ALLEGRO i inne -ładne ciekawostki do kupienia - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
No mi tez wlasnie.I powinny podejsc bez wiekszych problemow.A co lepsze sa nowe wiec nie ma klopotu ze pogiete czy obtarte .Pozdrawiam
  
 
Orientujecie się co oznacza symbol ET 38 ??? - dotyczy tych alusków...
  
 
W tym wątku znajdziesz wiecej na temat ET (i ti fon hołm )
  
 
Łada 2105 do sprzedania TUTAJ Aukcja kończy się o 13.00 16.03.03!!!
Nie ma zdjęcia podejrzewam, że to pasztet (niezarejestrowana), ale gość chce 1 tyś. PLN, więc moze warto na części????
  
 
KLASYK 2103 do sprzedania !!!!!

allegro.pl/show_item.php?item=11487141
  
 
Cena KUP teraz tylko 199 zł!!!

Zaraz zajrze do portfela
  
 
Łada 111, rocznik 2000 do kupienia.
  
 
Nieprawdopodobna utrata wartości Albo cos z nia nie jest w porzadku(moze gośc ma problemy ze skrzynia , albo z elektroniką) , albo to prostu nieprzeciętna okazja
Gdybym dzis jechal z Poznania przez Wawę to pewnie bym ja zobaczył
PAweł
 
 
Tyle taka Lada powinna kosztować.
 
 
Łada klasyk (niezle zakrecony koles )Tutaj
  
 
Paweł, to chyba "normalna" cena. W komisie obk mnie stoi 111-a z 1999 roku za 13900pln. Recesja na rynku jest tak wielka, że ludzie sprzedaja za coraz mniejsze pieniądze.
  
 
Zgoda - teraz ,ze by sprzedac auto trzeba spuścić z ceny i to duzo. Ale widziałem tez ostatnio gdzieś ogłoszenia o ŁAdach 110np. z 2000 roku za przwie 20tyś. Rozbieżnośc jest więc duża.Dlatego w tym przypadku cena jest bardzo niska
 
 
Hmm,moim zdaniem Lady z szeregu 11x tracą dużo na wartości w ciągu pierwszych lat użytkowania z powodu podobnego do daewoo(niepewna sytuacja na rynku).Brak serwisu,niepewna gwarancja(może Pan Leszek Buczyński cos z tym zrobi bo jesli tak dalej będzie to niestety słabo to wszystko widzę).
  
 
Lubię Łady, ale Mini Moriski też są sympatyczne -> ten jest nawet stos. niedrogi :
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=11858400

Z tymi papierami i rokiem prod. ma jednak coś dziwnego... -> taki Sympatyczny Dziwaczek
  
 
do kupienia ŁAdna Nivka
  
 
do kupienia... taki mały silniczek, 2.5l WOŁGA
  
 
a może jak nie od Wołgi to od Samary ktoś chce ??? silniczek 1.5 i nie tylko
  
 
NIVA i SAMARA do kupienia
  
 
moze już było, ale...21043 tuning
  
 
Niewiem jak dla was ale mi się podoba.