Filmy-Filmiki z Ładami - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
jeszcze trochę pogrzebiemy w naszych autach i sami zaczniemy takie filmy kręcić
  
 
Moim zdaniem to nie było drzewo tylko słup (drewniany, może elektryczny). zwróćcie uwagę, że trochę przed całym zdarzeniem powtarzają się cyklicznie po prawej stronie drogi.
  
 
a wiecie gdzie jeszcze szukać na necie jakiś filmików z samarami?
  
 
To kto przybędzie na Brodnicę 2006? Nakręcimy duuużo materiału i zrobimy wypiardowy RWD-klip . No dobra, na chwile może się też pojawić jakaś nowsza ośka klubowa, ale materiał muszą zdominować auta z jedynie słusznym tylnym napędem .

Do zobaczenia na oes'ach!
  
 
Zobaczcie co wyprawia ta Niva
  
 
Jak dla mnie ta Niva jest absolutnie fenomenalna!!! Coś dla mnie, bo w teren tym się pojedzie no i frajda niesłychana, gdy się w mieście czymś takim pocina, no i zawsze mogę powiedzieć ze ma się coś nie dla szpanu a jako narzędzie pracy w terenie. Ciekawe ile mu to pali.
DEx
P.S
I jaki podkład muzyczny, aż sam się gaz odruchowo wciska.
  
 
Faktycznie jazda niva to zupelnie inne doznania niby czujesz i slyszysz, ze jedzisz lada, ale huk ktory temu towarzyszy zdradza, ze to jednak nie jest salonka, a terenowy potwór. Tak raczej srednio reaguje wciskanie gazu, ale tez bez przesady - zbiera sie nawet nieźle.

ps. jeszcze raz dzieki Ci Kacper
  
 
Fajny filmik !!!!

P.S. Jak czasem za szybko chciałem wejść w zakręt to też mi tak śmiesznie przód uciekał
  
 
jasz pierdziele...

jak staram sie zbednie nie pisac i nie komentowac filmikow to ten jest boski!!

ja pierdziele... kopara mi opadla i tak sobie teraz wisi

jest jakies wieksze info na temat tej NIVKi??
ja na duen.hu nie moge nic poza tym filmikiem znalezc.

zawsze mnie to ciekawilo, czy sie da zrobic rajdowy samochodzik z terenowki a zwlaszcza mnie ciekawila nivka bo to taka terenowka do wszystkiego.
a tu widze ze jasz pierdziele, ciekawe czy tam jest tylko buda z NIVY czy cos jeszcze, ciekawi mnie zwlaszcza jakie sa tam mechanizmy, bo jezeli da sie takiego potwora zlozyc na "wzglednie fabrycznej" mechanice (chodzi mi o mosty itp) to ja widze perspektywe ""wzglednie taniej"" (podwojne cudzyslowia z wiadomych przyczyn) rajdowki 4WD
szkoda tylko ze w tej nivie nie mial jakis innych opon, jakis nizszy profil i szersze troche bo odnosze wrazenie ze przez to go tak momentami wyrzucalo.

ale... co ja bede gadac... pomarzyc mozna... a tu w garazu trzeba klasyka grzebac (a nawet na to brak floty )
  
 
Wczoraj wysłałem koleżance ten filmik z Nivka a ta dziś na uczelni pyta się, co to za maluch jeździł w tym filmie, normalnie szok, pytam się gdzie widziała malca z takimi kołami a ona na to, że to był dla niej maluch.
DEx
  
 
Cytat:
2006-03-07 20:54:30, mwarchalowski pisze:
Wczoraj wysłałem koleżance ten filmik z Nivka a ta dziś na uczelni pyta się, co to za maluch jeździł w tym filmie, normalnie szok, pytam się gdzie widziała malca z takimi kołami a ona na to, że to był dla niej maluch. DEx



ja dla porownania moge przytoczyc moja mame, ktora jak chodzilismy po gieldzie dla niej za autem to nie potrafila odroznic CORSY2 seicenta i cinqecenta dla niej to te same samochody byly

ale faktycznie NIVA jest pironsko do malucha potrzebna
  
 
Tutaj maleńki fragmencik Rajdu Magnolii z czerwoną w roli głównej
  
 
Yano noi jak ci poszło w Szczecinie na nowym silniczku ????
  
 
Ogólnie dobrze. Dojechałem Na 47 miejscu coprawda. Moze jakby nie ślizgające sie sprzęgło i zaolejone tylne hamulce (brak ręcznego) poszło by lepiej (tak z 10 miejsc wyżej). Silnik sie spisał OK. Chocczasami sie dławił i przerywał. Myśle, że zapłon elektroniczny, który załoze w najbliższych dniach rozwiąze problem.
  
 
nawrocik z klasą orientujesz sie czy bedzie jakis wiekszy material filmowy ???
  
 
Witam
Nawrocik z klasą, ale hmmm... z pewną taką dozą nieśmiałości, ten długi prawy zakręt... jakby to rzec... wzięty jakby bez wykorzystania zalet RWD, na niższym biegu i dodaniu gazu, zredukowałbyś przechył i wziął go szybciej, ale może się mylę, wiem łatwo się mądrzyć po czasie i na chłodno, kwestia techniki, mam wrażenie że brałeś go jakbyś jechał przednionapędówką.
  
 
Cytat:
2006-04-10 22:15:05, humel pisze:
nawrocik z klasą orientujesz sie czy bedzie jakis wiekszy material filmowy ???


LEH z Gorzowa (tutaj jego strona) zrobi jak zwykle ciekawy materiał filmowy. Mam nadzieje, ze sie tam kilka razy pojawie. No i że to będą to moje lepsze przejazdy (bo błędów tez było sporo ).



[ wiadomość edytowana przez: Yanosik dnia 2006-04-11 06:33:48 ]
  
 
Yano kiedy i gdzie następne starania , moze jak bedzie w miare niedaleko przyjade ci pokibicować???Kurna tam u was w Wielkopolsce to dużą frekwencja podług rajdowców ale przeca Poznań to bogate miasto wiec dlatego. U nas w Łodzi nie ma tak dużo rajdowców
  
 
Takie luźne filmiki z jednego zakretu
Efektownie (w miare) i nieefektywnie
jeden
dwa
trzy
cztery
  
 
Cytat:
2006-05-15 22:45:39, Yanosik pisze:
Takie luźne filmiki z jednego zakretu Efektownie (w miare) i nieefektywnie jeden dwa trzy cztery

ok nawet ci wyszło