Podświetlenie licznika - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Kiedys probowalem je sciagac i doszedlem do wniosku ze nie sa rozbieralne, przynajmniej bez ich uszkodzenia. Chociaz nie twierdze, ze nie ma jakiegos patentu zeby je zdjac.
  
 
Cytat:
2004-02-20 22:59:54, soop pisze:
Chociaz nie twierdze, ze nie ma jakiegos patentu zeby je zdjac.


tak - sa na wcisk.
  
 
Odświezam temacik bo mam mały problemik , chciałem wymienic zaróweczki podśwetlenia zegarów bo cześć sie przepaliła i mam pytanko czy zegary da sie ściągnąć oddzielnie czy trzeba cała deche ściągac bo ja dzisiaj wykreciłem ta srube pod zaslepką z symbolem szyby ogrzewanej i zegary dalej nie chcuiały zejść a nie uśmiecha mi śie targanie całej dechy;
w ksiażce pisze ze jak odkręci sie ta srube pod zaślepka to zestwa sam wskaxników powinien wyjść to ja juz nie wiem, prosze o info kogos kto wymieniał żarówki podswietlenia jak łatwo to zrobić
Pozdrawiam
  
 
Tak to jest tylko jedna sruba, ktora to trzyma. Musisz wtedy troche szarpnac za te zegary i powinny wyskoczyc troche. Potem trzeba wsadzic lape, odkrecic linke od predkosciomierza i od licznika kilometrow, odlaczyc wszystkie konektorki i zegary sa Twoje.
  
 
O dzieki jutro się tym pobawie, a czy ta linka mocno trzyma czy moze lepiej ja odkrecic przy skrzyni biegów żeby jej nie zerwać
acha czy mozna załozyc tam żaróweczki 4 W takie jak w postojówkach czy tam inne gniazdo jest bo w książce jest 3W ale ja chyba nie widziałem takich zarówek jedynie 2 W.
  
 
Na lince jest nakretka ktora wchodzi na gwint znajdujacy sie z tylu predkosciomierza. Jak ja wymacasz to odkrecisz reka bez problemu. No...chyba ze masz lapy jak bochenki chleba to moze byc problem

Zarowki 4 W mam u siebie i jest ok.
  
 
To ja tez cos dorzuce od siebie

U siebie w samarce wsadziłem zamiast oryginalnych zaroweczek, diody 12 volt rozpraszajace, kolor niebieski i przyznam ze efekt jest ciekawy Kumpel mi podsunoł pomysł nad zastosowaniem tzw "zimnych katod" to jest taka duza prostokątna dioda słuzaca do "tunningowania" komputerów, ale odstraszyła mnie cena 40 złotych za sztuke.

Pozdro
  
 
Cytat:
2004-04-19 19:25:39, soop pisze:
No...chyba ze masz lapy jak bochenki chleba to moze byc problem


no wlasnie... to juz wiem, kto mi to zdemontuje, Soop
  
 
No panowie dzisiaj wymieniłem żaróweczki miałem załozone 3 W 2 sie przepaliły załozyłem 4W troche sie brzeja ale mysle ze beda ok z ciekawostki w książce pisze że zarówek jest 3 a ja mam 4 i jeszce jedna która nie swieci to jest chyba kontrolka od aku ale ja mam wersje z wskaxnikiem ładowania i ona jest nie podpieta
Deski całej nie wyjmowałem tylko ja podniosłem do góry odłaczyłem linke predkościomierza i tyle reszte zrobiły moje grube paluchy Acha deske po odkręceniu wkreta pod zaślepka ciagnąc z prawej strony BO Z LEWEJ SĄ ZACZEPY I PRZY CIAGNIECIU Z LEWJ MOZNA JE# WYŁAMAĆ NIE CHCĄCY I PÓŹNIEJ DESKA BYŁABY NIESTABILNA
Chciałem sie jeszce zapytac czy u Was tez tak jest że wskazówka predkości lekko drga przy przyspieszaniu czy zaś musze wyciagac deche i poprawiać linke

[ wiadomość edytowana przez: VULCANOR dnia 2004-04-20 14:32:56 ]