Przepływomierz-problem? CHECK ENGINE - Strona 3

  szukane wyrażenia:   check  -  engine
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
... w każdym razie czuję się "dumny", że to ja zacząłem ten temat i dzięki moim iformacjom operacyjnym chociaż Doogasowi uratowałem parę złotych..
  
 
BIG THNX BRO'
  
 
hmmm...
po trzech miesiącach jazdy - wrócił mi problem CHECK ENGINE..
Znowu się "szmaciarz" pali i wkurza człowieka..
NIe wiem - może ma to związek z tym, że oststnio mi się spaliły światła oświetlenia kokpitu samochodu (tzn nawiewy, dmuchawy, rtegulacja temperatury)..Bo właśnie odkąd padły mi te żarówki podświetlające kokpit - na drugi dzień rano pojawił się CHECK..
Odpiąłem klemy od Akumulatora i pomogło..na kilka odpaleń auta..
Treaz znowu się świeci cały czas..
Ale mam to gdzieś..auto jeżdzi i nie widzę żadnej różnicy - więc po co przepłacać
  
 
Nie przejmuj sie!Ja jezdze bez przeplywomierza w swoim accencie '95 juz poltora roku -tez nie widze zadnej roznicy-pali sie ta cholerna kontrolka ale mam to gdzies-uzywanego nie moge dostac a w serwisie Boscha kosztuje..........bagatela 1800 zeta
Mysle ze przez te kilkadziesiat tysiecy(ok 35) cos by padlo-na razie jest ok.Slyszalem ze ponoc bez niego auto nawet nie chce odpalic-u mnie nie ma tych problemow,bycmoze dlatego ze jest to wersja amerykanska i oprogranmowanie jest nieco inne ale nie znam sie ja na tym....
  
 
Jak mi się zapalał CHECK ENGINE bez przyczyny i nie było różnicy w prowadzeniu to rzeczywiście to olewałem - ale po wymianie filtra powietrza przestało się zapalać.

Filterek niecałe 40 zł i po kłopocie - także zanim wyszukacie jakiś poważnych przyczyn zacznijce od wyeliminowania pierdułek.

Acha a jakiś miesiąc temu widziałem przepływomierz do Accenta na allegro - do silnika 1.3 Nie pamiętam ceny ale był taniutki w porównaniu do 1800 zł.

[Mam nawet go w aukcjach obserwowanych, jakby ktoś chciał kontakt to poszperam w swoim profilu na allegro i go znajdę].

[ wiadomość edytowana przez: reggie dnia 2004-10-15 09:42:41 ]
  
 
niestety to nie kwestia filtra tylko wady fabrycznej przepływomierzy.. całe szczescie mi udało sie odzyskać te 'pare' złotych..