Filmy-Filmiki z Ładami - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
A te fimiki nie sa aby przyspieszone bo coś tak mi wygląda
  
 
w tle widac samochody.. poruszajace sie z normalna predkoscia oraz tymany kurzu... po za tym nie sa to jakies arcy szybkie przejazdy sa dynamiczne... auto ma zaspawany dyfer + umiejetnosci kierowcy = efekt...
  
 
nie wiem czy ten filmik juz ktos widzial, ale znalazlem na googlach to wklejam o "kopara" mi opadla jak go zobaczylem )) jesli to Subaru pojechalo na 100% mozliwosci to chcialbym wiedziec co ta Samara ma pod maska.. )) dostalem slinotoku....

Lada Samara vs. Subaru
  
 
widziałem już ten filmik te subaru wykorzystało maxmimum możliwości
bo na niskich obrotach to nie jechało . Z czym on startował do ladzi subaru??? niewiem czy ktos wie ale samara była budowana przy współpracy z porsche
  
 
Cos mi sie wydaje, że Subray AWD by na starcie odeszło od Tamary FWD na więcej niż długośc auta. Moze drajwer Subaru był ch..owy albo to było Subau 1,6 90KM
  
 
jesli filmik jest nagrany bez przesterowania to tam slychac na 100% wankla... a wankle to masakra (to chyba pierwsze fwd z wanklem?)

i widac ze na starcie subaru zdechlo bo na poczatku ruszylo ostro ale potem nagle maska szybko opadla, wiec zdlawil turbo, albo wsadzil za szybko 2-ke
  
 
Dobry klip z ŁAdną w roli głównej
Clip
  
 
Ale jak nakręcał wskazania prędkościomierza, to chyba miał koła tylne podniesione
  
 
Cytat:
Yanosik
Wysłany: 2006-06-17 14:15:14

Ale jak nakręcał wskazania prędkościomierza, to chyba miał koła tylne podniesione


Ale przyznaj że ładnie do wyglądało a poza tym ta beja duzo gorzej wypadła od ŁAdnej.
  
 
łada napewno znana wszystkim teraz smiga po Mazowszu

a smiga tak : http://www.youtube.com/watch?v=yTI6vjuFadM

[ wiadomość edytowana przez: arii82 dnia 2006-11-13 19:44:19 ]
[ powód edycji: poprawiony link ]

[ wiadomość edytowana przez: arii82 dnia 2006-11-13 19:45:05 ]
  
 
Musisz linka poprawic.
  
 
Tu działajacy link do tego filmiku.
  
 
VFTS
  
 
prawie jak kjs i jest też łada moja oczywiscie
http://video.google.pl/videoplay?docid=2816441520149622206&hl=pl
  
 
POLECAM
Lada Drift and Burnout,in hungary

ale lol posluchajcie go




[ wiadomość edytowana przez: Sp4rkY dnia 2006-12-14 12:04:52 ]
  
 
OBOWIAZKOWY FILMIK DLA LADZIARZY!!!
  
 
Cytat:
2006-12-14 12:10:19, Sp4rkY pisze:
OBOWIAZKOWY FILMIK DLA LADZIARZY!!!


Nic specjalnego. Założył za duże felgi, wypolerował głowice i sie chwali, że mu Łada mieli na mokrym asfalcie
  
 
Cytat:
2006-12-14 18:08:26, Yanosik pisze:
Nic specjalnego. Założył za duże felgi, wypolerował głowice i sie chwali, że mu Łada mieli na mokrym asfalcie



moze i masz 2x bardziej wypasioną ladzianke, ...
  
 
Cytat:
2006-12-14 18:08:26, Yanosik pisze:
Nic specjalnego. Założył za duże felgi, wypolerował głowice i sie chwali, że mu Łada mieli na mokrym asfalcie


Wg. mnie to żę wypolerował głowicę to już jest dużo, moja też kręciła na mokrym asfalcie ale nie w ten sposób, zamiast składać słowa krytyki lepiej samemu zmontować taki filmik i zamieścić na forum
  
 
co za sztuka krecic na mokrym?
Ale ale ale - ja nie widze filmow. Mam 404...