ZWIĘKSZENIE MOCY ASTRA I 1.6 8V

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
CHCIALBYM BEZ ZNACZNEJ INGERENCJI W SILNIK ZWIEKSZYC MOC MOJEGO AUTKA.
ZAMIRZAM NA POCZATEK ZALOZYC STOZKOWY FILTR POWIETRA TYLKO NIE WIEM JAKI? (FIRMA I TYP)
...I CHIP... TEZ JAKI, GDZIE MONTUJA DOBRZE I TANIO
PODPOWIDZCIE CO MOZNA JESZCZE ZROBIC
  
 
Będziesz tak wymieniał, modyfikował na sam Chip wydasz od 1.500 do 2.000 no chyba że będzie ci wymieniać pan Zbyszek w piwnicy i po 1000 km silnik ci się rozpadnie (znam takie przypadki)

Jak chcesz naprawde zwiększyć moc to na to samo wyjdzie jak zmienisz silnik na mocniejszy!!!
  
 
moj były silniczek ----- a jaki rocznik??

stary to jest typowy dupowoz czyli z pkt A do pkt B i tyle a wsadzanie kaski sie nie oplaca -- uwierz mi..... mialem taki motorek ---- i jak adasko napisal pozbieraj i zmien silnik,albo fure ... a jak chcesz wsadzac chip'a to lepiej uni=chip'a ze strojeniem jakies 2,5 - 3 tys!! albo turbine czy podtlenek ---- bo chyba nie sadzis z,ze zalozysz sobie filtr,tlumik czy strumienice i bedziesz szybki i wsciekly ------ albo kup sobie Honde ja tak zrobilem

powodzenia
  
 
Miałem VECTRE A 1.6 GL z 93 r. i zwiększyłem jej moc - sprzedałem i kupiłem V6
  
 
Cytat:
stary to jest typowy dupowoz

buehehe racja matcel..tez tak mysle..to jest motorek do spokojnej jazdy miejskiej, tez sobie zamontowałem stozek,ale bardzie dla picu niz dla efektów, polecam zmiane na coś wiekszego min. 2.0.
  
 
C-330 !!! to ma MOC nawet dwie skiby pociągnie!!!!
...pojemność 2 400,pojemność 2 400!!!!!....pozdro
  
 
Witam
Marcel...
Cytat:
albo kup sobie Honde ja tak zrobilem



bez wrogiej propagandy tu
PZDR Vincent
  
 
Vinc no co ty ---- wyrazilem swoje zdanie tylko --- mam sentymencik do 1.6 8v, bo ponad 2 lata sie woziłem i bylo to swojego czasu najgłosniejsze autko w OKP ---- pamietacie na motylu az mi sie Sawik przypomnial własnie co z nim
  
 
TROCYDEUSZ
JA MAM TEN SAM PROBLEM ALE U MNIE TO JEST TO ZE SWAPA MAM MONTOWANEGO PO DOBREJ CENIE
JEDNAK MAX JAKI MOZNA WYCISNAC Z NASZEGO SILNIKA TO OK 100KM
MAM TAKA PROPOZYCJE ROZGLADAM SIE ZA SILNIKIEM W NIEMCZECH MAM JUZ KILKA ADRESOW I LUDZI KTORZY MI TO MOGA ZALATWIC ALE NA WIOSNE MOZE POGADAM I ZALATWIA 2 ZAWSZE TANIEJ
ALE TO JEST KUPE CZESCI DO WYMIANY I MUSISZ CHCIEC
DAJ ZNAC CZY NAPOMNAC O TOBIE