ALLEGRO i inne -ładne ciekawostki do kupienia - Strona 297

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2014-07-22 22:54:06, alex76 pisze:
Właściciel tej "2107 z naklejkami" nie pojawia się na forum, tak przynajmniej twierdził jak go pytałem (o ile dobrze pamiętam) podczas otwarcia sezonu 2014 WarsawYoungTimer. Jak to się mówi, oby trafiła w dobre ręce. Pozdrawiam, @lex



Pamiętam jak wtedy do niego podeszlismy. Na żywo nie wyglądała juz na taką wychuchana. Plastikowy grill z powycieranym chromem i coś dziwnie warczalo spod maski.
  
 
Nie ma co tu gadać. Ładna jest. Ma styl. Czy cacuszko czy nie, to rzecz gustu i poglądów. Ja napisałem wyraźnie, nie sprzeda za tyle auto. Skąd mój optymizm?

A to że ma oblazły chrom na grillu, to nawet mogę zrozumieć, bo teraz trudno kupić ładny nowy grill, z którego po miesiącu nie zacznie złazić pseudo chrom. Nie ma idealnych aut, mówię o ładach, więc po co tu dużo gadać. Czas zrobi swoje, posadzi każdego sprzedawcę na dupie. Znam to z własnej dupy.

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
Wrzucę trochę nowej klasyki z OLX.



Zabrze



Ksawerów



Sulmierzyce



Dębica



Włocławek

I co wy na to ? Zapraszam do dyskusji, może być ciekawa.

[ wiadomość edytowana przez: emde dnia 2014-07-23 21:59:26 ]
  
 
Życzę sprzedającym szczęścia i trafienia na jelenia

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
Trójeczka z tego zestawienia zajebista - lekko zgrzybiona ale wygląda obiecująco A co do ceny to chyba jedynie ostatnia szóstka została poprawnie wyceniona.

Edit:
Żadna nie jest warta ceny! Przecież ta ostatnia wygląda gorzej od mojej!

[ wiadomość edytowana przez: fragles94 dnia 2014-07-23 23:50:50 ]
  
 
Co do trójeczki to brałbym , oczywiście nie za taką cenę, ale jak to jest napisane - do negocjacji - więc jest szansa, że właściciel zejdzie z ceny o połowę . Co do ceny to widać na fotce starszego pana który pewnie chuchał i dmuchał na nią i skoro jest oryginalny lakier bez miligrama parchów i rdzy - co w sumie aż dziw to się cenią. Podwozie jak to podwozie zawsze jest pewnie do ogarnięcia ale jeżeli wygląda podobnie jak góra bo garaż był suchy, to któryś tysiąc warto dać
  
 
cena powinna być taka jak przy zakupie czyli jakieś 1800$
  
 
Mam rzut beretem do Ksawerowa z Łodzi tak więc jutro dzwonie i umawiam się na oględziny - nie wierze że to oryginalny stan bez grama rdzy spod kołderki

mam na myśli oczywiście 2103

[ wiadomość edytowana przez: jacek2107 dnia 2014-07-24 23:17:24 ]
  
 
Cytat:
2014-07-23 23:17:12, andrzej_krakow pisze:
Życzę sprzedającym szczęścia i trafienia na jelenia



Od paru miesięcy jest do sprzedania 2103 w całkiem ładnym stanie (przynajmniej na zdjęciach tak wygląda) za 8500 i jakoś chętnych nie ma, a cena i tak spada raz na jakiś czas...
  
 
Samara na Gratce

Samary też "nieźle" trzymają ceny
  
 
Naczelny, ty żyjesz! Myślałem, że zapomniałeś o nas. A link nie działa.

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
Jeżeli miałbym wykładać taką kasę to wolałbym już dorzucić tysiąca i kupić sobie Barkasa, nawet w stanie do remontu:

moto.gratka.pl/tresc/barkas-b100-relikt-nrd-16824317.html

Odnowione - mają klimat i zawsze to coś innego na ulicy niż oklepane T3...

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Cytat:
2014-07-27 12:54:04, emde pisze:
Jeżeli miałbym wykładać taką kasę to wolałbym już dorzucić tysiąca i kupić sobie Barkasa, nawet w stanie do remontu: moto.gratka.pl/tresc/barkas-b100-relikt-nrd-16824317.html Odnowione - mają klimat i zawsze to coś innego na ulicy niż oklepane T3...




Stoi taki na wsi na podwórku u mojego znajomego mechanika - granatowy, bardzo d remontu : )
  
 
Cytat:
2014-07-27 12:30:58, SzokoLada pisze:
Naczelny, ty żyjesz! Myślałem, że zapomniałeś o nas. A link nie działa.



Jak Ktoś miał Łade to tu "wrasta" na stałe
  
 
Cytat:
Mam rzut beretem do Ksawerowa z Łodzi tak więc jutro dzwonie i umawiam się na oględziny - nie wierze że to oryginalny stan bez grama rdzy spod kołderki




Udało się może koledze rzucić okiem na autko ??
  
 
Cytat:
2014-07-28 21:13:01, krzysioslaw87 pisze:
Udało się może koledze rzucić okiem na autko ??


Dzwoniłem do człowieka w niedziele i dowiedziałem się że jest na urlopie i wraca za 5 dni - wtedy będę oglądał autko. Łada należy do starszego dziadka widocznego na zdjęciu- w jego imieniu sprzedaje ją jakiś młodzieniec - tyle się narazie dowiedziałem.
  
 
Spoko, w takim razie czekam na Twoją opinie z wizji lokalnej
  
 
Dziadek pewnie chcę 3 tys., a młody 15 tys.

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
Szoko dokładnie dlatego jak się dowiedziałem przez telefon że łada stoi w garażu w Łodzi w okolicach kompleksu "Manufaktura" to nawet pokusiłem się w niedziele rano o mały objazd garaży w tamtejszej okolicy - niestety żaden nie przypominał tego ze zdjęcia
łudziłem się że może w ten sposób dotre do właściciela łady
  
 
OKAZJA

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим