Niezły szrot z częsciami do łady koło Rzeszowa

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam - namierzyłem dziś niezły szrot w Rudnej Małej koło Rzeszowa na trasie do Radomia - to info dla kolegów z podkarpacia, ale może przydac wszystkim ,którzy tam się zabłakają. Udało mi się tam dziś dorwać tapicerkę do 2103 na przednie drzwi(taką samą jak moja orygianlna) i to wniezłym stanie
Oprócz tego dużo częsci mechanicznych , lamp, tablic rozdzielczych , podsufitki , tapicerki itp.Skrzyń 5-cio biegowych niestety nie ma Właściciel mówił,że Ukraincy wykupują wszystko hurtowo - ale i tak nie jest źle. Widziałem też lampy do 2103, połowę atrapy(!) i przednie migacze.
jesłi ktoś trafi jakiś ciekawy szrot z łądziankami gdzież w Polsce niech da znać! Naprawde można coś tam jeszcze czasem unikatowego trafić
pozdr
paweł
  
 
a nie było tam zderzka tylnego do 2103???
  
 
Paweł, a konsoli do 2103 nie było?
Andrzej
  
 
Panowie - nie miałem czasu oglądac wszystkiego - bo trochę się spieszyłem , ale mam nr tel do tej firmy-017 855 24 58 0603 270 492 otawrtewcodziennie od 9-17 i w soboty 9-15 .
Rzuciło mi się w oczy - kilka atrap do 2106, pól atrapy do 2103 (z okularami wlącznie), kilka tylnych i przednich zderzaków do 2105-2107. może będę tam niedługo jeszcze raz to w razie czwego mógłbym coś przywieźć.
Pozdr
Paweł
  
 
jak będziesz to ja biorę te okulary do 2103. potrzebuję jeszcze ten zderzak tył. mogę oddać za to tylne lampy do 2103.
  
 
Kurna - no to żałuję,ze nie wziąłem tego dziś bo miałem już ten SKARB (znaczy - pół atrapy w rękach. Okulary są troszkę , ale tylko troszkę,( taki rdzawy nalot)- przyrdzewiałe więc powinny po odpowiednich zabiegach (patrz wątek wyżej - czyli preparaty do czyszczenia kibli- jak to napisał Zax wrócić do normy a Ja sobie zopstawię pół atrapy- odpukać - ale może się przydać
paweł
  
 
oki. szkoda naprawdę. next time bierz wszystko.
  
 
Hehe - Rogacek- po wszystko to trzeba by pojechać tam wywrotką z dźwigiem
Pozdrówki
paweł
  
 
pawel_krakow

mam prośbę jeśli zobaczyłbyś tam deskę rożdzielczą do samary (wysoką ) z przejściówki to zapytaj ile i zobacz czy jest kompletna
jeśli moge cie oto oczywiście prosić ?
  
 
pawel_krakow

mam prośbę jeśli zobaczyłbyś tam deskę rożdzielczą do samary (wysoką ) z przejściówki to zapytaj ile i zobacz czy jest kompletna
jeśli moge cie oto oczywiście prosić ?
  
 
Do samary nie widzialem tam żadnych częsci Ale zadzwoń i zapytaj - może mają . No i jeszcze jedna sprawa- kupowanie częsci tapicerskich na szrocie może być kłopotliwe o tyle,że zwykle są to zniszczone rzeczy - a reklamacji nie ma. Nie chciałbym więc kupić komuś czegoś co może potem się nie podobać- a zapłacić przecież trzeba zgóry - w tym jest problem
  
 
ok dowiem sie czy mają dzięki paweł
panoni
  
 
Cytat:
2004-03-03 17:12:02, pawel_krakow pisze:
Właściciel mówił,że Ukraincy wykupują wszystko hurtowo - ale i tak nie jest źle.


To jak w końcu jest z tymi częściami? Gdzie są drożej? U nas czy na wschodzie?
  
 
Mily czesci sa znacznie tansze na Ukrainie - przykladowo reflektor do Samary kiedys kupilem za 160 zl, ale gosc w sklepie mowil, ze gdybym kupowal na Ukrainie to bym zaplacil gora 40 zl. Tyle ze Ukraincy biora od nas Lady w calosci - powymieniaja co trzeba i jezdza dalej i oplaca im sie, bo czesci tanie.
  
 
Tak myślałem Misiek. To czemu w takim razie tak jak mówi Paweł, Ukraińce wykupują wszystko hurtowo na tym szrocie jak u nich kilkakrotnie wszystko jest tańsze?
  
 
Cytat:
2004-03-06 19:17:41, misiekns pisze:
Tyle ze Ukraincy biora od nas Lady w calosci - powymieniaja co trzeba i jezdza dalej i oplaca im sie, bo czesci tanie.


A co Ty mówisz Misiek, wypruwają części, silniki, skrzynie, drzwi ale nie całe auta - to rzadkość. Sam byłem przy kilku takich "szabrach", ale nigdy goście nie chcieli kupować całych aut. A szabrują dlatego że części używane do Ład u nas na szrotach są o wiele tańsze niż u nich. A co do nowych części, to i owszem może są i tańsze tam ale przeciętnego Ukraińca nie stać za bardzo na nowe części więc szuka używek.
  
 
No wlasnie nie do konca Andrzej - szukalem kiedys wlasnie tego reflektora po kilku szrotach w okolicy Nowego Sacza i Tarnowa i rozmawialem z wlascicielami - mowili, ze Lady w calosci ida na Wschod. Nawet kiedys byla calkiem jeszcze z zewnatrz niezla 2103, ale tez juz byla sprzedana i mieli po nia Ukraincy przyjechac. Tak wiec moim zdaniem uzasadnienie takiego stanu rzeczy jest takie jak pisalem w poprzednim poscie. Pozdrawiam !
  
 
Andrzej Misiek ma racje .Ukraincy kupuja takze cale lady.Pafel z Lublina mial 2107 taka jak moja i chcial ja od niego ukrainiec za okolo 3 tys kupic.Znam goscia ktory ma 2101 w calkiem niezlym stanie z gazem wersja chyba finska rocznik 87 lub 88 i pytalem kiedys czy by nie sprzedal i ewentualnie za ile (myslalem ze jest starsza i nie bedzie chcial duzo ) a on mi powiedzial ze ukrainiec mu dawal za nia 450$.A i jeszcze jedno ,jest w Lublinie taki zlom gdzie jak trafia rozbita samarka to od razu jest sprzedana dla braci z rusi .Slyszalem ze dlatego tak kupuja chetnie u nas ladki bo podobno w lepszym stanie.U nich sie jezdzi tym do konca az do zarzniecia samochodu Ehhhhh barbarzyncy .Pozdrawiam
  
 
Otoz to - kiedys bylem na Bialorusi to tam goscie jezdzili takim zlomem, ze dziwilo jak to sie w ogole porusza, niektore Lady stamtad to chyba nigdy mechanika nie widzialy Poza tym faktycznie zlomom oplaca sie sprzedawac takie auta w calosci, bo raz ze maja calosc z glowy, a dwa ze Rosjanie i Ukraincy glownie calkiem niezle za nie placa - wiadomo, ze na czesci taki sprzedawca nie ma gwarancji, ze mu pojdzie towaru za rownowartosc tego ile wezmie za calosc od Rosjan, a Polak calosci na 100% nie wezmie.
  
 
Witam,
Proponuje zmienić nazwe postu na "szroty w polsce", wywalić go na początek i wpisywac tutaj ciekawe (interesujące nas) szroty.
Na początek:

szrot w Nowym Ciechocinku koło Ciechodzinak dosyc dużo ładzianek nawet widziałem tam 2101, 2103/6, kilka 2107 i 2105, oczywiście samarki też stały, jedna wada troche gość się ceni al emożna się targować

Szrot koło Kutna na krajowej 2, stoi tam troche 2107 i ma przystępne ceny

Szrot w Cieślach na drodze Wieluń Wrocław, drzwi prawe tylnie do kombiaka jak by ktos potrzebował w bardzo dobrym stanie , ogólnie cześci do ład od przypadku do przypadku ściągane z niemiec jak im się coś trafi

Postaram się coś dopisać w najblizszym czasie.
PRYMI