Trójmiasto - spoty i zloty

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Proponuje spot dla osob z trojmiasta na sobote na godz 18:00 na pasie startowym na zaspie, jesli ktos chcialby przyjechac a nie pasuje mu godzina albo miejsce to piszcie swoje uwagi.Pozdrawiam.
  
 
Dla biednego studenta (tak to właśnie ja) to jest kawał drogi i dużo żółtego płynu spalonego, ale czego sie nie robi dla łady i kolegów z klubu.

Termin mi odpowiada, ale miejsce mozna by jeszcze przedyskutowac.

Równiez poczekam na wypowiedzi innych.
  
 
To będziecie mogli się pościgać na pasie. Ta sama odmiana silnikowa (21072), fabryczna wersja, ten sam rocznik...
Miły_Bydgoszcz
 
 
dla mnie moze byc termin, ale czy bede napewno to powiem dopiero tak w piatek , bo teraz to nie wiem jak mi wy
padnie

pozdrawiam
  
 
tak zaproponowalem pas na zaspie bo czasami spotykaja sie tam tez inne kluby , ale jak dla niektorych to za daleko to mozna sie spotkac gdzies , gdzie kazdy bedzie mial blisko, moze w sopocie, chcialbym was poznac i zobaczyc wasze autka.Pozdrawiam.

P.S. Lewar, widze cie czesto na trasie Gdansk-Kolbudy, mieszkasz tam gdzies?
  
 
Widziałem ten pas - jest super ))
Ostatnio jak mi zakosili tablice ze skody w Gdańsku to właśnie tam ja zostawiłem tzn,nie na pasie ale zaraz obok niego na parkingu. Koleś , który tam mieszka mówił mi ,ze nierzadko zdarzaja sie dachowania i...nalotyu policji))
Pozdr
Paweł
  
 
Sory że będzie off topicowo,ale Panowie,zobaczcie na zdjecia auta Franca w profiluBardzo ładna 2107.Widać że furka zadbana.
Pogratulować
pzdr Grzesiek


[ wiadomość edytowana przez: Grzesiek_Bialystok dnia 2003-06-10 23:23:56 ]
  
 
dzieki, jak ja kupilem to wygladala jak po wojnie w iraku, caly weekend od rana do wieczora robilem wszystko, a dzisiaj wymienilem jeszcze pompke paliwową.bylem u bylego wlasciciela to byl w szoku, szczegolnie zderzaki i grill, jak ja kupilem to byly cale we rdzy a teraz sie blyszcza.

A co do pasa na zaspie to nie przesadzajcie z tymi dachowaniami bo bylem tam juz nie raz i bylo ponad 100 aut i nic sie nie dzialo tyakiego,
  
 
Alez ja nie mam absolutnie nic przeciwko dachowaniom kolesi , których to spotka, przez glupotę)))To bardzo widowiskowe i w Krakowie na pasie sie jeszcze chyba nie zdarzyło( no chyba ,ze nie wiem o takim przypadku). A powtarzam jedynie słowa kolegio z Gdańska , który mieszka w bloku naprzeciw pasa))
Dachowania są widowiskowe ale nie polencam. Jakiz miesiąc temu widziałem we wstexcznym lusterku jak jadąca za mną Alfa 156 co najmniej trzy razy fiknęła koziołki i ...wpadła na dach do rowu....
Gośc troche źle wziął sobie zakręt - a strasznie chciał mnie wyprzedzić. Na szczęscie z przeciwka nie jechało nic , a kolesiom nic sie nie stało. Wiem bo zawróciłem natychmiast i chwilę przy nich byłem.
Pozdr
Paweł
  
 
Mysle, ze dostosujemy sie do lewara, ktory ma z nas najdalej. Na pasie tylko jak zjezdza sie bydlo z roznych klubow "tjóninkowych" to jest nieciekawie,a tak pozatym jest tak spokoj.

Franc - twoja lada jest piekna i az zal scisk, ze chcesz jej rozne dziwne rzeczy wsadzic No cóż, każdy ma wolny wybór, ale moim zdaniem nie ma jak oryginał

W takim razie czekam na zgloszenie sie mirka i tomka i mozna cos ustalac.

Pozdrawiam
  
 
Witam,
Kochani, kroi mi sie ciężki weekend, koniec kursu instruktorskiego, dodatkowo jakies pływania, no i jeszcze przyjazd do Gdyni mojej lepszej połowy, ale godzina 18 ta, wydaje sie byc ok.., wiec jestem za.. , mam nadzieje że zdołam się wyrobic...
ogólnie będę w Gdańsku na Górkach.., więc czy z Gdyni, czy z Gdańska odległosc dla mnie ta sama...
  
 
W takim raize wszystko sie klaruje - widze, ze bedzie nas siła

18 - pas na zaspie brzmi dobrze - data 14 czerwca 2003

PS. MODERATORZY - podwiescie temacik
  
 
juz tak nie chwalcie mojego auta bo slady rdzy tez sa

a co do spotu to ciesze sie ze jestescie chetni
  
 
Witam
Franc czy to Ty parkujesz swój bolid na Jaśkowej D.?
ostatnio kilka razy widziałem tam coś ŁADnego niebieskiego, nawet chyba podobne numery rejestracyjne?..
  
 
sheriffnt - tak ,to moja, ja tam mieszkam w tym budynku kolo zatoczki, na zdjeciach nie ma kolpakow bo dopiero w poniedzialek je zalozylem, i do soboty moja lada bedzie tam stala bez ruchu bo w sobote jade na regulacje gazu, a do tej pory wole nie jezdzic bo pali 20 litrow.mam nadzieje ze zobaczymy sie na spocie w sobote o 18:00.Pozdrawiam

[ wiadomość edytowana przez: Franc dnia 2003-06-11 23:01:20 ]
  
 
Witam, , tak myslałem że to Twoja, ladnie się prezentuje.. ,
u mnie cos się ostatnio rozjechało w regulacjach, albo syf w gażniku, jakby stracił troche mocy i zaczyna chłeptac benzynę..., przekraczam już sporo ponad 10 l w miescie, ale nie mam teraz czasu na regulacje, więc jeżdżę, robie ponad 100 km dziennie, moze w tygodniu uda mi sie wreście założyć gaz, wtedy dam od razu wyregulowac, szukam teraz gdzie tanio warto załozyć gaz do mojej 7-mki..., w Gdyni-Orłowie i na Poznańskiej, krzyczą 1400, ciekwe czy w 3M znajde gdzies taniej?, szukam jakiegos namiaru, koledzy z Wawki i Białego chwalili się ze tam mozna założyć już od 1100PLN ?..
  
 
Mirek - może warto podzwonić po warsztatach w Kościerzynie albo w Wejherowie. Może być zdecydowanie taniej. Popytam sie jeszcze.
  
 
O, to dobry pomysl, tylko jestem do poludnia ugotowany z czasem, dopiero w przyszlym tygodniu znajde chwile czasu..., ale jestem otwarty na wszelkie sugestie i doswiadczenia w kwestii gazu..
i nie tylko
mam nadzieję ze dotre tym razem na nasz spocik...
  
 
Witam, to chlopaki jesli ktos wie ze juz na pewno bedzie w sobote na spocie to niech napisze.Pozdrawiam.

P.S. LPG mnie wykonczy.
  
 
ja bede!