ALLEGRO i inne -ładne ciekawostki do kupienia - Strona 354

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
https://www.otomoto.pl/oferta/lada-2106-lada-2106-po-renowacji-gotowa-do-jazdy-ID6ARzym.html#2d0c28cd5e

Co tak tanio?
  
 
Ulep, to i tanio. Kierownica od dużego fjuta robi robotę, a fotele zapraszają do relaksu.

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
Pojawia się co jakiś czas. I ogólnie wisi już dość długo.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Czasami opisy sprzedających powalają...

Niedługo klasyk - zabytek, kilka sztuk zaledwie w Polsce - może tylko jedna.

Myślisz teraz sobie... pewnie o 2104 (lub innej starszej/unikatowej) Ładzie. A tu... opis Samary Baltic...
Sam niedawno widziałem 2,3 na aukcjach... Cóż...

>>Na dobry humor<<

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Samara baltik, to w sumie można powiedzieć wersja limitowana. Była produkowana w tej wersji zaledwie 2 lata. Więc i opis można powiedzieć, jest na miejscu. Więcej znajdziemy w Polsce 04 a nawet 02, niz zarejestrowaną samare baltik.

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
No nie wiem Wadim, ja nigdy nie widziałem 2102 w Polsce (oprócz klubowych) a Baltikę owszem. I to nie jedną. Może to kwestia regionów w których mieszkamy ?

Tak to prawdzie to 2104 też mało widuję za to np. w Moskwie jeździ ich od ch... i jeszcze więcej.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
No chłopaki, narzekaliście, że nie można tego modelu u nas kupić. Ktoś się zlitował i wystawił.



Są chętni ? Cena, myślicie, adekwatna do stanu ?

>> Łada 2104 /Uniwersał/ <<

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Każdy zawsze narzeka, nawet jak jest dobrze. Tacy już jesteśmy.

Co do ceny ciężko polemizować, bo tych samochodów nie ma.
Jak lubisz Piwo Łomża, a pojdziesz gdzieś do sklepu i będzie droższe o 1 zł niż w Twoim sklepie to i tak je kupisz bo je lubisz.
  
 
Chętni są. Nawet ja. Kasa jest. Ale... Znowu się zajebie na pewny czas od swoich prodzektuf. Nie, nie, nie

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
Cytat:
2018-09-18 09:14:45, SzokoLada pisze:
Chętni są. Nawet ja. Kasa jest. Ale... Znowu się zajebie na pewny czas od swoich prodzektuf. Nie, nie, nie


Ooo, czyżby się cos działo?

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
ładna ale mi się nie podoba nie lubię tych boczków i tapicerki foteli nie wspominając o kolorze
cena dobra
  
 
a wszedłem tu po to żeby wam pokazać rarytasik
  
 
Adam, w jakiej czasoprzestrzeni ty żyjesz? To gówno chłodnica wisi już z pół roku.

A cena za tą konkretną 04 nie jest dobra. Według zdjęć, jakie posiadam, to wartość realna 3 tysi

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
Cytat:
2018-09-20 10:53:14, SzokoLada pisze:
A cena za tą konkretną 04 nie jest dobra. Według zdjęć, jakie posiadam, to wartość realna 3 tysi



Czyli nieprzypadkowo na zdjęciach w ogłoszeniu nie widać progów?
  
 
Cytat:
Nowy_ pisze:
Czyli nieprzypadkowo na zdjęciach w ogłoszeniu nie widać progów?



  
 
Drodzy koledzy z klubu. Gdyby ktoś kolwiek szukał wspaniałej czwórki, nie ma się co zastanawiać tylko jechać po białą nad morze. Wczoraj oglądałem



A opis mój do tego samochodu jest następujący:

Most wył jak arab do meczetu, hamulce niczym cioranie łopatą po betonie, wycieki z półosi, silnika, skrzynki biegów. Auto bez geometrii ściąga na bok, ładowanie powyżej 2tys obrotów. Mocowania drążka Pana Harda, w sumie bazowy punkt tyłu, złapany na nitach i wkrętach. Korektor sily hamowania został mi w ręce, podłużnice, kosy, miejsca na lewarek chrupały jak kornik drukarz, sprzęgło nie łączyło napędu i ciągle obroty rosły a nie prędkość. W sumie kłania się powiedzenie, że jak gówno pomalujesz, to też jest ładne.

Można by więcej wymieniać, ale po co? Lepiej jechać i zobaczyć a nawet kupić. Jak to ktoś kiedyś mi powiedział - panie łady to samochody kamperowe, do wozenia przyczep, dlatego tak pływają po drodze. Ten oglądany egzemplarz mimo iż nad morzem to pływa po wszystkim, nawet jak stoi.

Jedyny plus ciekawa podróż, ciekawi ludzie po drodze i zdjęcie z drugą białą kombicą. Zrobione 1300km, chyba ostatnia dłuższa podróż Ładą w tym że roku.

  
 
Czyli gówienko w miarę ładnym opakowaniu. Szkoda.

Dzięki Grzesiek, że napisałeś trochę więcej o tym Uniwersale. Być może oszczędziłeś komuś z klubu dużo nerwów a przede wszystkim kasy.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Cytat:
2018-09-23 10:34:26, emde pisze:
Czyli gówienko w miarę ładnym opakowaniu. Szkoda. Dzięki Grzesiek, że napisałeś trochę więcej o tym Uniwersale. Być może oszczędziłeś komuś z klubu dużo nerwów a przede wszystkim kasy.



Komuś oszczędziłem ale swój czas straciłem i kasę też. Jakby nie było dystans spory by załamać się na miejscu, lub złamać. Auto i tak pójdzie, prędzej czy później i pojawi się czy to na Złombolu czy na jakimś ruchu klasyków. W zasadzie wystarczyło by kupić UBS, auto na podnośnik ( o ile się uda podnieść), zawalić cale od dołu i za 5 idzie od ręki....
  
 


-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
Ja pier..., Wadim, co to jest???

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986