Gdzie można w Polsce zatankować gaz ziemny czyli CNG.

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam.
w związku z coraz większą ilością samochodów jezdżacych na CNG w europie i powstającą sięcią stacji CNG , a wszczególności ostatnio w niemczech . więc szukam takich stacji w Polsce. czekam na info. teraz się dowidziałem ,że taka jest np. we Wrocku.
  
 
LINK

Tu znalazlem troche o CNG o historii itd sa takze miasta w ktorych juz kiedys byly takie stacje moze i teraz sa ??

pozdr
  
 
Dzięki za link. na forum tuningowym dowiedziałem się ,że jest stacja we wrocku. w bielsku nie jest dostępna dla klientów z zewnatrz . maja ją do tankowania wózków widłowych. rozmawiałem z nimi ale nie są zainteresowani sprzedażą. parę ich wózków przerobiłem na LPG bo je sprzedawali. odkupiłem jedną instalację więc mógłbym ją komuś zabudować lecz nie ma gdzie zatankować niestety. może pojadę do wrocka z samą butlą do tankowania.
  
 
Cytat:
2004-02-06 22:15:49, croma1 pisze:
witam.
w związku z coraz większą ilością samochodów jezdżacych na CNG w europie i powstającą sięcią stacji CNG , a wszczególności ostatnio w niemczech . więc szukam takich stacji w Polsce. czekam na info. teraz się dowidziałem ,że taka jest np. we Wrocku.



We WRoCku. Właśnie autobusy miejskie wprowadzają na CNG.
  
 
wrocław ulica gazowa na terenie gazowni miejskiej. dzielnica brochów. mają nową stację do szybkiego napełniania instalacji
  
 
rogacek zajefana lada. poszukam adresu wyścigów takich lad na węgrach. to podam. musze znaleźć w moim archiwum.
  
 
Podejrzewam że w każdym (prawie każdym ? ) Zakładzie Gazowniczym tankują CNG. Nie mylić z zakładami montującymi LPG Chodzi mi o gazownie miejskie itp
Znajomy miał swego czasu Tarpana na CNG i tankował w gazowni.
OT Niezła historia była, jak mu wywaliło uszczelkę gdzieś w zaworze tankowania czy coś takiego
Pozdro.
  
 
Aktualnie stacje CNG w Polsce

Bydgoszcz Zakład Gazowniczy w Bydgoszczy, ul. Jagiellońska 42

Dębica Miejska Komunikacja Samochodowa, ul. Sandomierska 3

Dzierżoniów Zakład Gazowniczy w Wałbrzychu oddz. Dzierżoniowie,ul. Kilińskiego 18

Gdańsk Zakład Gazowniczy w Gdańsku, ul. Wałowa 41/43

Gdynia Firma Budowlano-Drogowa MTM, ul. Hutnicza 35

Jarosław Zakład Gazowniczy w Jarosławiu, ul. Krakowska 54

Inowrocław Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne, ul. ks. Piotra Wawrzyniaka 33

Jasło Zakład Gazowniczy w Jaśle, ul. Floriańska 112

Kraków Zakład Gazowniczy Kraków, ul. Balicka 84

Kraków Firma Orfemet, ul. Siewna 19

Legnica Zakład Gazowniczy w Legnicy, ul. Ścinawska 1

Lublin [Świdnik] Zakład Gazowniczy w Lublinie, Świdnik, Aleja Tysiąclecia 8

Mielec Shell (Reg Benz), ul. Wojsławska 1A

Olsztyn Zakład Gazowniczy, ul. Lubelska 42

Pawłowice Śląskie PKiM DRABAS, ul. Katowicka 10

Poznań Zakład Gazowniczy w Poznaniu, ul. Głogowska 412

Radom Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji, ul. Wjazdowa 4

Rzeszów Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne, Zajezdnia nr 2, ul. Lubelska 54

Słupsk Miejski Zakład Komunikacyjny, Kobylnica, ul. Profesora Poznańskiego 1A

Tarnów Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne, ul. Lwowska 199A

Trzebinia Transgór Mysłowice S.A., ul. Piłsudskiego 103A

Tychy Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej, ul. Towarowa 1

Warszawa Gazownia Warszawska, ul. Kasprzaka 25

Wrocław Zakład Gazowniczy Wrocław, ul. Gazowa 3

Zamość Miejski Zakład Komunikacji w Zamościu, ul. Lipowa 5

Zgorzelec Zakład Gazowniczy Zgorzelec, ul. Fabryczna 1
  
 
panie Croma, , , w Tychach na terenach przemysłowych można zatankować gaz ziemny.
pozdrawiam.