ALLEGRO i inne -ładne ciekawostki do kupienia - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
A mi bardzo podoba się ta niebieska Syrenka. Zauważyliście jaki ma uśmiechnięty pyszczek? Gdybym nie miała mojej Samarci, to chciałabym jeździć właśnie taką Syreną - to byłby szyk!
  
 
A co powiecie na to?
NIVA
  
 
Koles jest z Sopotu. Napisalem do niego maila. Pojade zobaczyc ten bajer, jezeli jest gdzies blisko. Napewno podziele sie wrazeniami.
  
 
no no całkiem niezle autka sa do kupienia na tym allegro:)
Samarka mi sie bardzo podoba i jesli (tak jak Piotr słusznie zauważył) nie brał co tydzien udziału w konkursach "palenia gumy" to jest warta tyle pieniedzy.2104 mi się podoba , choc jesttroche "przedobrzona, ale ...jakby miał jakieś piekne 15- claowe aluski ze szprychami to byłby całiem niezły klasyczny samochodzik.W sumie mi sie podoba.Ale to wszystko przebiła ta NIWA - to jest jednak autko.
 
 
ALUMINIAKI, pięć sztuk. za niezłe pieniądze.
  
 
Kurde niekiepskie sa :)
  
 
fajne - tym bardziej, że od strzału pasują do ładzianki:)
 
 
Samara do kupienia. podobno finka...


  
 
Wygląda na zadbaną, można brac w ciemno :)
 
 
Skrzynia biegów 5 do kupienia na allegro.
  
 
Ho ho to rarytas !
To info sie nadaje na nasza giełdę , bo kilka osób szukało skrzynki 5 do samary
 
 
Czy taka skrzynia od samrary pasuje do Niwki?
  
 
Alufelgi - całkiem ładne.
  
 
Znalazłem ogłoszenie na allegro dla właścicieli Niw FELGI ALUMINIOWE
pOZDRAWIAM
  
 
jasna cholera, o takich felgach marzyłem zawsze(te co podał Misiek).Muszę szybko sie zastanawiac,cena też jest w porządku.Czy taka szerokosc 5.5Jx13 rozstaw śrub 4x98 na 100%podejdzie do lady 2107?
  
 
Podejdą bez problemów . Ale oponki musiz miec co namniej 175:)
Fajne sa , ale bez tych nakładek ALFa romeo
pAWEŁ
 
 
Opony mam 175 70 R13,więc jest OK.Się zastanawiam,może se jednak daruję bo skoro mam zamiar zmieniać auto,wiec te 500 zł niewarto wydawać,a do nich nowe opony by sie przydały,bo te vivo co mam juz ostani sezon chyba pochodzą.Obecnie czekam na wynik referendum o Unii europejskiej.Jeżeli wyjdzie że wejdziemy w 2004 do UE,to czekam z kupnem nowej fury,bo zawsze to taniej,a w przysze wakacje wybieram sie do USA,więc już całkiem by auto wypaśne konkretnie było.Sądząc po sondażach Unia Europejska jest nieunikniona,więc myślę że warto będzie poczekać.
Pzdr Grzesiek
P.S zresztą i tak muszę wydać troche kasy bo przednie zawieszenie już przez te zajeban......wyrwy(sory za wyrażenia ale krew mnie zalewa)stuka jak oszalałe i ma luzy,ale jeszcze miesiąc przejezdze,bo nowego szkoda na takie dziury jak teraz w Białymstoku są.Może połatają troche.
  
 
Z felgami od Fiata czy Alfy, do Łady, to polecam pewna doze nieufnosci, wszystko jest ok, porócz paramtru ET, czyli offfset, tamte auta maja szerzej rostawione piasty koł, zalozenie ich do Lady, moze spowodowac, ze beda zbyt wasko rozstawione, i opony moga obcierac o nadkola, sam szukam 14 tek do swojej maszynki, i natrafilem juz na ten problem..., szukam dalej..
Pozdr Mirek Jankowski
  
 
Niebrzydkie alumiaki .Tylko pewnie tez tez trzeba by bylo dac dystanse z przodu .Tytuł strony
  
 
Smaczne aluski. Naprawde mi sie podobaja.