Gdzie jest rozrusznik

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Pomożcie gdzie jest rozrusznik w fordzie escorcie 1,8 zetec z 1992 bo nie mogę zapalić a nie wiem gdzie stukać!!
  
 
rozrusznik znajduje sie: stojac z przodu auta w miejscu gdzie jest wentylator to w tym miejscu tylko "przytulony" do bloku silnika. od spodu widac go lepiej. Wiem bo wyciagalem ale obawiam sie ze stukanie na niewiele sie zda
  
 
a ja slyszalem ze czasem pomaga.... moj kumpel jezdzi z mlotkiem...

ale lepiej chyba kupic dobra uzywke za 100zl niz chodzic z mlotkiem...
  
 
szczotki sie zawieszają
  
 
stukałem ale jednak nic nie pomaga zreszta nie moge się zamachnąć z góry a zdólu nie mam jak. Nie wiem co robic chyba trzeba wołać lawete...
  
 
Witam
Mss ma rację, szczotki są juz wutarte i się zawieszają. stukanie wzozrusznik pomaga do pewnego momentu, ale przychodzi dzień w którym niestety trzeba szczotki wymienić i nie ma na to mocnych.
  
 
Nic mi nie mowcie, wlasnie wrocilem z akumulatorem w reku do domu . . . rozrusznik mi sie zawiesil i rozladowal caly akumulator . . . . zero oznak ze cos bedzie, zatankowalem odpalilem i sie zaczelo . . . przejechalem kawalek drogi i jak stanal to koniec, musial zostac na miescie niestety
  
 
Cytat:
2003-12-25 20:18:43, aeternus12 pisze:
stukałem ale jednak nic nie pomaga zreszta nie moge się zamachnąć z góry a zdólu nie mam jak. Nie wiem co robic chyba trzeba wołać lawete...



ogladaj go dokladnie. Mi przegnily kable io wymiana rozrusznika niewiele zmienila patrz dokladnie gdzie jest prad a rozruszknik jest charakterystyczny zobacz na allegro jak wyglada.
  
 
Stukanie pomaga wtedy, gdzy cewka w BENDIKSIE się zawiesza (miałem tak w polonezie).

Jednakże lepiej naprwić niż stukać!!!
  
 
Cytat:
2005-02-17 21:21:51, opportunity2 pisze:
Stukanie pomaga wtedy, gdzy cewka w BENDIKSIE się zawiesza (miałem tak w polonezie). Jednakże lepiej naprwić niż stukać!!!



nie prawda.
mi pomagalo a kabel do auotomatu (czarno czerwony) mialem zgnily.,