozna roznie trafic np te tarcze co ja mam to sa ze Skorpiona zamowiane i kolega mi powiedzial ze jak je frezowali to kilka noży na to poszlo a normalne tarcze to frez wchodzi jak w masło wiec wydaje mi sie ze trafilem na konkretny materiał
  
 
Ze skorpiona???No to nieźle
W sumie- może nie warto przepłacać i macie rację ?
Ale warto sprawdzić tę cenę brembo
Ostatnio jak byłem a serwisie w skodzie to słyszałem niezłe teksty od tzw"mistrza serwisu" jak tłumaczył gościowi (chyba od Octavii) ,żeby nie wjeżdał w zimną wode bo moga się tarcze wykrzywiać
Teoretycznie miał rację - ale jakby scie widzieli minę właściciela auta
dlatego myslę ,że te z brembo moga być pewniejsze ,i,o wszystko od zwykłych
Paweł
  
 
ja zawsze jestem pod wrazeniem wytrzymalosci hamulcow we WuRCach jak widze jak leci na oesie z prawie do czerwonosci rozgrzanymi tarczami i za chwile wlatuje w water splasha i nic jedzie dalej a w normalnym aucie tarcze by chyba poprostu popękały.


Kiedys jak za ostro polatalem autem to sie tarcze od przegrzania pokrzywily to przy 80km/h nie moglem kierownicy utrzymac tak biła
  
 
No właśnie o to chodzi
Myślę ,że jak już by robić frerowane tarcze i za to płacić to lepiej zorbic to na trochę "lepszym materiale"- bo jak wiecie - co tanie to drogie i o tym nieraz się już przekonałem. A w sumie tarcz (no chyba że na wyższej rangi rajdach) nie wymienia sie (poza odosobnionymi przypadkami) często.