Trójmiasto - spoty i zloty - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
W środe powinienem być wolny. Sopot - parking przy operze leśnej? Godzina 18?

Oczywiscie jak bedzie padac to chyba odwołamy, alejak narazie trzeba byc dobrej myśli!

Pozdrawiam
  
 
a więc Leszek jest chętny, ktoś jeszcze może w ten dzień?Zalezy mi na tym aby przyjechalo troche osob, a nie tak jak ostatnio tylko lewar.
  
 
to jak chłopaki, spotykamy sie jutro w sopocie????Dajcie znac kto sie pisze.Pozdrawiam.
  
 
e eee tam deszcz nie przeszkadza. szkoda tylko ze ja nie bede mial czasu... Nastepna raza na pewno sie pojawie, ale tym razem, sorki ale ja odpadam.
  
 
a wiec wiem ze chetnych jest 5 osob, proponuje godzine 19:00 na parkingu kolo opery lesnej w sopocie (sroda). to do zobaczenia wieczorem.
  
 
Witam , jestem za
  
 
to do zobaczenia dzisiaj o 19:00 na parkingu kolo opery lesnej w sopocie
  
 
i co jak tam bylo? byli wszyscy? pewnie tak, bo jak mnie nie ma t o inni sa.
  
 
Witam
tym razem byłem, , Franc oczywiscie, no i nowy sympatyk, śliczną 10 tka kombi
jakoś nam się trudno ostatnio zebrac w komplecie, ale grupa trójmiejska rośnie w siłe
  
 
nie marte sie lewra, w koncu doprowadzimy do tego zebysmy sie wszyscy spotkali.
  
 
PROPONUJE SPOT 5 LIPCA, CO WY NA TO??TO JEST SOBOTA, I MOZE JAKIS PRZEJAZD PRZEZ MIASTO ZROBIMY.MIEJSCE DO USTALENIA : GDANSK ZASPA PAS STARTOWY LUB SOPOT PARKING PRZY OPERZE LESNEJ LUB GDYNIA SKWER, GODZINA DO USTALENIA POZNIEJ TAK ZEBY KAZDEMU PASOWALO.POZDRAWIAM.
  
 
termin dosc odlegly ale jak sobota to najprawdopodobniej ja bede. na 100% bede mogl powiedziec pozniej ale wstepnie oczywiscie sie na to pisze.
  
 
Jak nigdzie nie wyjade, a chyba nic nie planuje to tez sie pisze. Mam nadzieje, ze tym razem dam rade.

Pozdrawiam.
  
 
Trzymamy kciuki,zeby Wam sie udało ))
Jak tam Leszku ????Juz objechales śląsk???
Pozdr
Paweł
  
 
Tak Paweł właśnie o 19 zajechałem przed dom. Przejechałem cos koło 1400 km. Niestety nie lada a syfikiem. ALe nie ma co narzekac - fajnie si eprowadzi to autko, ale wrzaz ze wzrostem mocy wzrasta zapotrzebowanie na jeszcze troche. Niestety na trasie rozpleniło sie hamstwo na calego - złą marke warszawiakom robia kierowcy w firmowych autkach. Tylko raz sie na maxa zdenerwowalem jak koles nowa corsa 1,2 wiozacy cala rodzine szalał jak głupi i prawie spowodował wypadek i o mały włos zepchnalby mnie do rowu (wyprzedzał na 4tego i zabraklo mu mocy). Nie bede wspominal o ludziach ktorzy z premedytacja zapychaja lewy pas, nie uzywaja kierunkowkazow. Dlugo by wymieniac. Trase z Siemianowic do Gdyni z 2ma przystankami na tankowanie i kawe - w sumie 580km - przejachałem w 7 i pol godziny. Jak jechałem na południe to zajelo mi to 6 godzin z tymże jechałem z Gdyni do Lublińca i do tego było Boże Ciało i do tego minimalny ruch na południe. No coż pozostaje mi pozdrowic tych którzy być może mijali dzisiaj albo w czwartek na krajowej jedynce granatowego syfika na trojmiejskich czarnych blachach.

PS. Jestem pod wrażeniem jak mało było psiarni na ulicach. Oczywiscie stali w znanych mi miejscach (Dolna Grupa, Będzin, Włocławek i za McDonaldem (koło stacji Jet) w Łodzi. Jadąc na południe nie spotkałem ani jednego patrolu. Hmmmmm... wstyd sie przyznac, ale rzadko kiedy przestrzegałem dzisija przepisy (mowie tylko i pionoywch znakach z cyferkami na białym tle i w czerwonym kółeczku) ))
  
 
Witam..
mam nadziejeze i ja dotre...
)
dzisiaj na światłach, okno w okno spotkałismy sie z Francem, taki mały niespodziewany spocik..., Franc jechał słuzbowym Poldkiem,
minuta rozmowy przez otwarte okna i po spocie
Leszek?, co to jest syfik?
a na południe jedzie się szybciej zawsze, wystarczy spojrzeć na mape.., jedziesz z ...góry
sorki, mam dzisiaj głupawke, ta przygoda z kluczykami, i wyłamaniem zamka, nakazała mi przetestowac wyroby alkoholopodobne.. , zdrówko...
  
 
5 lipiec, pasuje ................ no chyba, że będę miał autko u lakiernika pozdrowionka ze Starogardu Gdańskiego
  
 
Wiem juz ze odpada sopot, bo bedzie jakis festiwal, a wiec zostaje gdansk lub gdynia.

Shriffnt, pozdrawiam, akurat z pracy wracalem i potem przesiadlem sie z poloneza na porzadny samochod - Łade.
  
 
Witam,,
Franc, jakie autko jest porządne to my wszyscy tutaj wiemy.. , Ty sie tylko przyjrzyj felgom tego służbowego
do Łady jak znalazł, ja już mam 4 takie, zupełnie inna jazda na 14"
  
 
Syfik=Hondka Civic