ALLEGRO i inne -ładne ciekawostki do kupienia - Strona 327

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2015-10-02 16:26:23, janjestemjan pisze:
a co na to powiecie... Tytuł strony wedlug mnie ma ladny lakier i osprzęt,,,cena troche do zbicia,naturalnie



Jeśli w ogóle można o mnie powiedzieć, że na jakichkolwiek samochodach się znam, to klasyczne łady akurat do nich nie należą. Ale co ja niefachowym okiem widzę:
- auto z zewnątrz wygląda bdb i rzeczywiście sprawia wrażenie zadbanego (choć zderzenie z autem face2face często odwraca pozytywne wrażenie, jakie robią zdjęcia). W temacie kompletności/zgodności modelu/rocznika z osprzętem się nie wypowiadam,
- pod spodem - cóz, jeśli to jedyne zdjęcie podwozia ma pokazywać najgorsze miejsce, to no drama. Ale moje doświadczenie z autami w podobnym wieku pokazuje, że jak w łatwo dostępnych miejscach jest takie paskudztwo, to tam, gdzie oko nie sięga, ale woda sięga, może być jeszcze ciekawiej. Choć z drugiej strony w każdej Ładziance będzie coś do roboty dla blacharza. A na pewno w każdej w takich jak ta pieniądzach,
- ktoś włożył wiele trudu w wytłumienie maski (bo nie sądzę, żeby to wytłumienie było OEMowe?). Możliwe, że podobne zabiegi poczynił np. z drzwiami czy (choć to byłby pewnie nadmiar szczęścia) podłogą.
  
 
Doliczcie opłaty. Z drugiej strony, jakby nie patrzeć, dość młody rocznik jak na klasykę. No i 1.7 na wtrysku. Gdybym nie miał żadnego auta, zainteresowałbym się ofertą.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Nic, tylko brać Klik, klik...
  
 
Ktoś sobie jaja robi po prostu.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
a tutaj tloki gorzyce do silnika 1300 w fajnej cenie
http://olx.pl/oferta/nowe-oryginalne-tloki-lada-1300-pzl-gorzyce-prl-CID5-ID8NiQb.html#436a054a49

[ wiadomość edytowana przez: kisiello dnia 2015-10-06 13:20:26 ]
  
 
Takie coś znalazłem Może już było. W sumie blisko mnie, jak ktoś jest zainteresowany (ale tak na serio a nie żeby sobie pogadać), to mogę podjechać i obejrzeć.

Edit: hehe, widzę, że już omawiana kilka postów wyżej. Tak czy inaczej, jak ktoś by chciał abym zerknął to proszę o info.

[ wiadomość edytowana przez: Kamil_H dnia 2015-10-06 23:11:45 ]
  
 
Następna do kolekcji moich "niewypałów": 2106 po lakierze - Śląsk

Zadzwoniłem, wypytałem o stan itd. Auto stoi w Siemianowicach Śląskich, w warsztacie. Zdjęcia niech Was nie zwiodą, bo nie stoi na ładnej hali tylko od ponad roku wrasta sobie wesoło na trawniku pod warsztatem. Pogadałem o stanie mechanicznym, kompletności itd. po uzyskaniu info, poprosiłem kolegę z Siemianowic, żeby mi ją obejrzał. Podjechał, obejrzał tylko z zewnątrz (była zamknięta). Powiedział, że z wierzchu ładna. Podłogi nie obejrzał, bo był przyzwoicie ubrany a tam nie ma warunków. Stwierdziłem, że kupię i sobie poskładam, bo już nudzi mnie szukanie. Dzwonię więc do właściciela, żeby uzgodnić szczegóły, pytam o ubezpieczenie...

...i wtedy dopiero się k... dowiaduję, że auto jest bez kwitów Właściciel zapewnia mnie, że takie auta to sie na żółte rejestruje i to kosztuje 700 zł, taka rejestracja... taaaa... jakbym nie rejestrował, pewnie bym mu uwierzył
Reasumując - do auta jest jakaś umowa ale nie ma DR (i pewnie tablic). Nie wiadomo czy to jest wytargane ze stacji demontażu, czy zaginęły umowy pośrednie, kto jest formalnym właścicielem a z mojego doświadczenia wynika, że przy takich akcjach często pozostaje tylko sprawa o zasiedzenie, 3 lata czekania, parę zł kosztów sądowych itd. Przy szóstce gra niewarta świeczki. Zabawa w przeszczepy też byłaby tu głupotą. Zatem ja szukam dalej.
Serdecznie pozdrawiam.

Ps. cena raczej nie do negocjacji, tak wywnioskowałem z rozmowy.
  
 
Dzięki Olek za info. Mój kolega się nią interesował, ale teraz już odpuści.

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
Ale się fajnie dziś posypały ogłoszenia na OLX-ie Jak wprowadzili płatne ogłoszenia niezależnie od wartości, to dziś rano było blisko 80 ogłoszeń z Ładnymi a dziś wieczorem jest już tylko 38 Panu od żużlowatej Trójki z Poznania też od razu "rurka zmiękła" i z 4700 cena w ogłoszeniu zjechała na 3800...
Bardzo dobrze, skończą się pierdy w occie w opisach typu "do ceny trzeba dopisać jedno zero" albo "cena + tysiunc złoty" a jak trzeba będzie 30 blach za każde 2 tygodnie wyłożyć, to może i "szlachta" zacznie realnie niektóre parchy wyceniać, żeby sprzedać a nie "sprzedawać"
Serdecznie pozdrawiam.
  
 
Cytat:
2015-10-20 19:26:38, Rafako pisze:
Ale się fajnie dziś posypały ogłoszenia na OLX-ie Jak wprowadzili płatne ogłoszenia niezależnie od wartości, to dziś rano było blisko 80 ogłoszeń z Ładnymi a dziś wieczorem jest już tylko 38 Panu od żużlowatej Trójki z Poznania też od razu "rurka zmiękła" i z 4700 cena w ogłoszeniu zjechała na 3800... Bardzo dobrze, skończą się pierdy w occie w opisach typu "do ceny trzeba dopisać jedno zero" albo "cena + tysiunc złoty" a jak trzeba będzie 30 blach za każde 2 tygodnie wyłożyć, to może i "szlachta" zacznie realnie niektóre parchy wyceniać, żeby sprzedać a nie "sprzedawać" Serdecznie pozdrawiam.


Eeee, jednak nie To OLX się posypał. Z powrotem jest 70+ ogłoszeń.
Serdecznie pozdrawiam.
  
 
Janusze i tak przeniosą się na darmowe serwisy (gumtree, sprzedajemy itp.)
  
 


2101 Pomorskie

I co wy na to ? Mi się bardzo podoba.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Kundel, poskładany z 10 aut. Połowa części nie oryginalna.

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
Eeee tam, w sumie ładna i tyle.

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
Wadim, co jest nieoryginalne ?

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Ładna jest, ale nie warta jest tej kasy. Tapicerka choć ładna, ale nie oryginalna, blacharka zrobiona również nie zgodnie z rocznikiem. Brak listew, inny grill. No i pewnie inne braki.

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
Widać, że kiedyś była żółta, komora silnika pomalowana wraz z rurkami, linkami i cięglami.

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
Rzeczywiście, gapiłem się długo na fotkę z silnikiem i nie zauważyłem tego.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
osobiście lubie takie rarytasy!!!

Tytuł strony

[ wiadomość edytowana przez: janjestemjan dnia 2015-11-08 19:30:54 ]
  
 
Cytat:
2015-11-08 19:29:37, janjestemjan pisze:
osobiście lubie takie rarytasy!!! Tytuł strony [ wiadomość edytowana przez: janjestemjan dnia 2015-11-08 19:30:54 ]



Coś strasznego
Wiszą juz dość długo i jakoś się nie może trafić koneser...